Jump to content

LF dobar srpski ili balkanski guild


Nemz

Recommended Posts

Pozz ljudi, pa evo kao sto topic kaze trazim negde dobar srpski ili balkanski guild.

Probao sam da trazim po wow eu forumu ali tamo je puno forum trollova nista nisam moga da najdem :(.

Ja igram Troll mage 80 imam puno iskustva iz znanja o wowu ,prvo sam poceo na privatnim serverima 1 .5 year a onda preso sa likovima na live.

Sve ljude koje znam su international tako da pricam puno engleski i tome je i smorilo xD tako da hoce da nadjem dobar pve|pvp guild.

Tako da ako znate neki srpski|balkanski guild da trazi ranged dps molim vas da postavite nihov sajt ili forum svejedno.

Hvala unapred Nemz!

Link to comment
Share on other sites

Pravim ja guild al moram biti Guild Master,moj brat Zis ce biti officer!

Ima mesta jos za 2 class leadera i sekretaricu

Kasting za sekretaricu je sredom od 11:00 - 01:00

ROFL, a treba vam neko na porti ?

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

tbh imo srpski guild je fail u najavi... igrao sam u 2 i posle 4 godine sam "pobegao" na drugi server gde poznajem par ljudi irl, a sa ostalima samo na engleskom, izdaje me nick na dku (nekalupa) ali na paladinu nece prepoznati i gg fala bogu, nashi ljudi u velikom broju na jednom mestu NOPE TY!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

pa fora je shto nas ima malo ( realno, ajde ) pa onda morash da primash svakakve budale da bi imao dosta ljudi za full raid, i onda ovi normalni pobegnu od budala i raspad. Nacrtano svaki jebeni put ista stvar.

O da, a odvale u vitezovima su legendarne....

Edited by Manowar84
Link to comment
Share on other sites

tbh imo srpski guild je fail u najavi... igrao sam u 2 i posle 4 godine sam "pobegao" na drugi server gde poznajem par ljudi irl, a sa ostalima samo na engleskom, izdaje me nick na dku (nekalupa) ali na paladinu nece prepoznati i gg fala bogu, nashi ljudi u velikom broju na jednom mestu NOPE TY!

i ja sam mislio tako... a onda sam dosao u mocni sword1k!

pisamo po igrici... dobro nismo bas ensidija... ali full zezanje i starija ekipa :D

samo mojne da mracite oficire posto ce da me obese za muda zato sto reklamiram nasu poluzatvorenu sektu :PP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...