Jump to content

RUR MAJICE 2009 - informacije & naručivanje


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1000 stepeni u skivenom ladu

ali jebes sunce i GSP-zhasu

ale printa maje dok laki dodaje

a sve da na vreme isposhtuju masu \o/

Moram da kazem i ovo: PLAVE "SSI" MAJICE SA SUNFLOWER ZHUTIM PRINTOM NA SEBI bi kickovale ass big time !!!

too bad sto nije bila ta kombina :(

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rado naruchila neku ali koliko vidim, ovde se radi o polnoj diskriminaciji (3 vrste mushkih, 1 zenska...morate priznati da i nemamo bash neki izbor)!?...nemate zena chlanova?...mislite da nema zena koje nose dobre majice?...ili generalno nemate zene (poshto su sve iste [monalisa] )?

Majice su vam cool al' vam je politika losha.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rado naruchila neku ali koliko vidim, ovde se radi o polnoj diskriminaciji (3 vrste mushkih, 1 zenska...morate priznati da i nemamo bash neki izbor)!?...nemate zena chlanova?...mislite da nema zena koje nose dobre majice?...ili generalno nemate zene (poshto su sve iste [monalisa] )?

Majice su vam cool al' vam je politika losha.

silas%20weir%20mitchell%20prison%20break.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rado naruchila neku ali koliko vidim, ovde se radi o polnoj diskriminaciji (3 vrste mushkih, 1 zenska...morate priznati da i nemamo bash neki izbor)!?...nemate zena chlanova?

2 ženske imaju, a treća je "SVE SU ISTE", a to ti je nadam se jasno zašto nije u ponudi u ženskoj varijanti.

Što se tiče ženskih majica, i zupčanik i Camo Pejb smo uradili u sunflower žutoj i beloj boji.

...mislite da nema zena koje nose dobre majice?...ili generalno nemate zene (poshto su sve iste [monalisa] )?

Majice su vam cool al' vam je politika losha.

Nemamo žene, inače, ja sam radio dizajn ovih lepih majica, a uz to nemam veze sa politikom koja je kako ti kažeš losha, hajde da se družimo. Ako si kojim slučajem crnkinja, ti si žena mog života.

Link to comment
Share on other sites

Op nadam se da cete imati razumevanja za novopecenog oca sto nije stigo po svoje majice.

Za par godina vec ovde vidim benkice SSI

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sorry drugari, nemam bash vremena za "nadmudrivanje"...htela sam samo da kupim glupu majicu (i to bash onu "sve su iste"...kontam da je super fora da je nosi jedna zena) i to je sve.

Ostajte s BoTom ;)

Ako se pojaviš lično u redakciji, dobijaš o trošku kuće.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...