Jump to content

Devojke 16 godina :)


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ [roflmao]

E moram nesto da vam ispricam. Igrom slucaja, sam bio na 16. rodjendanu u petak [:D] Od drugara mladja sestra slavila rodj u nekom klubu pa je izmedju ostalog on zvao i svoje drustvo. Jao Boze.. Ostao sam kratko ali sam dovoljno video koliko su im vrsnjaci retardirani, a koliko je vecina njih napupela, spremna za karacinu. Koliko sam cuo tamo iz pouzdanih izvora neke su se jos pre godinu i vise prcale. Ha-ha.

Naravno, ja sam otisao brzo jer sam se lose osecao da gledam u to, dok sam cuo da su neke likovi i smuvali nesto.

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo neki split topic ili sta? :)

kamo sreće.

tuzno je shto ima brda tipova 20+ koji iskljuchivo muvaju ribe od oko 16 leta jer starijima ne bi mogli da prodaju svoje zvake

tužno je što ima tipova 25+ koji ne mogu svoje žvake da prodaju ni baba-seri :(

Link to comment
Share on other sites

Na mukama ja ostao sam na mukama

bez icega ostavila me je

oko mene pijani drugari

a ja samo tebe dozivam

nema tebe a niko da se javi

sto propustenih poziva

Tu, tu, tu,...

[:D]

Enivej, ja bih sada jako voleo da kazem kako ne bih shetao ni prc'o nishta ispod 18 ali u realnosti da mi neka namunjena klinkica koja grmi na sve strane pridje, samo bih rekao "REJV!". xD

Link to comment
Share on other sites

Imate 2 vrste riba od 16. godina one koje su natripovane da su ne znam kakve ribe i one koje nisu e te koje nisu mozete lako da odvojite jer iz njihove generacije i vise niko nema muda da im pridje i da resi situaciju, jebao bi verovatno ako sam pijan al ovako ne bi ni prilazio devojci od 16. godina, mislim sta ja imam da trazim sa osobom mladjom 7-8 godina?!

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Kali to svaka ima pitanje je koliko je dobra u tome a devojka od 16 tesko da ima neko iskustvo ili bilo sta.

Nisi slep, videli smo dosta pobednica od 16 ili oko 16 godina koje imaju mnogo toga (picku, sise, dupe by Kal1), shto se tiche iskustva u to ne bih da zalazim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...