Jump to content

WoW scemeri Sinnical i vladimir trifunovic


pantasd

Recommended Posts

jel zna neko nesto o ovim likovima ?

uzeli mi acc koj sam kupio od sinnicala (sinnical93@hotmail.com)

acc name je wtrazor93 vlasnik tog acc je vladimir trifunovic

ako neko zna bilo koj info gde zive broj telefona i tako bio bi veoma zahvalan

nek se javi na 0642626021 ili gwpanta@gmail.com msn

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TO SE BRE CEKALO MESECIMA

DAJ NEKI RAGE

NEKE CRNA REKA FOTKE

ODMAAAAAAAAAAAAAA

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

nudim besplatne usluge snimanja, streamovanja, editinga i uploada klipova XD i sve sto ide uz to.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

062-1206-648 ovo je broj od klinca ali nije dostupan

jer moze da se proveri da li je to post paid pre paid i da li mogu adresu da saznam uz pomoc broja

Ako je pre paid mozes samo ako ti neko radi u policiji, za post paid je lakse treba da imas vezu u telekomu :)

Link to comment
Share on other sites

Cim znaju da scammuju nisu deca!!!!!

Udri dok ne propisaju mleko, ako ti neces zovi mene ja cu rado da ih isprebijam

Mozda su mashine poslate iz buducnosti da unishte ljudksu rasu koja igra WoW !!

ZOMG (Previshe gledam Chronicles of Sarah Connor) :(( Sta cu kad sam slab na Leonidovu zenu i Terminatorku :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam na ovu temu ... ti si imao taj acc? ako si ulazio u management zar nisi zagledao adresu, itd ???to si treba odmah da uradis cim si dobio pass i nemas brige ;) and btw mozes li da objasnis malo bolje kako su ti to uzeli acc? uzeli nazad ili si ti uzeo od nekog drugog ? aj pa da vidimo neko resenje da se nadje da malo bijemo wow scamere ^^

Link to comment
Share on other sites

zaboravio sam adresu

pa lepo ja im dao 2gc za acc i oni posle 2 nedelje vratili sebi acc

jedini nacin da oni uzmu natrag acc je da su isli preko secret question-a a to znaci da bi i ti trebalo da ga znas cim ste tradovali acc...posto secret question ne moze da se menja tako lako, isti je, username znas, i ti lepo udji u acc, pogledaj adresu i to je to. a ako ne znas sq onda znaci da si se odmah zajebo cim si menjao sa njima trebao si da trazis, ovako si puko.

poz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...