Jump to content

Prodajem Xbox 360 HDMI HDD 60 Gb


Santa

Recommended Posts

Prodajem Xbox 360 HDMI HDD 60 Gb, radio oko 14 dana

http://www.xbox.com/en-US/hardware/compare101.htm

Flashovan, LIVE radi, dobijate i igre sa njim : Kung Fu panda, Indiana Jones original, i par kopija SF3, Forza 2, Gears of war 2 itd..

Cena: 220 € Fixno, ako imate neku interesenatnu zamenu do 100 € (prvenstveno grafička tipa 4670 - 4830 obavezno sa HDMI izlazom, ili Full HD 22" monitor).

Kontakt na PP.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

jel ima neke garancije?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno i da nema garancija, jedino sto moze da mu se desi je rrod a i to sad moze da se popravi :)

ne znam, tako su pričali i jednom mom drugaru, koji je uzeo xbox360 na jesen, pa mu je bio neki error koji nije mogao da se popravi, nije bio rrod

sad znam da ovaj post liči na "nisam ja pucao iz utoke, al znam drugara", ali ono, taj moj ortak nije n00b za kompove, radi kao dizajner u mondu, i iščitao je pola neta, i našao neke kao fore da se popravi grafički čip, jer u virtualu to nisu mogli da poprave

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nema naše garancije, jer koliko znam kod nas se kutija ne prodaje zvanično, međutim ima ovu valjda international. Bilo gde preko se može da se preda na garanciju, a lik koji mi je prodao ide često tamo (pošto jel'te donosi druge konzole).

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Xbox 360 HDMI HDD 60 Gb, radio oko 14 dana

http://www.xbox.com/en-US/hardware/compare101.htm

Flashovan, LIVE radi, dobijate i igre sa njim : Kung Fu panda, Indiana Jones original, i par kopija SF3, Forza 2, Gears of war 2 itd..

Cena: 220 € Fixno, ako imate neku interesenatnu zamenu do 100 € (prvenstveno grafička tipa 4670 - 4830 obavezno sa HDMI izlazom, ili Full HD 22" monitor).

Kontakt na PP.

pozdrav.

da li moze zamena xbox 360 , nudim MSI radeon 4870 512 OC( graphic card) + garancija 2,5 god + i moja doplata. tel. 064 179 0387

Link to comment
Share on other sites

pa mu je bio neki error koji nije mogao da se popravi, nije bio rrod

To je Error E74 ili E76 u zavisnosti koje si srece jer oba imaju bednu sansu da se poprave , i konzola se najcesce baca u korpu kada oni se pojave posto nastrada graficki chip ili GPU od overheat-a

Jedina opcija da se izbegnu koliko toliko problemi sa konzolom je da se uradi X-Clamp koji je najcesci razlog kvarova na konzoli , jer clampovi usred velike temperature krive maticnu plocu konzole i dovode do pucanja iste posle nekog vremena (bilo to godinu dana , par meseci ...)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...