Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U kom smislu naručio, postexpressom ili došao po njih u redakciju?

Ako bi došao do redakcije, slobodno dođi, sutra od 10 do 17, ima svih majica, pošto je nova količina SSI stigla, a što se tiče postexpressa, pošalji podatke na mail ako hoćeš da ti se pošalje postexpressom.

Dolazim u redakciju.

uNkindTJM, ako uzmias za sebe...mislim da ce ti biti mala M :)

Znam uzimao sam vec maje, i L mi je mala :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Nema šta NHF, majice su takve kakve su. Generalno, ako bismo vršili anketiranje za narednu godinu, mislim da bi ove opet pobedile, jer se ljudima više dopadaju nego prošlogodišnje. Ja recimo takođe možda malo više volim prošlogodišnje jer su teže i ne znam, nekako "punije", ali skroz razumem zašto se ljudima više dopadaju ove lakše, posebno kad je napolju vrućina.

A za ovo oko struka ne znam šta da ti kažem, prošlogodišnje su baš više bile "kockaste", što bi rekao milić, dok su ove kao i malo "strukirane", da tako kažem, tj. idu više uz telo, takoreći.

@ Protagonist - Ne kažem da nije moguće da je jedna majica manja od druge iako piše da je XL, ali me to baš čudi. Ništa, javi koja je, ako ima na lageru da vidimo da je zamenimo, šta sad.

Јоš jednom, da podsetim sve koji žele da naruče putem PostExpressa, da ako žele da nose majice već sutra ili prekosutra, pošalju svoje narudžbine najkasnije do kraja današnjeg dana

Link to comment
Share on other sites

a jbg ja sam uzeo xl, jer su proslogodishnje L bile bas knap i uz telo sto je generalno ok, ali ove su onda prevelike, pogotovo ako kazete da su strukirane, jer sve leti oko mene :)

kupovao sam fruit of the loom preko onog sajta (ne mogu da se setim imena, ali vec par godina kupujem) i mogu da kazem da su rurove maje od prosle godine 3 puta kvalitetnije od tih istih koje su i sada odstampane, sto ce ostalim rurovcima vreme i pokazati

inache sam 189 sa 87

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali i ja imam iste takve Fruit of the Loom od pre x godina, pošto su to relativno česte majice za promocije i slično, i nikada mi ništa nije falilo na njima, odnosno, nisu se raspale.

No videćemo ... lako ćemo vratiti na ove stare, od prošle godine, ako se ispostavi da ove nisu dovoljno kvalitetne.

MADA, dobio sam mail od koleta, citiraću ga sada, pa mislim da je jasna stvar, kad kole kaže, tako je!

sto design wise sto sam materijal

(mnogo su "lakshe" od onih od prosle godine koje su vuruna guaranteed ;o))

(...)

sve u svemu pohvale svima koji su se potrudili oko toga ove godine i da opet takvi budu i nagodinu =o)

Kole has spoken!

Link to comment
Share on other sites

a jbg ja sam uzeo xl, jer su proslogodishnje L bile bas knap i uz telo sto je generalno ok, ali ove su onda prevelike, pogotovo ako kazete da su strukirane, jer sve leti oko mene :)

kupovao sam fruit of the loom preko onog sajta (ne mogu da se setim imena, ali vec par godina kupujem) i mogu da kazem da su rurove maje od prosle godine 3 puta kvalitetnije od tih istih koje su i sada odstampane, sto ce ostalim rurovcima vreme i pokazati

inache sam 189 sa 87

pa voodoo_ ti je istih dimenzija i uzeo je L

Link to comment
Share on other sites

Ali i ja imam iste takve Fruit of the Loom od pre x godina, pošto su to relativno česte majice za promocije i slično, i nikada mi ništa nije falilo na njima, odnosno, nisu se raspale.

No videćemo ... lako ćemo vratiti na ove stare, od prošle godine, ako se ispostavi da ove nisu dovoljno kvalitetne.

MADA, dobio sam mail od koleta, citiraću ga sada, pa mislim da je jasna stvar, kad kole kaže, tako je!

Kole has spoken!

a zasto si ostavio ovo (...), verovatno se Koletu nije svideo dizajn [:(] Sad moram da se samoubijem skokom sa crkve na glavu. U Kole majici.

Link to comment
Share on other sites

Meni su super majice.

Bolje nego proshlogodishnje. Proshlogodishnje su mi nekako suvishe krute bile, i nekako mi se nije svideo materijal.

Ove su skroz super, fin materijal, velichina je super, prijatno ih je za nositi, samo shto na M je malo uzha kragna. Mislim ja sam prilichno mrshav pa meni super odgovara, al moj burazer koji je malo vishi i tezhi i glavatiji, ne mozhe da progura glavu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...