Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam 188 sa 83 i nosim XL i jako sam srećan! :)

Model je super, pošto delim ista iskustva sa promo majčicama kao Lale.

Ali stoji i da je bela malo previše providna.

Mislim i da su crvene malo veće od crnih, inače.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Meni su super majice.

Bolje nego proshlogodishnje. Proshlogodishnje su mi nekako suvishe krute bile, i nekako mi se nije svideo materijal.

Ove su skroz super, fin materijal, velichina je super, prijatno ih je za nositi, samo shto na M je malo uzha kragna. Mislim ja sam prilichno mrshav pa meni super odgovara, al moj burazer koji je malo vishi i tezhi i glavatiji, ne mozhe da progura glavu.

A ja se ponadao da dodjes u BG da ti urucim majice :(

Ja sam jednu iz 2007. i po meni najbolju izgubio, a druga mi se pocepala sastrane TT :(

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

1 x Zupcanik | Bela | L

1 x Camo Pejb | Sunflower zuta | M Zenska (jos bolje bi bilo S, al kapiram da nema?)

menjam narudzbinu u

1 x Zupcanik | Bela | M

1 x Camo Pejb | Sunflower zuta | M Zenska

ako nije kasno, skapirao sam da ce L biti prevelika. Mada bi bilo idealno da imate i M i L u redakciji da mogu da probam :P

Link to comment
Share on other sites

Ali i ja imam iste takve Fruit of the Loom od pre x godina, pošto su to relativno česte majice za promocije i slično, i nikada mi ništa nije falilo na njima, odnosno, nisu se raspale.

No videćemo ... lako ćemo vratiti na ove stare, od prošle godine, ako se ispostavi da ove nisu dovoljno kvalitetne.

MADA, dobio sam mail od koleta, citiraću ga sada, pa mislim da je jasna stvar, kad kole kaže, tako je!

Kole has spoken!

o dizajnu nemam komentara, vrhunski je, samo eto meni se svidjaju malo "jache" "punije" "cvrsce" majce :) plus sam se ocigledno zajebao oko velicine, a i narucio sam i menjao narudzbinu pre nego sto je vudi izrekao utiske, a i nisam znao koliki je :D :P :*

da li ce biti josh maja da naruchim bar jos jednu koja ce mi biti vr'? :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

posto sam na prethodnim stranama video da manjka "sve su iste" .. jel i dalje ta situacija u magacinu ?!

Ima novih "Sve su Iste" majica, slobodno dođi po njih do redakcije. Nema potrebe da "naručuješ" bilo šta, pošto ne uzimaš Post Expressom, nego lepo dođeš i uzmeš koje hoćeš. 10 do 17h kao što rekoh.

da li ce biti josh maja da naruchim bar jos jednu koja ce mi biti vr'? :)

Ima svih majica i svih veličina. Moj predlog ti je da naručiš što pre, jer danas šaljemo Post Expressom novu količinu, pa da ne bi za džabe čekao još pet-šest dana do sledeće pošiljke.

Link to comment
Share on other sites

[bla bla prd prd ne znam koji broj nosim [:D] ]

ja kolko sam shvatio, ti često svraćaš u bg. bani jednom do redakcije, samo javi kad, taman da ponesemo pivo i grisine i opičimo gitar hirou :)

I DA UPOZNAŠ VUDUA

Link to comment
Share on other sites

Ne znam meni je ova valjda XXL taman... ja ne volim da mi je majica uz telo to mi je nekako gej [:D]

Nije to Dimke gej...to je veri gej [:D] Strukirani dechaci nose strukirane majice i misle da se to svidja devojchicama...ustvari, to se svidja drugim dechacima...a najvishe njima samima [:)]

Nego, hoce biti neshto od te moje majice, ha!?...nemoguce da ne moze da se odshtampa jedna zenska sa tim natpisom!? [:(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...