Jump to content

CARNEVAL CUP 1 - HLTV, dodatni info ...


Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IDEMO PLAYMORE SABIJAJTE BRE PM FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih nekoga da mi potvrdi informaciju da li je milorada posle kobrice, kbp izbacio u grupama? posto sam cuo da ukoliko se to desi doticni prestaje da igra igricu?

da prosli su 4gl i kbp dok su newave i random napravljena ekipa ispali. Deo sa prestajanjem ne mogu komentarisati jer nisam upucen :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam jos za DH rekao da ne bi trebalo da imaju mesto ali drasko rece da ce da im da sansu :D(Hamla)

znaci momci su u sarajevu izgubili licnu,u ponedeljak smo odma otishli u cips i 2 sata molili likove da odrade do petka,bar sertifikat da je licna u procesu,zato shto je bokee proshli turnir proshao sa tim kroz granicu kad smo doshli,da ne kazem da smo platili josh 40e da bude to na vreme,al pare su najmanji problem meni se igra samo!znaci potrudili smo se maximalno da dodjemo,ali nisu nas pustili i shta cu,mislish da je meni namjerno u cilju bilo da ispalim?! bilo je dosta likova koja sam htio upoznati shomy-ja iz wfg-a,al3xa mog druga dobrog zvao da se upoznam zato shto ga gotivim maximalno,i svi smo cekali taj turnir i shta cu sad,kako sam mogo' znati da me nece pustit,ako smo proshli put proshli? da znam znao skupio bi mix,jer i prvi turnir smo bili mix,al smo doshli!!!!

Link to comment
Share on other sites

znaci momci su u sarajevu izgubili licnu,u ponedeljak smo odma otishli u cips i 2 sata molili likove da odrade do petka,bar sertifikat da je licna u procesu,zato shto je bokee proshli turnir proshao sa tim kroz granicu kad smo doshli,da ne kazem da smo platili josh 40e da bude to na vreme,al pare su najmanji problem meni se igra samo!znaci potrudili smo se maximalno da dodjemo,ali nisu nas pustili i shta cu,mislish da je meni namjerno u cilju bilo da ispalim?! bilo je dosta likova koja sam htio upoznati shomy-ja iz wfg-a,al3xa mog druga dobrog zvao da se upoznam zato shto ga gotivim maximalno,i svi smo cekali taj turnir i shta cu sad,kako sam mogo' znati da me nece pustit,ako smo proshli put proshli? da znam znao skupio bi mix,jer i prvi turnir smo bili mix,al smo doshli!!!!

nisam rekao da ste namerno ispalili ali je ovo drugi put za redom da ne dolazite(bez obzira koji je razlog)(hamla)

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

I eto zbog vas ne igraju stari asovi Stepa,Sale,Rokz,Dejan J i Kide :) Sram vas bilo [:D] [:D] [:D]

Jebem mu misa [8)]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...