Jump to content

esl


BKE

Recommended Posts

Postoje li bilo kakve sanse da dodje opet esl u srbiju jer vidim 10 zemalja klosarskih imaju esl licencu ... a kad nas bi se bash igralo posebno cs .... sto ovi ladderi , sto ESL Pro Series bi mogla komotno da se organizuje za top16 ekipa ili top12 :)

Link to comment
Share on other sites

jer hrvati nemaju 3 ekipe , a kod nas samo na onom amaterskom lederu 5on5 bilo bi 100 ekipa sigurno ... kao sto je rekao kassad EPS bi bio zanimljiv veoma ... svi znamo da ce 4gl osvojiti al bio bi zanimljiv zbog 2 i 3 mesta :D ... jbg SFRJ ne verujem da se mogu naci iz svake zemlje po 1 covek voljan da to sve organizuje .... al takodje hrvati su ispali sise jer kao pored hrvata mogu samo i bosanci da ucestvuju u LOL ESL CRO sranje

@GM.Hamla od tebe sam ocekivao pametniji odg. nego da mi kazes koji je sajt esl jer ja kao to nisam znao ...

PS.cak i moldavia ima licencu xD

Link to comment
Share on other sites

jer hrvati nemaju 3 ekipe , a kod nas samo na onom amaterskom lederu 5on5 bilo bi 100 ekipa sigurno ... kao sto je rekao kassad EPS bi bio zanimljiv veoma ... svi znamo da ce 4gl osvojiti al bio bi zanimljiv zbog 2 i 3 mesta :D ... jbg SFRJ ne verujem da se mogu naci iz svake zemlje po 1 covek voljan da to sve organizuje .... al takodje hrvati su ispali sise jer kao pored hrvata mogu samo i bosanci da ucestvuju u LOL ESL CRO sranje

@GM.Hamla od tebe sam ocekivao pametniji odg. nego da mi kazes koji je sajt esl jer ja kao to nisam znao ...

PS.cak i moldavia ima licencu xD

Pametniji odgovor od datog znaci dato sve na tacni, ja sam odavno u kontaktu sa ESL adminima oko toga ali slobodno probaj da uradis nesto :)

Link to comment
Share on other sites

Al realno u pravu je Karas.

Ko tje bre nama da poveri da se zajebavamo sa eslom. Glupi SRBI! [V]

(ko isflejmuje misletji da sam ozbiljan budala je)

I zar pre nije bila pricha da neko vetj poseduje licencu za esl kod nas samo netje da pravi iz razloga nekih i tako njima slichnih ?

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Al realno u pravu je Karas.

Ko tje bre nama da poveri da se zajebavamo sa eslom. Glupi SRBI! [V]

(ko isflejmuje misletji da sam ozbiljan budala je)

I zar pre nije bila pricha da neko vetj poseduje licencu za esl kod nas samo netje da pravi iz razloga nekih i tako njima slichnih ?

KGB je imao licencu ali kako sam saznao od ESL admina pare (4k evra) koje je dobio od AMD(nisam 100% za firmu) za produzetak licence nikad nisu iskoriscene za to. Tako da kapiram da niko nema licencu jer da je iko ima(i ako je ne koristi) imali bi smo navnode www.esl.eu/rs/ , www.esl.eu/rs/ ili http://www.esl.eu/sr . Sta je bilo i kako je bilo ne zelim da ulazim u to samo kazem ono sto mi je receno :)

Link to comment
Share on other sites

jer hrvati nemaju 3 ekipe , a kod nas samo na onom amaterskom lederu 5on5 bilo bi 100 ekipa sigurno ... kao sto je rekao kassad EPS bi bio zanimljiv veoma ... svi znamo da ce 4gl osvojiti al bio bi zanimljiv zbog 2 i 3 mesta :D ... jbg SFRJ ne verujem da se mogu naci iz svake zemlje po 1 covek voljan da to sve organizuje .... al takodje hrvati su ispali sise jer kao pored hrvata mogu samo i bosanci da ucestvuju u LOL ESL CRO sranje

@GM.Hamla od tebe sam ocekivao pametniji odg. nego da mi kazes koji je sajt esl jer ja kao to nisam znao ...

PS.cak i moldavia ima licencu xD

Pa ne bi bas bio siguran u to da bi 4gl bila prva ..... imamo mi dosta dobrih ekipa, a za licencu samo sponzor ili drzava ostalo zaboravite :) (predlazem da secemo sebi prste dok nam ne daju pare :D )

Link to comment
Share on other sites

ma te priče pustite

mislim šta ... nisu naši CS klanovi Zvezda ili Partizan da im neko ruši vrednost da bi ih kupio :)

ma te price pustite

mislim sta ...nisu nasi CS klanovi Sevojno ili Partizan da im neko rusi vrednost da bi ih kupio :)

Link to comment
Share on other sites

jeste, jos i ESL nam treba malo je eventa sada u maju i doduse nisu ni mnogo jedan za drugim.

brate nema potrebe da budes ironican jer ESL bi bash veoma dobro dosao sto zbog laddera sto zbog EPS koji se igra skoro preko cele godine ... posle smao Lan final turnir naravno nagrade etc.

Link to comment
Share on other sites

brate nema potrebe da budes ironican jer ESL bi bash veoma dobro dosao sto zbog laddera sto zbog EPS koji se igra skoro preko cele godine ... posle smao Lan final turnir naravno nagrade etc.

ladded nije problem napraviti i bez esl-a a za EPS ti treba 3 godine rada :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...