Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

došlo pedesetak volonterki na univerzijadu da probaju haljine. dali su im da se presvlače iza nekih paravana, a plafon je popločan ogledalima. jaoj, deco.

dobro jutro, odo da nosim gajbice.

Cekaj kod tebe na gajbi su se presvlacile? [:0]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

navikao da pijem vocni sok ujutro i sad kad nema ne znam sta cu a mrzi me da silazim do radnje

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

došlo pedesetak volonterki na univerzijadu da probaju haljine. dali su im da se presvlače iza nekih paravana, a plafon je popločan ogledalima. jaoj, deco.

dobro jutro, odo da nosim gajbice.

BRATE BIVSA MI VOLONTIRA NA UNIVERZIJADI NEMOJ DA TE UPUCAM!1

rusio juce zid izmedju kupatila i wc-a, kao "lagano cu, siporeks je", kada ono ARMIRANI siporeks (gde je mozak), usr'o sam se.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kakav me dan samo ocekuje, po pitanju obaveza i cimanja...ljermontova, slavija,studenjak, aerodrom. Ima da umrem veceras kada dodjem kuci?

Koji autobusi btw idu iz centra do ljermontove?ili sa nbg-a?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kako sam se iskrivio sinotj :)) i to mi nije bilo dosta nego kad sam doshao kutji sam otvorio josh jedno vopi i onda prichi vishe nije bilo kraja .. polizhem si sebi jaja :]

došlo pedesetak volonterki na univerzijadu da probaju haljine. dali su im da se presvlače iza nekih paravana, a plafon je popločan ogledalima. jaoj, deco.

dobro jutro, odo da nosim gajbice.

iza paravana potom me vodi

vezuje za stolicu i skida se u bodi

[:D]

samo atleticharke i gimnasticharke se rachunaju puni poeni!

BRATE BIVSA MI VOLONTIRA NA UNIVERZIJADI NEMOJ DA TE UPUCAM!1

HE HE MATORI

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Cekaj kod tebe na gajbi su se presvlacile? [:0]

jaoj he he he

BRATE BIVSA MI VOLONTIRA NA UNIVERZIJADI NEMOJ DA TE UPUCAM!1

koja?

samo atleticharke i gimnasticharke se rachunaju puni poeni!

bile su neke (sportske) gimnastičarke danas, al samo iz srbije. sranje su. najviše očekujem od ruskih ritmičkih gimnastičarki. :)

a te volonterke su neki mix, ima baš male dece, ima klinki iz šahta, a ima i nekih za koje se pitaš ko ih je pustio da nose haljine.

Link to comment
Share on other sites

posle onoliko piva uglavnom bi ochekivao da se probudim sa nekom uzasnom glavoboljom, al squntao sam kao beba, i jutros nishta:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...