Jump to content

Harry Potter and the Half Blood Prince


Recommended Posts

Hiljade obožavalaca dečaka čarobnjaka Harija Potera okupilo se na Lester skveru u Londonu, iščekujući dolazak glumačke ekipe na premijeru novog filma "Hari Poter i polukrvni princ"

Danijel Radklif, Ema Votson, Rupert Grint i drugi glumci koji su igrali u filmu prisustvovali su projekciji, zajedno sa Džoanom Rouling, autorkom sedam romana o Poteru.

"Hari, biću tvoja izabranica" i "Britanija voli Džoanu Rouling" neke su od poruka koje su isticali obožavaoci.

Grint, koji je nedavno oboleo od lakšeg oblika novog gripa, oporavio se i dosao na premijeru. "Bilo je to kao da sam imao bilo koji drugi grip", rekao je on.

Glumačka ekipa nosila je bele trake u znak sećanja na Roba Noksa, mladog glumca koji je tumačio epizodnu u filmu i koji je prošle godine ubijen u Londonu.

Početak prikazivanje filma "Hari Poter i polukrvni princ" u bioskopima širom sveta najavljen je za 15. jul.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ho, jedva cekam da vidim kako ema izgleda u novom filmu.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi vec da ima. meni su prosli put skinuli film vece pre premijere (?)

e sad, ja nemam pojma dal je premijera kod nas sutra-prekosutra ili krajem meseca, svugde pise razlicito...

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

mislim da gledati hari potera u novijim delovima nije isto kao u prvim...

secam se kad je bio pusten u bioskopu hari poter i kamen mudrosti, onaj prvi deo, to je bila atrakcija svima, bioskopi su bili prepuni, kilometarski redovi za kartu... po mom misljenju najbolja su prva tri dela iako najnoviji jos nisam gledao :)

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Dobar, gledo sam veceras u koloseju, lepo su uradili sve kao i inace do sad. Za razliku od ostalih delova ovaj ima malo vise lol scena, sto je za pohvalu. Poredjenje sa prethodnim delovima mi jednostavno nije logicno jer mi je svaki deo dobar na svoj nacin, tj prica se uvek nastavlja tako da nema tu sta da bude drasticno bolje u odnosu na prethodne.

Link to comment
Share on other sites

Лепо било на филму. Емица је сјајна - деца расту блго нама :)

Било и мамица са дечицом, али и соло сисица. Позитивни утисци.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

gledo sam veceras u koloseju

+1

meni je film stvarno najbolji do sada, predivan je!!!

mislim da sam bila jedina u sali kojoj su suze krenule na oci [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

i svaki sledeci nam donosi stariju emicu :D

[:(]

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...