Jump to content

WTT/WTS [A] Shaman 80lvl and WTB


Marecare

Recommended Posts

Prvo da vam objasnim situaciju. Wtt, wts i wtb je razlog sto pukosavam da kupim, zamenim ovog shamana za hordu. Neko staro drustvo se vratilo da igra i sad su svi u hordi na jednom serveru.

Kod WTT, sad cete videti heroja. Znaci treba mi bilo kakav lvl 80 heroj u hordi, ili ako je vas heroj bolji, postoji mogucnost doplate 50eura.

Kod WTB, ujedno ako se niko ne javi, zelim da kupim hordasa lvl 80 od 50 do 100 eura.

Kod WTS, zelim da prodam shamana kako bih nadoknadio trosak, ako npr. kupim nekog heroja.

Armory link za karatkera/e je/su: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Kerber ( to je Shaman)

Na acc-u takodje imam i warriora 72 lvl http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Perrisha

Dodatne informacije vezane za lika: Ovako, kao sto vidite, shaman je trenutono resto, malo honora mi fali i za Hateful shest. Nema duple talente zato sto nisam stigao da skupim golde. Heroj ima 450 herb, sa kojim je lako nagrindati pare, ja sam za 1 dan uspeo 2400g da uzmem.(igrao sam 10 sati, samo brao biljke). BM je blizu 300.

Echament gear: To je ustvari shamyjev main spec. Ima 2/5 t7 i 1/5 t7.5(pants). Oruzije je iz Naxxa, ostatak opreme naxx 25.Head je iz OS heroic. Sholderi iz naxx25, boots,fingers, wrist, waist naxx25. Od fly mounta ima Nether drake, Ray. Ground skoro svi, sem konja.

1. Professions (navesti egzoticne craftove ukoliko ih ima)

2. Arena Points 0

3. Achievement Points 2340

a. Navesti znacajnije achievemente (Undying, Immortal, Of the ... Twilight Vanquisher, etc... Zao mi je sto do kacenja ovog oglasa nisam uspeo da ubijem Kell` Thuzada, inace gild je medju jacima, ocistili su skoro ceo Ulduar.

b. Titule. Fali zamo Kell za Champion of... Dok ne zamenim heroja sigurno cu imati tu i mozda Undying, to mi je gild obecao.

4. PvP Marks

a. Wintergrasp 5

b. Warsong Gulch 15

c. Alterac Valley 89

d. Arathi Basin 11

e. Strand of the Ancients 4

Razlog malog borja markova je to sto sam menjao za honor da bih pokupio Hateful

5. Badges

a. Valor 0 (0 je zato jer je brat zamenio sve za ove Heroism da bi uzeo sholdere za Warlocka)

b. Heroism 20

6. Gold

Na acc ima trenutno 450 golda.

Dodatni info:

(zelim da menjam za to i to, kupujem to i to, samo pare...)

To sam vec gore pomenuo, samo sad da dodam. Ako bih radio trade onda mi treba: 1. Paladin 2. Worlock 3.Rogue/Mage 4.Druid 5. DK 6 Shaman. Kao sto rekoh moze i plav gear nije bitno. Samo mozda da ima neku profesiju za pare i pozeljno bi bilo da ima epic fly :) OBAVEZNO HORDA. Ako je vas heroja bolji, mogu da vam doplatim samo do 50eura.

Ako ste zainteresovani da kupite Shamana, cena je 100eura.

Ujeno zelim i da kupim bilo kakvog heroja 80lvl horda za 50-100eura.

Naravno trebaju mi svi podatci od vaseg acc-a.

Da li ste prvi vlasnik? Nisam prvi vlasnik. Drugi sam, poznajem vlasnicu, komsinica mi.

(navesti da li imate sve podatke koji su vezani za Acc, SQ/A, Keys, Mail…)

Imam sve podatke, SQ/A, Mail. Key od Wotlka.

Okvirna cena: 100eura, kupujem za 50-100 eura. Trade uz doplatu a i bez.

Zainteresovani neka se jave iskljucivo na 063/8853242. Nemojte na PM, slabo ulazim ovde.

Pozdrav....

Edited by Marecare
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...