Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1246441950590.jpg

1242809756890.jpg

najprljaviji bankomat na svetu (da da , ima prljavijih od nasih!!!)

36204__448x_china-atm-quality-1.jpg

36203__448x_china-atm-quality.jpg

36202__448x_china-atm-quality-2.jpg

I jedna sa natpisom "WELCOME TO ESTONIA!"

welcome_to_estonia.jpg

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

>

kako neko poveruje u ove gluposti hahaha [roflmao]

faceomg2.th.jpg

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

znaci ne pricaj mi nista za ovo uzas,

jedno vece vozamo se ja i riba na skuteru i 2 ortaka na njegovom motoru i posle nekog vremena ortak ostane bez goriva i sta cemo tamo vamo nadjemo kod nekog lika sto je prolazio crevo.I sad nabijem ja crevo u rezeorvar,a drug pokusava da vuce ali ne moze,zovnem ja devojku da prdrzi samo crevo kod rezorvara a ja cu da probam povuci.I macka sedne na sediste,drzi crevo i drugom rukom pali cigaru koju je predhodno stavila usta.Upali ona tu cigaru i kao ona meni "E pa ni ti nemas nesto puno goriva" ja pogledam prema njoj i vidim kako se naginje i gleda u rezeorvar sa cigarom ustima.Prvo sto sma uradio otkotrljao sam se do kanala i legao,i TEK ONDA sam joj rekao da skloni cigaru :D jbg

famine,pestilence,war,death.

Link to comment
Share on other sites

I ostade devojka bez Darvinove nagrade, zahvaljujući tebi [:(]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

znaci ne pricaj mi nista za ovo uzas,

jedno vece vozamo se ja i riba na skuteru i 2 ortaka na njegovom motoru i posle nekog vremena ortak ostane bez goriva i sta cemo tamo vamo nadjemo kod nekog lika sto je prolazio crevo.I sad nabijem ja crevo u rezeorvar,a drug pokusava da vuce ali ne moze,zovnem ja devojku da prdrzi samo crevo kod rezorvara a ja cu da probam povuci.I macka sedne na sediste,drzi crevo i drugom rukom pali cigaru koju je predhodno stavila usta.Upali ona tu cigaru i kao ona meni "E pa ni ti nemas nesto puno goriva" ja pogledam prema njoj i vidim kako se naginje i gleda u rezeorvar sa cigarom ustima.Prvo sto sma uradio otkotrljao sam se do kanala i legao,i TEK ONDA sam joj rekao da skloni cigaru :D jbg

meni je smeshno jer ti je nick siphon [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...