Jump to content

Transfer igraca


kambas

Recommended Posts

-Ukoliko ima neko zainteresovan za prebacivanja karatera na server Spinebreaker ( alijansa je u pitanju ) imam guild sa velikim brojem nasih igraca. U pitanju je low populated server gde moze da se uziva u igri bez sudaranja sa 1000 likova u ironforgeu itd... Ima 3-4 jaka guilda na serveru i zaista je feeling kada osoba nosi 8,5 tier jer zna da tu opremu ne moze da ima svako za razliku od ostalih full servera gde ga svaka druga budala nosi ( to poprilicno obezvrednjuje trud )

- Inace trenutni progress guilda je 12 bosova u 25 man ( jos samo Jogg-saron je ostao ) raida se 4x nedeljno od 20h-00h maximalno odgovorno i ozbiljno. Zahtevi su: da je igrac aktivan,da ima solidan i upotrebljiv gear u ulduaru ( znaci full lvl 80 epic ) da je zreo ( ne primamo klince ) i da ima solidno raid iskustvo iza sebe. Znaci svako ko nije zadovoljan svojom pozicijom,statusom u gildu progresom i slicno je dobrodosao a verujem da tih 15 evra za transfer karaktera nije mnogo. Ljudi u guildu su extra druzeljubivi i adaptacija na novu sredinu prolazi bez problema. Posto sam ja Guildmaster a vecina oficira su nasi ljudi apsolutno mogu da garantujem prijem u guild i raid spot.

- Takodje posedujemo registrovani vent server i websajt pa ko zeli moze da pogleda http://awoken.guildlaunch.com

- Svi zainteresovani mogu da se jave na dalje dogovore na kambas@sbb.rs

Neko bi se zapitao cemu ovakav nacin regrutacije? Odgovor je jednostavan: nedostatak dobrih igraca na serveru + zelja da se igra vise sa nasim ljudima

Pozdrav i hvala unapred.

P.S Posto je moj prethodni post na ovu temu obrisan iz nekog razloga molio bi administratore da to ne ucine ponovo a da mi prethodno ne naznace gde napisati oglas,ukoliko ovo nije pravo mesto za to....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...