Jump to content

NS - WCG -


Recommended Posts

Pa ljudi ja stvarno ne mogu da verujem da je toliko losha organizacija kompovi uzhas sve se raspada ne znam ko je organizator ali ORGANIZACIJA JE ISPOD NULE ( 0 ) sramota bre ljudi pa ako ne mozete da se postarate da obezbedite mashine koje podrzavaju 100 fps-a onda stvarno nema potrebe za ovim em shto je kashnjenje bilo 2-3 sata omfg. Pa ne dolaze svi ljudi da bi uzeli nagrade majku mu neki ljudi dolaze da bi se zabavili druzili i igrali dobar cs a ovo shto ste vi priredili u NS je bilo ne katastrofa nego mnogo gore stvarno nemam rechi. Josh ne mogu da razumem da ljudi nisu sposobni da obezbede 20 normalnih kompova da ljudi budu zadovoljni ili 30 nije ni bitno .... nemojte me shvatiti pogreshno nisam ja nishta sad tu posebno da ja kenjam neshto shto nije tako .... AKO NE MOZETE DA OBEZBEDITE NORMALNE KOMPOVE I DA TURNIR BAR 1 POCHNE NA VREME ONDA NEMA POTREBE ZA CIMANJEM OKO PRAVLJENJA BILO CHEGA ! aj sad pozz

Link to comment
Share on other sites

Posle svakog turnira uvek se nadje neko ko hejtuje turnire, kao da se prvi put desava. WCG prosle godine je kasnio 4 sata u startu, ja za ceo dan rada nisam ni seo, pojeo sam jedan jeftini sendvic ali ja nisam dosao posle toga na forum da vajnujem o tome, vec sam legao i odmorio se ko covek. Mozes 10 tema da otvoris, nece se nista promeniti oko toga sem ako organizacija ne udari reforme.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ja se stvarno izvinjavam shto sam ovde stavio to ( mrtav sam umoran nisam spavao vishe od 24h nemojte mi zameriti )

btw ... nemam ja nishta protiv vas shto ste radili svaka vama chast samo eto mnogo je glupo to shto je kod nas sve sjebano i shto u Srbiji nikad nishta ne moze na vreme i valjano da se odvije pa chak ni jbna igra a da se ne pricha o nekim krupnijim stavrima ...

Moglo bi to mnogo bolje da se odradi ( ako nismo u jebenoj evropi priznati kao drzava bar mozemo da odrzimo jedan turnir xD da bar lichi na ono shto oni prave )

znam da to ni malo nije lako ali uz malo vishe truda i cimanja i samih igracha da pomognu malo oko organizacije sve bi doprinelo da to ispadne extra shto za igrache shto za organizatore i da sve to bude mnogo lakshe, da se niko ne pozali ( mada kao shto si rekao nacice se neki lik koji ce napisati neshto ovako slichno ) ali ono jbg sledece godine ce se valjda neko setiti da cima malo vishe ljudi i da se svi malo vishe potrude da to bude i zanimljivo i da svi uzivaju shto u igri shto u drushtvu a posebno u organizaciji aj GL

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja radio ove godine, prosle :)

Elem, tesko je sve to odraditi sa malo ljudi u organizaciji, ranijih godina je bilo perfektno jer su mnoge firme i ozbiljniji i iskusniji ljudi bili umesani, svi su batalili to.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

A jbg kad su ozbiljniji ljudi tu svi se opuste btw ne znam ja mnogo oko toga kako je pre bilo ja znam da sam bio proshle godine na sajmu jes da nisam igrao ali sam ishao da vidim kako sve to izgleda poshto nisam bash neshto bio upucen oko toga ali se organizacija pokazala xD aka klime bez xD dodjesh kuci i cedish podlogu ahaha al dobro xD nadam se da ce biti bolje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...