Jump to content

KGT-Kragujevac Tournament


Mimikg

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate,ja svo vreme zezam,ni jednog trenutka nisam bio ozb.

ne mozes ti da se zezas na isti nacin kao sto se samnom zezaju "drugari" sa foruma , cs-a, i nekih drugih prica !! kao sto su sale jebem mu devojku a pesak joj ulazi u dupe .... i td i td .... niti se ja zezam sa tobom na bilo koji nacin jer te ne poznajem pa ne prilici ... vidimo se sutra ... mali !!

Chekaj maco zelish da te silujem ili da ?Mene prozivash a kobrici ne smesh nishta da kazesh.. CCC Jajaro :)

ej brate decko je retardiran , izgleda kao da jede pauchinu igrom slucaja on je alexin brat pa ce mi biti zao da ga bijem ali mi nikako nece biti zao da mu puknem jednu seljacku samarcinu

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ne mozes ti da se zezas na isti nacin kao sto se samnom zezaju "drugari" sa foruma , cs-a, i nekih drugih prica !! kao sto su sale jebem mu devojku a pesak joj ulazi u dupe .... i td i td .... niti se ja zezam sa tobom na bilo koji nacin jer te ne poznajem pa ne prilici ... vidimo se sutra ... mali !!

ej brate decko je retardiran , izgleda kao da jede pauchinu igrom slucaja on je alexin brat pa ce mi biti zao da ga bijem ali mi nikako nece biti zao da mu puknem jednu seljacku samarcinu

i jebem ti život kolko si ti slag'o. ti nećeš ni da dođeš da gledaš turnir -.-

Link to comment
Share on other sites

i jebem ti život kolko si ti slag'o. ti nećeš ni da dođeš da gledaš turnir -.-

debeli pojeo si celog bambija !!! naravno da necu da gledam ... ali mogu da se prosetam 200 metara kad budu trebali da igraju !!! oko 6 mislim ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

debeli pojeo si celog bambija !!! naravno da necu da gledam ... ali mogu da se prosetam 200 metara kad budu trebali da igraju !!! oko 6 mislim ?

ahahaha bas tako !!!!! ko je igrao lazio pare bacio :) ko je igrao turnir mimi lazio pare bacio :) to ti je to :) hahaha

mimijeva ekipa osvaja turnir.

ljudi pišu ide LIFE,kad sam video,pao sam

i da...ja kao menadžer ekipe BB,zbog šokantnog poraza od E Gima,celoj ekipi sam skinuo plate za 20%,što mu dođe da sada imaju 15 dinara po meču.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...