Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

vidis da je lik multiklas

sajber vorior monk paladin sa nabududženim 2handed weapon

2-Handed Holly Shovel of Purification, you mean?

75% chance of instant Drug Purification per hit.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Перановић бајкер, Јаковљевић волео панк-рок

Досадашњи управник Бранислав Перановић заклети је борац против наркоманије и у тој „борби”, ето, посегао је и за недозвољеним методама и средствима. Тешко да ће га разрешење са места управника и евентуална казна уверити да и батине нису биле у интересу успеха установе, којом је руководио, а посебно за добро оних који су их добијали и њихових родитеља. Перановић је оснивач тог центра у Црној Реци у близини истоименог манастира. Тај, данас комфоран камп настао од једне ауто-приколице смештене у шумовитом подножју Мокре Горе, планине изнад места Рибарића. Ту је он са породицом дошао пре петнаест година и остао, иако је, вели, имао понуду да буде свештеник у Америци. У свештеничкој хијeрархији има „чин”протојереја.

Иначе, рођен је у БиХ, у Теслићу, пре 51 годину. Дошао је у Србију пре три деценије, завршио је Пољопривредни факултет, а љубитељ је природе и здравог живота. У младости се бавио разним спортовима, па и борилачким вештинама. Одавно вози мотоцикл, сваке године њиме пређе од15.000 до 20.000 километара, а и данас је радо виђен учесник бајкерских скупова. У слободно време, у овим зрелим годинама, каже да воли да слуша озбиљну, етно, стару српску музику. Ожењен је и отац је петоро деце, од којих један син свира рок са ,,комшијама” из центра упркос томе што се бенд зове ,,Нарко-бенд”.

Занимљива је и биографија новог управника Дејана Јаковљевића. Овај свештеник ,,Исусовског стаса и лика”, млад је човек, рођен 1973. године. Иначе је Београђанин, а после гимназије завршио је студије на Богословском институту. Студирао је, такође, Пољопривредни факултет, а после школовања бавио се пословима из области телекомуникација, бавио се дуго дуборезом... Пре доласка у Црну Реку у једном бенду је свирао бубњеве, писао песме и компоновао музику. У разговору о тим данима и музици тврди да је ,,панк-рок” музика са идеологијом, да има везе са хришћанством и да је неки вид борбе против свих зала у свету као што је, рецимо, глобализам... И он воли ,,мушицу у оку и ветар у коси”, односно вози снажан бе-ем-ве мотоцикл који је, каже, добио на поклон, али откако је свештеник и овде у Црној Реци, односно од 2005. године не прија му баш амбијент на бајкерским скуповима, а ретко кад оде и на неки концерт. Дејан Јаковљевић има свештенички чин јереја, ожењен је и има троје деце.

М. Дугалић

[објављено: 28/05/2009]

[jupi]

САБИЈТЕ СОТОНУ МОМЦИ!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e ovako posto sam imao priliku da posetim to mesto mogu vam reci da nema nikakvih skrivenih batina samo dvoje ljudi su bili izbatinjani i to iz razloga sto su donosili drogu u duhovno rehabilitacioni centar mogu samo dodati da nisu odmah bili istuceni nego su prvo zvati roditelji tih narkomana koji su rekli: ''ne pustajte ih nikako iz centra, ako treba lecite ih i batinama''. Ovaj klip i ovo sve je namestaljka da bi se smenio episkop rasko-prizrenski g.g.Artemije koji se iskreno i sa velikom poboznoscu bori za opstanak pravoslavne vere na kosovu sve to je pocelo od kad je episkop Amfilohije hteo da postane patrijarh SPC (srpske pravoslavne crkve) i promeni odnose sa zapadom i ostalim zemljama istoka. Prisetite se samo dogadjaja koji je kruzio u novinama i medijima kako su hteli da smene patrijarha sa duznosti zbog navodne ''nemogucnosti da vrsi duznost'' sve je to pokrenuo episkop Amfilohije(koji je u stvari crnogorac pa vi vidite treba li SPC-om rukovoditi crnogorski mitropolit ili srpski) sa jos nekoliko pristalica.

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

2-Handed Holly Shovel of Pulverize

+50% damage vs Demons and Undead

Epic Set of Divine Light:

- 2-Handed Holly Shovel of Pulverize

- 2-Handed Holly Shovel of Purification

- 2-Handed Holly Shovel of Enlightment (+75% Mana, +100% mana regeneration, +20dmg vs NGO)

- Hurley Mount

- Punk-Rock Recipe

- Ray-Ban Googles of Holly Vision

e ovako posto sam imao priliku da posetim to mesto mogu vam reci da nema nikakvih skrivenih batina samo dvoje ljudi su bili izbatinjani i to iz razloga sto su donosili drogu u duhovno rehabilitacioni centar mogu samo dodati da nisu odmah bili istuceni nego su prvo zvati roditelji tih narkomana koji su rekli: ''ne pustajte ih nikako iz centra, ako treba lecite ih i batinama''. Ovaj klip i ovo sve je namestaljka da bi se smenio episkop rasko-prizrenski g.g.Artemije koji se iskreno i sa velikom poboznoscu bori za opstanak pravoslavne vere na kosovu sve to je pocelo od kad je episkop Amfilohije hteo da postane patrijarh SPC (srpske pravoslavne crkve) i promeni odnose sa zapadom i ostalim zemljama istoka. Prisetite se samo dogadjaja koji je kruzio u novinama i medijima kako su hteli da smene patrijarha sa duznosti zbog navodne ''nemogucnosti da vrsi duznost'' sve je to pokrenuo episkop Amfilohije(koji je u stvari crnogorac pa vi vidite treba li SPC-om rukovoditi crnogorski mitropolit ili srpski) sa jos nekoliko pristalica.

знамо и ми да се ради о манипулацији, а сад не бих улазио у црквене сплетке и power strugle, јер о томе готово ништа не знам и не бих да спекулишем.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e ovako posto sam imao priliku da posetim to mesto mogu vam reci da nema nikakvih skrivenih batina samo dvoje ljudi su bili izbatinjani i to iz razloga sto su donosili drogu u duhovno rehabilitacioni centar mogu samo dodati da nisu odmah bili istuceni nego su prvo zvati roditelji tih narkomana koji su rekli: ''ne pustajte ih nikako iz centra, ako treba lecite ih i batinama''. Ovaj klip i ovo sve je namestaljka da bi se smenio episkop rasko-prizrenski g.g.Artemije koji se iskreno i sa velikom poboznoscu bori za opstanak pravoslavne vere na kosovu sve to je pocelo od kad je episkop Amfilohije hteo da postane patrijarh SPC (srpske pravoslavne crkve) i promeni odnose sa zapadom i ostalim zemljama istoka. Prisetite se samo dogadjaja koji je kruzio u novinama i medijima kako su hteli da smene patrijarha sa duznosti zbog navodne ''nemogucnosti da vrsi duznost'' sve je to pokrenuo episkop Amfilohije(koji je u stvari crnogorac pa vi vidite treba li SPC-om rukovoditi crnogorski mitropolit ili srpski) sa jos nekoliko pristalica.

1. Kako to "samo su dvoje ljudi izbatinjani"? To znaci da postoji fizicka tortura!?

2. Kako to "patrijarh promeni odnosi sa zapadom i ostalim zemljama istoka"? Jel to crkva preuzela ulogu Ministarstva inostranih poslova!?

?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1. Kako to "samo su dvoje ljudi izbatinjani"? To znaci da postoji fizicka tortura!?

2. Kako to "patrijarh promeni odnosi sa zapadom i ostalim zemljama istoka"? Jel to crkva preuzela ulogu Ministarstva inostranih poslova!?

?

nisam ni ocekivao da ce neko sam da shvati ono sto sam pisao iako sam se trudio da svima bude jasno. Koliko znam ne postoji samo u srbiji crkva kao institucija postoje u svim drzavama na zapad sam mislio konkretno dovodjenje pape u Srbiju, a verovatno bi se odnosi izmedju Ruske pravoslavne crkve i srpske pogorsali. To dvoje ljudi koji su izbatinjani uz svoju dozvolu i dozvolu roditelja su sada srecni i zahvalni, a koliko ja znam nijedan monah ili svestenik im nije fizicki nanosio bol ( jos nesto i policija vrsi daleko vecu torturu nad ljudima cak i kad nisu zasluzni pa se o tome ne sme govoriti verujem) sve je to namesteno da bi se smenio episkop rasko-prizrenski g.g.Artemije (cak je i pokusan antetat na njega skoro, ali to nije izaslo u javnost veoma mali broj zna za takvu stvar necu iznositi detalje)

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

nisam ni ocekivao da ce neko sam da shvati ono sto sam pisao iako sam se trudio da svima bude jasno. Koliko znam ne postoji samo u srbiji crkva kao institucija postoje u svim drzavama na zapad sam mislio konkretno dovodjenje pape u Srbiju, a verovatno bi se odnosi izmedju Ruske pravoslavne crkve i srpske pogorsali. To dvoje ljudi koji su izbatinjani uz svoju dozvolu i dozvolu roditelja su sada srecni i zahvalni, a koliko ja znam nijedan monah ili svestenik im nije fizicki nanosio bol ( jos nesto i policija vrsi daleko vecu torturu nad ljudima cak i kad nisu zasluzni pa se o tome ne sme govoriti verujem) sve je to namesteno da bi se smenio episkop rasko-prizrenski g.g.Artemije (cak je i pokusan antetat na njega skoro, ali to nije izaslo u javnost veoma mali broj zna za takvu stvar necu iznositi detalje)

Bash si do jaja upucen u tematiku ... a nisi cuo i video drugi snimak gde svestenik vezba dvorucni bekhend?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Артиљерац, ми, као паства, можемо само да се молимо Свевишњем за разум и јединство Цркве.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne znam i ja, al znam da me amfilohije jako nervira, crnogorski episkop vodi glavnu rec u spc, paju vise niko i ne pita nista, artemija hejtuju kako je strani placenik itd...nek mi neko pojasni o te dve struje u nasoj crkvi, o cemu se tu tacno radi...

Vladika Artemije uopste nije strani placenik (to sto vozi audi sa diplomatskim tablicama je sasvim opravdano s obzirom da se brine o ocuvanju vere na nama oduzetom Kosovu cak on nije ni trazio takvu pomoc) . Nazivaju ga stranim placenikom samo zato sto su uticajni ljudi sa zapada bili u poseti kosovu i licno sa njim razgovarali..... ima dosta toga sto se moze reci

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...