Jump to content

mx518


Recommended Posts

Ne znam dal imam trip al kad pravim smooth pokrete tj kad pomeram misa polako imam osecaj kao da secka igra kao da mi secka nisan kad ga pomeram. Pocela je glava da me boli od toga :). Raspitao sam se malo i saznao da mx518 navodno radi na 125hz i da zato secka, i da treba da ubacim neki usbrate programcic koji mu podigne herzazu na 500 valjda nisam siguran.Na vodno (kako drug kaze) svi koji imaju inteli 1.1 , 3.0 i mx518 miseve i sve starije miseve koriste taj program kako bi povecali broj Hz na koj taj mis radi... Da li jos neko ima slican problem, i da li je dozvoljeno koriscenje tih programcica na turnirima?

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

ne, isto na 518 nikad nisam imao probleme a ni dosta ljudi za koje znam da imaju mx518.

ali cuo sam da razer ima 1500hz miseve i da oni sabijaju kako rade, a pritom i svetle !!1

IDEM ODMA DA KUPIM TE STO SVETLE!!1

nas nekoliko ima u Nishu sa istim problemom : /. Ma i pre sam ja igrao na mx518 i nije seckalo tako da ne znam sta je sad. Nisam pametan...

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Meni mx radi super, da kucnem u drvo.

Citao sam neki tut u vezi misheva, nikako ne mogu da se setim gde :S Al, glavno je da tamo pise kako USB ulaz radi slagacu te dal na 500 Hz...a PS2 fazon na 2000

Probaj da ubacis onaj nastavak sto od USB prebacuje u PS2...pa probaj, mada nisam siguran u ove vrednosti ...ali tamo pise da ima razlike. Sad dal ima veze sa tvojim problemom ne znam...al mozes da probas ;)

Link to comment
Share on other sites

Meni mx radi super, da kucnem u drvo.

Citao sam neki tut u vezi misheva, nikako ne mogu da se setim gde :S Al, glavno je da tamo pise kako USB ulaz radi slagacu te dal na 500 Hz...a PS2 fazon na 2000

Probaj da ubacis onaj nastavak sto od USB prebacuje u PS2...pa probaj, mada nisam siguran u ove vrednosti ...ali tamo pise da ima razlike. Sad dal ima veze sa tvojim problemom ne znam...al mozes da probas ;)

Znam, znam samo sto je fora nesto sa ovim novijim mx518icama je da rade na 125 Hz ne znam zasto i zato dolazi do tog seckanja : / ali stvarno nisam pametan :D

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Epa drugari sve je to do Hz-a naravno MX i svi stari mishevi IE 1.1, 1.1a, 3.0 etc. rade na 125Hz

Naravno programi postoje da se povetja Hz ali rade samo neki, a neki zajebavaju inache znam za 1 koj radi 100%

Pogledajte video kako se to radi i naravno mini objashnjenje shta je i kako je kad se igra na vetji Hz

Potrebne programe mozete da skinete ovde

Download hidusbf i mouserate

GL

Link to comment
Share on other sites

sta se razbacujete sa tim misevima.. kod kineza za 150 dinara znas kak'i misevi... u obliku fudbalske lopte, ma sta oces... profesionalni misevi su im malo skuplji, oko 300...

salim se, ovaj, ja na mx-u nemam nikakvih problema, sto kaze ovaj covek, da kucnem u drvo ;)

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...