Jump to content

Prodaja / Razmena / Usluge


Recommended Posts

Prodajem Pirox bota za wow.

Razlog prodaje je sto wow ne igram vise, pa mi ne treba bot.

U pitanju je basic+elite upgrade. Opste je poznato da je ovo najbolji bot i sta sve moze, ko ne zna evo link: http://www.piroxbots.com/wowbot/pvptool_basic.html i elite http://www.piroxbots.com/wowbot/pvptool_elite.html

Nema mesecno placanja, sve je uplaceno lifetime. Znaci basic i upgrade na elite odradjen.

Ja sam licno sa ovim botom izgrindao preko 200k golda, i lvl 3 lika.

Dobijete user i pass za forum i key za program. Preferiram licno Pancevo - Beograd

Cena je 25e - fixno (jbg cena kao sa sajta, ali cik platite toliko jer ne primaju nikakve uplate vise, samo bank transfer a to ce vas izadje duplo vise (paypal i moneyboker im rade jednom u tri meseca))

Edit: zaboravih konktakt 0603203703 - Igor

Kad bi to moglo tako... :P Inace, taj bot moze da radi samo na tvom kompu, koliko ja znam taj bot je vezan za IP adresu, tako da ne mozes da ga prodas drugome, radi samo na tvom kompu od trenutka kupovine. Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem Pirox bota za wow.

Razlog prodaje je sto wow ne igram vise, pa mi ne treba bot.

U pitanju je basic+elite upgrade. Opste je poznato da je ovo najbolji bot i sta sve moze, ko ne zna evo link: http://www.piroxbots.com/wowbot/pvptool_basic.html i elite http://www.piroxbots.com/wowbot/pvptool_elite.html

Nema mesecno placanja, sve je uplaceno lifetime. Znaci basic i upgrade na elite odradjen.

Ja sam licno sa ovim botom izgrindao preko 200k golda, i lvl 3 lika.

Dobijete user i pass za forum i key za program. Preferiram licno Pancevo - Beograd

Cena je 25e - fixno (jbg cena kao sa sajta, ali cik platite toliko jer ne primaju nikakve uplate vise, samo bank transfer a to ce vas izadje duplo vise (paypal i moneyboker im rade jednom u tri meseca))

Edit: zaboravih konktakt 0603203703 - Igor

Bot radi i na drugim kompjuterima ali ne u isto vreme, ja ga koristim i znam kako radi samo sto ja imam full verziju sa premiumom i archa.

Ne moze da radi u isto vreme na dva kompjutera a na jednom kompu mozes da upalis vise wowa u isto vreme da farmaju. provereno koristim taj program vec 2 pune godine.

.!.

Link to comment
Share on other sites

Bot radi i na drugim kompjuterima ali ne u isto vreme, ja ga koristim i znam kako radi samo sto ja imam full verziju sa premiumom i archa.

Ne moze da radi u isto vreme na dva kompjutera a na jednom kompu mozes da upalis vise wowa u isto vreme da farmaju. provereno koristim taj program vec 2 pune godine.

E vidis to nisam znao, hvala na korisnim informacijama. 8)

Link to comment
Share on other sites

- Levelovanje -

Levelujemo charactere po veoma niskim cenama !

Trenutno na akciji od 1-85lvl-a 6000 Dinara - Uz to se dobijaju COOKING,FIRST AID 525, Fishing i Achaeology se dodatno placa, INSANE titula 120 evra, ravengoldt i darkmoon rep 7000 dinara.

Za sva ostala levelovanje do 68 lvl-a jedan lvl 100Dinara, minimum 5 lvl-a. Od 68 do 78 cena jednog lvl-a je 150 Dinara, minimum 3 lvl-a. Od 78-85 cena jednog lvl-a 200 Dinara.

Mogucnost popusta ukoliko narucite vise levela. Takodje uz levelovanje gratis golda od 1k-5k golda u zavisnosti koliko levela narucite. Za profesije po dogovoru .

Profesije - Primary profesije 700 Dinara do 525 skill-a. Gathering profesije 400 Dinara do 525 skill-a. Sav mats koji bude visak od levelovanja ostaje na accountu.

Arheologija je dosta zahtevna i u zavisnosti od epic itema koji zelite cene po dogovoru.

Takodje radimo achivmente, u zavisnosti od tezine i vremena koje taj achivment zahteva, cene variraju od 50 Din/achivment do 3000Dinara za achivmente kao "Loremaster" ili tako neke zahtevnije.

Farmanje reputacije sa bilo kojom frakcijom - za lakse 200 Dinara po frakciji pa do 3000 Dinara za teze kao npr. "Wintersaber Trainers" . U zavisnosti od tezine reputacije i vremena potrebnog za grind, dogovoricemo se lako za cenu .

Farmanje honora - 4000 Honor points 1000 Dinara za 2-3 dana

Farmanje Conquest poena na nedeljnom nivou - 300 Din za nedeljni cap - dobijete za 1h max posle uplate , a i postoji mogucnost igranje arene na 2 accounta ukoliko imate arena partnera.

Arena rating levelujemo jedino ako se igra sa 2 accounta ili 3 u zavisnosti da li je 2v2 ili 3v3. Cena po dogovoru.

Farmanje golda 1k - 100 Dinara

Sve sto nije gore navedeno znajte da mozemo i oko toga da se dogovorimo oko cene i svega, sve u svemu sve sto se tice wow-a moze da se odradi. Sve sto vas interesuje pitajte odgovaramo sto je pre moguce .

Tim od dva hard core WoW playera koji igraju od Vanile su vam na raspolaganju 24 sata dnevno. Kontakt preko PM-a gde dobijate vise informacija (broj telefona, msn itd.).

Link to comment
Share on other sites

- Levelovanje -

Levelujemo charactere po veoma niskim cenama !

Trenutno na akciji od 1-85lvl-a 6000 Dinara - Uz to se dobijaju COOKING,FIRST AID 525, Fishing i Achaeology se dodatno placa, INSANE titula 120 evra, ravengoldt i darkmoon rep 7000 dinara.

Za sva ostala levelovanje do 68 lvl-a jedan lvl 100Dinara, minimum 5 lvl-a. Od 68 do 78 cena jednog lvl-a je 150 Dinara, minimum 3 lvl-a. Od 78-85 cena jednog lvl-a 200 Dinara.

Mogucnost popusta ukoliko narucite vise levela. Takodje uz levelovanje gratis golda od 1k-5k golda u zavisnosti koliko levela narucite. Za profesije po dogovoru .

Profesije - Primary profesije 700 Dinara do 525 skill-a. Gathering profesije 400 Dinara do 525 skill-a. Sav mats koji bude visak od levelovanja ostaje na accountu.

Arheologija je dosta zahtevna i u zavisnosti od epic itema koji zelite cene po dogovoru.

Takodje radimo achivmente, u zavisnosti od tezine i vremena koje taj achivment zahteva, cene variraju od 50 Din/achivment do 3000Dinara za achivmente kao "Loremaster" ili tako neke zahtevnije.

Farmanje reputacije sa bilo kojom frakcijom - za lakse 200 Dinara po frakciji pa do 3000 Dinara za teze kao npr. "Wintersaber Trainers" . U zavisnosti od tezine reputacije i vremena potrebnog za grind, dogovoricemo se lako za cenu .

Farmanje honora - 4000 Honor points 1000 Dinara za 2-3 dana

Farmanje Conquest poena na nedeljnom nivou - 300 Din za nedeljni cap - dobijete za 1h max posle uplate , a i postoji mogucnost igranje arene na 2 accounta ukoliko imate arena partnera.

Arena rating levelujemo jedino ako se igra sa 2 accounta ili 3 u zavisnosti da li je 2v2 ili 3v3. Cena po dogovoru.

Farmanje golda 1k - 100 Dinara

Sve sto nije gore navedeno znajte da mozemo i oko toga da se dogovorimo oko cene i svega, sve u svemu sve sto se tice wow-a moze da se odradi. Sve sto vas interesuje pitajte odgovaramo sto je pre moguce .

Tim od dva hard core WoW playera koji igraju od Vanile su vam na raspolaganju 24 sata dnevno. Kontakt preko PM-a gde dobijate vise informacija (broj telefona, msn itd.).

Nemoj mi samo reci da ne botujete? :)

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi samo reci da ne botujete? :)

Alo klinac, nismo mi kao ti da imamo keceve u skoli, problema sa karticom,itd itd, neozbiljni kao ti, koji se pustio u nesto, fora dajes game card za gold ovamo kasiras ljude, ne mozes sve da postignes da odradis,imamo mali milion ljudi kojima smo radili i kojima radimo, mi smo ovde 3 godine, tako da ne kenjas mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Alo klinac, nismo mi kao ti da imamo keceve u skoli, problema sa karticom,itd itd, neozbiljni kao ti, koji se pustio u nesto, fora dajes game card za gold ovamo kasiras ljude, ne mozes sve da postignes da odradis,imamo mali milion ljudi kojima smo radili i kojima radimo, mi smo ovde 3 godine, tako da ne kenjas mnogo.

miran batice cemu to? sto pizdis odmah, lepo pitam? :D

Link to comment
Share on other sites

miran batice cemu to? sto pizdis odmah, lepo pitam? :D

HEHE , 3 puta ti na pm govorim da ne koristimo botove kada sam ti nudio gold da ti prodajem, a ti da ispadnes ovde faca lupas gluposti, ni ne znas kako bot radi ni sta je to, a ti ako se upustas u neki posao nema tu "za 20 dana kada se zavrsi skola pocinjem opet", kupce i musterije ne zanima dali ti imas probleme ili ne, ako vec radis nesto radi ga korektno,i ne mesaj se u tudji posao, gledaj tvoje game card i golde . . .

Link to comment
Share on other sites

Prodajem gold na sledecim serverima:

CHROMAGGUS

JAEDENAR

SYLVANAS

TWISTING NETHER

STORMREAVER

HAOMARUSH

KAZZAK

SILVERMOON

EONAR

uskoro i na: outlandu, al'akiru.

CENA NA SVIM SERVERIMA JE:

Horda 10.000golda 800dinara

Alijansa 10.000golda 900dinara

Horda 100.000golda 7500din

Alijansa 100.000golda 8500din

Horda 100.000golda 14000din

Alijansa 200.000golda 16000din

Placanje preko tekuceg racuna u meridian (Credit Agricole) banci ili uzivo ako ste iz Novog Sada i okoline.

Kontakt na PM.

Ljudi koji su vec kupovali od mene, ili mi prodavali accounte i sl. a da su sa ovog foruma

Kemp., Nebra, moyo, alokin_bg, nilash, shecky, jolle i mnogi drugi

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Prodaja Golda!!!

USKORO !!!

NA SVIM SERVERIMA !!!

Trenutni serveri bez limita :

-SYLVANAS

-DUNEMAUL

-DARKSORROW

-FROSTMANE

-MOONGLADE

-SILVERMOON

-AUCHINDOUN

-KAZZAK (new)

Takodje :

Game time (RAF - Recruit a Friend) na svim serverima :

1 mesec - 16k

2 meseca - 30k

1 mesec game time + X53 raketa - 30k

Power leveling

Honor point's

Justice point's

Za vise informacija posetite "NOVI" web sajt

www.wow-corporation.com

Pohvale , preporuke , reputacija - klanrur.rs

Pohvale , preporuke , reputacija - mmowned.com

Placanje :

wulog.th.gifmblog.th.gifbtlog.th.gif

MSN - service005@live.com

Email - service005@live.com

Skype - anticni

AIM - Wow Corporation

ICQ - 637511370

Mob. 063/1595-389

Edited by Wow Gold Corporation
Link to comment
Share on other sites

INSANE titula 120 evra,

:) :)

E , nemoj i ti da tu pocinjes nesto da pises, upozorio me je admin na ovo gore tako da necu nista da ti odgovaram, ti ni ne znas sta je insane titula tako da se ne mesaj u tudji posao, prvo vidi sta ti treba da bi je dobio pa posle komentarisi.

;):)

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Prodajem golde na serveru Sylvanas alliance, Sunstrider horde

Cena golda 1000 golda 80 dinara.

Transakcije se obavljaju u Beogradu, Novom Sadu ili Rumi. Moze i uplata na racun!

Kolicina golda neogranicena. msn: ratkovci@hotmail.com tel:064/54-01-669. Beograd

Moguci razni dogovori!

Edited by sgt
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima sa Klanrur foruma!! Prodajem WoW gametime, expansion keys, mounts, pets, a uskoro cu raditi i character transfer, koji ce moci da se plati goldima! Trudicu se da vas usluzim sto je brze moguce po najpovoljnijim cenama. Redovne musterije ce imati popust na sve sto kupe ubuduce! Have Fun!

RAF Game-Time (RAF - Recruit a Friend) na svim EU serverima :

1 Mesec RAF Game-Time - 10k G

2 Meseca RAF Game-Time - 15k G

1 Mesec RAF Game-Time + X53 raketa - 20k G

Uskoro krece prodaja mount-ova i pet-ova, bicete obavesteni!

Kontakt:

mob.: 0642820541

skype: gametime.dealer

uskoro i website!

Gametime Dealer, najpovoljnije u Srbiji!

Link to comment
Share on other sites

Prodaja Golda!!!

USKORO !!!

NA SVIM SERVERIMA !!!

Trenutni serveri bez limita :

-SYLVANAS

-DUNEMAUL

-DARKSORROW

-FROSTMANE

-MOONGLADE

-SILVERMOON

-AUCHINDOUN

-KAZZAK (new)

Takodje :

Game time (RAF - Recruit a Friend) na svim serverima :

1 mesec - 16k

2 meseca - 30k

1 mesec game time + X53 raketa - 30k

Power leveling

Honor point's

Justice point's

Za vise informacija posetite "NOVI" web sajt

www.wow-corporation.com

Pohvale , preporuke , reputacija - klanrur.rs

Pohvale , preporuke , reputacija - mmowned.com

Placanje :

wulog.th.gifmblog.th.gifbtlog.th.gif

MSN - service005@live.com

Email - service005@live.com

Skype - anticni

AIM - Wow Corporation

ICQ - 637511370

Mob. 063/1595-389

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...