Jump to content

System


Recommended Posts

hej zdravo ljudi

nov sam na forumu , znatno svezh...zapravo toliko svezh da mi se tjela presijava kao maloj bebi :)

uchlanio sam se pre svega par minuta i ovde sam da vam predstavim svoju muziku i muziku mog benda,jer verujem da postoji izvestan broj ljudi na forumu kojima ce ovi zvuci odgovarati harizmi

da li je potrebno da Vam pishem biografiju? hm...cenim da ne, jer postoji lakshi nachin doci do vec ispisane (i to na 6 jezika)

ovde mozhete prochitati moju lichnu biografiju

http://www.myspace.com/pinky4s

a ovde mozhete prochitati biografiju System-a

http://www.myspace.com/system026

eh...sada kada ste vec prochitali shta ste zheleli (naravno oni koji su to pozheleli) na redu su download linkovi nashih traka tj. pesama

Chika Pinky & G-Lander ft. Srdjan (Alogia) - Jen' dva haj

Jen' dva haj

System - Glasine

Glasine

System - Intro

Intro

System - 4lica

4 Lica

System - Tangice

Tangice

System ft. Srdjan Brankovic (Alogia) - Pogled u nazad

Pogled u nazad

Pera Lozhach - Jedan lep dan

Jedan lep dan

Pinky ft. Pera Lozhach - Kisha

Kisha

toliko za sada shto se tiche pesama dostupnih za download i pushtenih u etar

ovde mozhete chekirati live sa nasheg poslednjeg koncerta u Zvorniku (RS, Bosna i Herc.)

sve ostale video klipove i live sa koncerata - nastupa mozhete pogledati na mom youtube kanalu,izvolite

http://www.youtube.com/user/ChikaVlajko

nadam se da vam moja muzika i muzika mog benda odgovara ushima i umu. takodje se nadam da ostavlja hrpu pozitivnih vibracija za sobom.

ostanite zhivi i zdravi , naravno i nasmejani

pozdravarchina iz Smedereva

-ONE LOVE-

Link to comment
Share on other sites

hm... grujo ne kontam poentu tvog reply-a na moju temu, ali u svakom sluchaju hvala shto je ,,podizhesh''

zhao mi je shto sam navrnuo nazad da chekiram jer vidim da je bilo nerelevantno sa bilo chim vezanim za forum a i za temu...

voleo bih kada bi se ljudi skoncentrisali na chupri u vezi teme koju posete

P.S. nadam se da vam muzika godi ushima i umu i ostavlja trag pozitivne energije

ostanite zhivi i zdravi

i sa besprekorno velikim kezom na licu

pozdravarchina iz Smedereva

-ONE LOVE-

Link to comment
Share on other sites

P.S. nadam se da vam muzika godi ushima i umu i ostavlja trag pozitivne energije

Samo da ti skrenem pažnju, ova rečenica zvuči jako glupo i može da impresionira eventualno devojčice od 15-17 godina koje navlaže kad čuju da je neko muzičar. A nije jedina.

Ako hoćeš da te odrasli ljudi ozbiljno shvate, pričaj kao odrasli ljudi. Ovo je "muški" forum, nema potrebe da pričaš kao da otvaraš koncert na srednjoškolskoj svirci.

Link to comment
Share on other sites

za voodoo-a :

hej pazi ortak ja zaista mislim to shto kazhem, to bih ti rekao i uzhivo.

mislim da je realnije reci ,,nadam se da ce odgovarati vashim ushnim shkoljkama'' nego ,,ej tebra brate chekiraj ovo sranje znash''

ne osecam se tako da bih tako i prichao pa makar ti bio i moj rodjeni brat

nazhalost ja ovde nisam doshao nikoga da impresioniram ,realno gledano, vec samo da ispromovishem svoju muziku i muziku svog benda

iskreno da se ne bavim muzikom ne bih posvecivao toliko pazhnje internetu ali shta je tu je, neke stvari moraju na ovaj nachin, nazhalost (ukoliko si iole upucen u pojedine sekvence stanja kod nas vezanog za muziku razumecesh o chemu ti pricham).

P.S. -Ovo je "muški" forum- morao sam da te citiram ovde jer generalno lepo si opisao forum, barem je takav izgleda za tebe xexexe nadam se da ga drugi ne gledaju tako pod navodnicima jer zvuchi kao preterani ,,dzi'' ,,i'' ,,vaj'' fetish (spelujem, nadam se da kontash poentu)

za alpha-u :

alpha hvala

drago mi je da ti godi ushima i umu

-ONE LOVE-

Edited by ChikaPinky
Link to comment
Share on other sites

Nije gej, al eto, takva je ekipa, pričamo ono što mislimo a žene to ne vole.

Recimo ovaj post sad ti zvuči normalno, za razliku od prvog koji deluje kao da ga je pisao neko tek ustao sa operacionog stola posle lobotomije izvršene u lalalendu, nemoj se ljutiš. U razjebanoj zemlji gde sviraš muziku suprotnu od mejnstrima moraš biti down to earth sa publikom, znači zajebi zašećerene najave pune "kul" reči nego samo skromno i pusti da dela govore umesto tebe.

Link to comment
Share on other sites

xexexe voodoo izgleda da kroz lil bit of arguinn postajemo kompanjoni xexexexe

gledaj ovako brate iskreno ja moram da napishem onako kako mislim i kako se osecam u trenutku jer samim tim poshtujem sebe, a samim poshtovanjem sebe i poshtovanjem nekih stvari oko sebe znam da mogu da zhivim onako kako zhelim da zhivim. faktichki ovako : da se meni izlazi go golcijat na terasu ja bih tako i uradio (shto ne znachi da nisam , imam takvih pojava da radim kako se osecam)

realno da ljudi ne poshtuju sebe svoja osecanja i mishljenja i rade onako kako misle da bi trebalo tj da neko drugi zheli ne bi poshtovali sebe i samim tim bi sebe navikli na takvo apstraktno robotsko zhivljenje i na kraju svog sopstvenog zhivota bi se upitali ,,je li brate a ja sam kao zhiveo'' , e o tome ti pricham

ja ono shto sam rekao ,,nadam se da ce vam moja muzika goditi ushima i umu i ostaviti trag pozitivne energije'' , ja sam zaista to mislio, nisam ja to napisao da bih zadivio nekog mushkarca/zhenu koji ce poslushati moju muziku

vec sam zaista na skroman nachin rekao da se nadam da ce se svideti tom ko je poslusha

to je realno veoma okej sa moje strane jer samim tim shto poshtujem sebe i jesam ono shto jednostavno jesam ja ljudi em shto mogu da me upoznaju bolje em shto mogu da shvate da ovaj shto pishe ovo jeste samo obichan chovek i da se ne razlikuje od ljudi koji slushaju njegovu muziku

znam za hrpu izvodjacha shto pootvaraju naloge i predstavljaju se kao neki drugi likovi i prichaju kao na foru ,,jao brate mnogo dobra traka od ovog lika chekirajte '' i tako te fazone, i to ih ima dosta shto su afirmisani ,a ipak rade na neki ruralno zloban nachin

nadam se da me kontash sada malo bolje

Link to comment
Share on other sites

neam pojma trebalo bi sad u junu u banja luci

ali nije nishta sto posto sigurno pa necu da ispadne da lazhem

sva obaveshtenja koja su sigurnijeg tipa su uvek javno na myspace-u i ostalim kanalima gde je muzika,tako da kad bude bilo to za banja luku sigurno-sigurno bice tamo u ,,shows'' i na ostalim ,tipa fan page na fejsbuku bice event i to

Edited by ChikaPinky
Link to comment
Share on other sites

MILF hunter

hvala drago mi je da ti godi ushima i umu, takodje se nadam da ce ostaviti dzgibau zilion pozitivnih zrnaca

P.S. chuvaj se milf znaju da spopadnu kad ne treba :D xexexexexe ne mozh' se spasesh posle xexe

Link to comment
Share on other sites

hvala na komentaru

i cenim tvoje mishljenje i podrzhavam te

ali keep it real my friend i pogledaj samo shta slusha vecina populacije kod nas i shta se sve mota po televizijama

tako da JESTE u pravu si , svako danas mozhe da postane muzichar

ali isto tako i cenim da ne mozhe svako da ispolji svoje konstatacije i razmishljanja kroz pesmu

jer uglavnom ta vecina dobije tekst dobije muziku i faktichki samo ,,otpeva'' (da ne kazhem oDkreshti) i onda samim tim ne kontam kako se to rangira u umetnost

-ONE LOVE-

Link to comment
Share on other sites

brate,meni se bruka svidja,samo tako nastavi,totalno godi mojim ushima i mom umu!Tangice rulaju!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate,meni se bruka svidja,samo tako nastavi,totalno godi mojim ushima i mom umu!Tangice rulaju!!!

hvala grujo drago mi je da ti odgovara i da zuji, uskoro ce biti jedan balkanski mikstejp za oko metar dana

na njemu ce biti struka sin who see kocka iz slovenije i josh mnogo izvodjacha sa nashih podruchja ujedno i moja malenkost

verovatno se mikstejp nece izdavati pa cu vam dati ovde ,evo unapred obecavam

nadam se da cu vas prijatno iznenaditi

Jen dva jen dva jen dva haaaaaj

Sve ostalo govna teshka.

A i to je dobro shto je profi maznuta matrica od Dr Dre & Snoop DoggZZZZ!

Ostalo jbg stvarno fail.

dreadlord hvala na komentaru i na kritikama , kako na pozitivnim tako i negativnim

ali duzhan sam ti maleno objashnjenje

zapravo napravio si kardinalnu greshku i samim tim dokazao koliko ne poznajesh ovu muziku

matrica jeste profi to jesi bio u pravu ne bih radio na istu da cenim da je bullshit, ali greshish da je maznuta

vidish najlakshi nachin je da uzmesh i poslushash ,,still dre'' i da poslushash ,,jen dva haj'' i da uporedish instrumentale

ochekujem da realno gledano imash toliko sluha da prepoznash da nisi u pravu

jedino shto te je asociralo na istoimene careve repa je ono famozno ,,pim pim pim pim''

nadam se da sam odgonetnuo tvoje sumnje i prochistio misli :D xe

a shto se tiche ostalog da li su govna ili nisu , to je tvoje lichno mishljenje i ja ga cenim

svako ima sopstveni specifichan ukus , nije ni poenta da se svakome svidi bukvalno svaka pesma,generalno

pozdravarchina iz Smedereva

-ONE LOVE-

Link to comment
Share on other sites

niste loshi za pochetak :) 4lica mi je favorit, nekako mi je najkompletnija. u tangicama me nasmejao refren, dobar fazon. ostale su okej. u intro je glas previshe moduliran, toliko da se ne chuje, to mozhe da se ispegla mekshe kapiram. u glasine na suvishe mesta prilagodjavate matricu tekstu, al nije strashno. ovako na brzaka, niste u rep fazonu tako da se drzhite hiphopa, a evo i zashto, nabavite/uvezhbajte da neko ima tvrdji bas glas :) malo su vam suvishe isti glasovi, tako da bi neko sa tvrdjim basom dobro legao, a i neophodno je ako planirate rep stvari :))

lichi mi na neku grupu iz '90 al mi stade mozak kako se zove, neshto bla bla day bla who ili tako neshto, nema veze :)

ps: ne obratjaj pazhnju na voodooa nije tako tvrd irl, losh mu je mesec :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...