Jump to content

WTS Undead Warlock 80lvl (Veoma dobro Gearovan)


Abadon

Recommended Posts

Armory link;http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Spinebreaker&n=Balaanar

Neznam tacno koji je gear stavljen na armory.Sto se tice PvP; imam full(Deadly/Hatefull) gear sa veoma dobrim statovim(22k HP, 2.1k SP ,731resiliance).Sa navedenim PvP gearom mozete da nadjete dobrog partnera za arenu i idete na veliki personal raiting.

Za PvE; Sa ovim char. bio sam u 4-tom Guild-u na serveru, samim tim imam dobar PvE gear zajedno sa Achivmentima za Ulduar 10/25men. Imam dva t8.5, dva t7.5, + Bracers, Shoulders, Dagger, Off hand, Trinket iz Ulduar 25men (od ovih navedenih itema nema trenutno boljih u WoW-u), pored ovih itema za PvE ostali itemi su iz Naxxramasa 25men (takodje dobri). Sa ovim PvE gearom mozete da udjete u bilo koji guild na Spinbreakeru. [:D]

Dodatne inforamcije vezane za lika;

1) Professions; Herbalisam 450 i Enchanting 410 (promenio sam Alchemy za Enchanting, takodje sam hteo da promenim Herbalisam za JC ali nemam vremena da JC nabudzim do kraja zato sam odustao).

2)Arena Points;Imam 200 arena points

3)Achivment Points;;Imam 2560 achivmenta, takodje imam achiment Heroic: The Twilight Zone (OS sa 3D).Ovaj achivment sam nabavio jos dok je retko koji guild na serveru mogao da uradi. [8D]

4)PVP marks; Neznam tacno koliko kojih imam... ali to se lako farmuje tako da nemislim da je to problem [:)]

5)Badges;

a. Heroisam; 10

b. Valor; 41

c. Conquest; 37 (ovo je prednost zato sto sa ovim badgevima mozete da uzmete dosta novih i dobrih itema, pre svega T8.5 Head i robe)

6)Gold;Trenutno imam samo 660golda ali ako treba mogu da nabavim jos... [:)]

Dodatni info;

Pravi sam vlasnik ovog acc, imam sve podatke i budite sigurni da vas necu prevariti. Kontakt info; 063/32/65/65 (posaljite poruku) ili mi posaljite mail na Blazo.micunovic@gmail.com.

Sto se tice cene mislim da mozemo da se dogovorimo, ali necu prodati ovaj acc za manje od 250-300e zato sto je ovaj Warlock stvarno imba i pored njega na acc-u se nalazi jos i rogue 71lvl sa 30k honora i sa 100 ab, wsg, eots markova (on sam vredi 50e).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...