Jump to content

Help...


Dzere

Recommended Posts

Cao svima,treba mi pomoc

imam problem mislim sa interfaceom

Kada se logujem na mage-a sve mi radi savrseno,ali kada udjem na alt-a roga neradi mi chat box tj. nevidim chat wispove trade itd... otvorio sam ticket al gm dok ne odg. smoricu se...btw neshto mi sada pocelo da laguje 6k laga...

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo proveri dal ti se isti addonovi podizu na rogue-u i na mage-u. Pogotovo ako koristis more addonova lepo krenes metodom izbacivanje pocevsi od addonova koji se koriste za chat poput prat-a i slicnih. Ako te mrzi da mislis lepo pogasis sve addonove na rogue-logujes se vidis jel radi. Ako radi lepo krenes jedan po jedan addon da podizes i to je to. Ako ne radi chat box bez ijednog addona onda lepo resetuj chat box ili vidi da nesto nisi petljao u interface-u. Ako si petljao lepo u wow folder pa brisi samo folder vezan za rogue-a tipa C:\Program Files\World of Warcraft\WTF\Account\OVO JE IME TVOG NALOGA\OVO JE IME SERVERA GDE JE ROGUE\IME ROGUE-a (ovo zadnje samo brises). I obrati paznju sta brises 3 puta ili ode mast u propast

Naravno ovo je poslednja mera i za svaki slucaj sacuvaj taj folder negde tj backup prvo. GL

Link to comment
Share on other sites

Ty :) Resetovao sam chatbox i radi sve ok... prob solved /del topic

Btw kad sam vec tu da pitam iskusne pvp igrace,sta je bolje za 2v2 tj. sa kojom klasom je lakse igrati 2v2 rogue il` mage...imam 2 chara 73/71 svejedno mi je koga da lvlujem,ali posto hocu da igram i pvp i pve treba mi neki savet...

Link to comment
Share on other sites

Ty :) Resetovao sam chatbox i radi sve ok... prob solved /del topic

Btw kad sam vec tu da pitam iskusne pvp igrace,sta je bolje za 2v2 tj. sa kojom klasom je lakse igrati 2v2 rogue il` mage...imam 2 chara 73/71 svejedno mi je koga da lvlujem,ali posto hocu da igram i pvp i pve treba mi neki savet...

Sa rogueom 2v2 moze rogue/priest, rogue/shaman, rogue/mage, rogue/druid.. moze cak i ret/rogue i dk/rogue ali opet :/

a sa mageom mozes samo mage/priest i mage/rogue... naravno mozes nesto experimentalno da probas ali uglavnom ne funkionise

30rrwq9.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...