Jump to content

QBeeZ LAN Turnir 2009 - 4.jul - Subota


Recommended Posts

Obavestenja za rezultate i ostalo jedna velika NULA! Za hltv ste ispalili, ostao sam bez komentara.

Bar update da ste uradili do kraja za finale .. Ilija, nisam se nadao to od tebe ti koji si svaki event sa nasim freenzijem propratio do kraja, svoj si usr'o :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gg svima!

ja sad ustao,raspadam se :).

sto se finala tice,cestitke playmore-u,ali jednostavno smo se istrosili na mecevima pre,i nekako atmosfera nije bila kako treba,prosto smo bili preumorni...

sve u svemu,lep turnis bio stvarno,orgi svaka cast(jedino steta za taj hltv),pa se nadam da ce biti opet nesto uskoro...

pozdrav!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

GG, vozio sam u 5 ujutru nazad sa kassadom koji sere skrimketu ceo put kako se ovaj penje na njega u kolima, udario sam machku pri nekih 80 na sat, pogodila me neka kamenchuga koja se chula kao ne znam shta da me je pogodilo i chuo sam pouchnu prichu o kravi koja je rekla "Vidimo se" i ubila celu porodicu.

Sve u svemu, bilo je fino :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

GG, vozio sam u 5 ujutru nazad sa kassadom koji sere skrimketu ceo put kako se ovaj penje na njega u kolima, udario sam machku pri nekih 80 na sat, pogodila me neka kamenchuga koja se chula kao ne znam shta da me je pogodilo i chuo sam pouchnu prichu o kravi koja je rekla "Vidimo se" i ubila celu porodicu.

Sve u svemu, bilo je fino :)

kako je tebi zabavan put bio :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Posto mi je stari acc banovan, javljam se sa ovog... :P

Aca vlasnik igraone, ilija i ja smo se potrudili maksimalno i iscimali, nadam se da je sve proteklo ok, a koliko vidim po nekim komentarima zadovoljni ste :) ovaj turnir nam je prvi i mnogo nam znaci jer ce nam sledeci koji planiramo biti mnogo laksi za organizovanje...gg svim ekipama

sto se tice demoa, cekam iliju da pokupi ostatak sa drugog racunara i stavicemo ih da se upload sutra popodne nadam se, pa vi izracunajte koliko je to vremena sa nasim kvalitetnim uploadom :P

Edited by vLaDa__

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

PAK mudro pustio KGG u prvom kolu da izbjegnu PlayMore do finala. Bravo Gavra takticaru voli te brat :) :) :) :)

Tesi se...

Sto se mene licno tice kompjuteri su bili ok,tj. cs je radio na 99 fps-a sto je najvaznije,svaka cast ekipi PlayMore...

Samo mi je malo nelogicno opominjanje od strane organizatora da budemo tihi da ne dodje policija,a u prostoriji gde sede 20 ljudi u 20 kvadrata jer gotovo nemoguce da se nesto kaze normalnim tonom.Jedino sto se podrazumeva je to da sam svojim prisustvom ulepsao turnir jer sam mnogo veliki baja,pozz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...