Jump to content

Help...


Dzere

Recommended Posts

Znaci uzmi neki lvling guide ako si horda uzmi "joanas guide" ako si ally onda "zygors guide" i docices na max lvl za 7 dana bez obzira na spec :D

How to:

Skines utorent pa odes na www.torrentz.com i kucas jedan od pomenutih i posle ih stavis u addon folder ustedis 50-100 dolara za guide a veruj mi kul su :)

P.S. Ako ti je ovo pomoglo castis pivo! ziveli! xD

Link to comment
Share on other sites

Meni su ti guidovi sviranje kurcu, pogotovo ako igras prvi put (mislim logicno je da ti drugi, treci nece trebati), ako igram hocu da igram "prvi put" ali u pravom smislu reci. Koja je poenta da ti "neko" govori gde da ides i sta da radis, nije sve u tome da stignes do max lvla za sto krace vreme i ne vidis dosta stvari koje Azeroth / Outland / Northrend nudi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Takodje da su gajdovi sviranje kurcu, ali ne samo zbog toga što je bolje da sam učiš klasu, nego zato što su besmisleni. Gde god vidiš kvest u tvom level rangeu, uradiš ga i to je to. Brzo leveluješ, imaš pare, imaš iteme, sve.

A to da ti addon govori kako ćeš da se krećeš po mapi da bi brže radio kvestove je besmislen i ubija draž igranja. Ja posle levelovanja prvog horde chara ušao nisam u Barrens, a u STV, desolace i 1k Needles samo po jednom. Kvestuješ u zoni koja ti se svidja i to je to. A pride, svi ti gajdovi nalažu da ne ulaziš u instance, a to je tek besmislica i budalaština kad igraš prvi put.

Link to comment
Share on other sites

kad igrash prvi put onda ne, ali ako igrash po 5ti onda da. Jednostavno po tom guidu ima dosta stvari za koje dosta ljudi ne zna a vrede da se odrade i ne morash puno da lupash glavu gde da idesh na kom lvlu da idesh, jeste da je malo zatupljivanje ali sav level proces je to :D.

A pride, svi ti gajdovi nalažu da ne ulaziš u instance, a to je tek besmislica i budalaština kad igraš prvi put.

ali imash deo: "Grindaj do sledeceg lvla", ti ako si pametan stojish u LFG i idesh u instance kad nadjesh grupu i tako eliminishesh te delove =)

Link to comment
Share on other sites

U STV ako hoces da lvlujes posle 2 ujutro kada nema gankovanja :)

lvlovanje je toliko olaksano da je zaista bzvz uzimati bilo kakav addonn... Plus imas q koji ti kazu odnesi ovo u sledecu teritoriju i kada odneses dobijes jos q ... A ako bas neznas gde ces lepo ukucas /who i pogledas gde se nalaze lvl 2-3 lvl manji i nekoliko lvl veci od tebe i tamo ides ... Nekada si trebao da odradis ceo wpl/epl BS winter i silitus i da uzmem 60 mada i tada su ti trebali strat i ubrs da grindas exp (ne svima ali nekima je bilo potrebno) jednostavno nisi imao q da resavas nego istance farm, sada se lagano sa 53-54 ulazi u wpl a nekada je bio AoE farm exp kod onog kampa da bi dobio lvl za questovanje...

Zato zajebi bilo kakve addonove, uzivaj u igrici dok je igras prvi put, zgadice ti se posle 2 meseca na 80 lvl :)

PS: nemoj na 58 da trcis u hellfire lagano mozes 60-61 da uzmes u epl sada...

70 se dinguje u nagrandu lagano

Edited by Manowar84
Link to comment
Share on other sites

kad igrash prvi put onda ne, ali ako igrash po 5ti onda da. Jednostavno po tom guidu ima dosta stvari za koje dosta ljudi ne zna a vrede da se odrade i ne morash puno da lupash glavu gde da idesh na kom lvlu da idesh, jeste da je malo zatupljivanje ali sav level proces je to :D.

ali imash deo: "Grindaj do sledeceg lvla", ti ako si pametan stojish u LFG i idesh u instance kad nadjesh grupu i tako eliminishesh te delove =)

Da li ti je zaista potreban guide ako peti put igras?

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Da li ti je zaista potreban guide ako peti put igras?

taj lik sigurno ne bi prodao toliko guidova da taj njegov nachin nije brzhi i efikasniji od ostalih.

EDIT:

to za to prelazhenje iz expanzije u expanziju. Ne znam, ali ja sam prelazio na 68 i 58 jer se ta dva lvla dobiju zachas i gear je daleko bolji u tim novim zonama (plus u wotlk imash 2 pochetne zone, a u tbcu mozhesh u zangarmash na 71)

Edited by str4jo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...