Jump to content

Meridijan Superliga


Stoik

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji zajeb, najbolji trener u našoj ligi definitivno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma...sve klubove u ligi vode dzulovi. Raskinuli ugovor sa Stepanovicem, nece boljeg trenera naci nema shanse.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Perović opet gol, 8-i valjda, svaka tekma po jedan, možda i uradimo nešto ove godine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vojvodina proslavila 95. rođendan

Na priređenoj svečanosti u sportskom centru Vujadin Boškov, koja je imala dupli karakter (ujedno proslava i 20 godina od osvajanja druge šampionske krune), bila je prisutna generacija fudbalera iz 1989. godine predvođena Sinišom Mihajlovićem i Čedom Marasom. Rame uz rame stajali su Ljupko Petrović, Miroslav Tanjga, Budimir Vujačić, Milorad Kosanović, Aleksandar Kocić...

Slike sa proslave

fk_vojvodina_23.jpg

Link to comment
Share on other sites

ali 20 godina od titule :)) Mi raspali slavimo svake godine u maju Bari, ali ovo je novi nivo buljaštva [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem u čemu je štos? Voša obeležila dvadesetogodišnjicu od titule, jedne od dve u svojim vitrinama koju je osvojila bez uticaja države (mislim na vetar u leđa), za razliku od nekih timova koji su pretplaćeni na to mesto. To je fantastičan uspeh. Možda to tako ne izgleda onima iz prestonice, ali svaki onaj van nje je do sada dobro osetio ogromnu dozu animoziteta koja je vladala prema nekim drugim sredinama, kakva je recimo Srpska Atina. Biće nekih tekstova i o tom dešavanjima, ali svaki stariji čovek se seća da su recimo igrači Vojvodine uslovljavani da pređu u beogradske klubove da bi nastupali za reprezentaciju, Tozu Veselinovića su generali JNA, koji su rukovodili Partizanom, pozivali dva puta na služenje vojnog roka, da bi tokom tog perioda morao da nastupa za njihov klub... Mislim, svega je bilo i ostvariti tako jedan veliki uspeh kakvo je osvajanje titule je za respekt, makar za one timove koji se nisu ubrajali u veliku četvorku jugoslovenskog fudbala. I zato su ovakve manifestacije potrebne, da se ne zaboravi to vreme i da se mlađima pokaže da i protiv današnjih magova postoji pravi put u toj borbi. Naravno, dok se mnoge stvari u državi ne srede, teško će biti opčekivati sličan uspeh timova osim beogradskih blizanaca, pa tako i rešavanje pitanja lokalnih mafioza koji haraju klubovima (pa i klubom za koji ja navijam) i ne dozvoljavaju dalje napredovanje zbog ličnih interesa.

FK Vojvodina – OFK Beograd 0:0

Slike sa meča

fk_vojvodina_60.jpg

Rezultati utakmica jučerašnjeg programa:

Vojvodina - OFK Beograd 0:0

BSK - Spartak 0:2 (0:0)

Borac - Smederevo 3:1 (1:1)

Javor - Metalac 2:0 (0:0)

Mladi radnik - Crvena zvezda 0:1 (0:0)

Edited by Stoik
Link to comment
Share on other sites

Mladost (Lučani) – Vojvodina 1:3

Voša se jučerašnjom pobedom plasirala u 1/4 finale Lav kupa Srbije

Opširnije uz fotografije sa meča

fk_vojvodina_11.jpg

Jučerašnji rezultati utakmica 1/8 finala Lav kupa Srbije:

Mladost Lučani - Vojvodina 1:3 (1:2)

Banat - Spartak 0:1 (0:1)

Novi Pazar - Crvena zvezda 0:1 (0:1)

Proleter - Partizan 1:2 (0:0)

Smederevo - Hajduk Kula 3:0 (1:0)

Jagodina - Sevojno 1:0 (0:0)

OFK Beograd - Partizan (Kosovska Mitrovica) 3:1 (1:1)

Metalac - Borac 0:1 (0:1)

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem u čemu je štos? Voša obeležila dvadesetogodišnjicu od titule, jedne od dve u svojim vitrinama koju je osvojila bez uticaja države (mislim na vetar u leđa), za razliku od nekih timova koji su pretplaćeni na to mesto. To je fantastičan uspeh. Možda to tako ne izgleda onima iz prestonice, ali svaki onaj van nje je do sada dobro osetio ogromnu dozu animoziteta koja je vladala prema nekim drugim sredinama, kakva je recimo Srpska Atina. Biće nekih tekstova i o tom dešavanjima, ali svaki stariji čovek se seća da su recimo igrači Vojvodine uslovljavani da pređu u beogradske klubove da bi nastupali za reprezentaciju, Tozu Veselinovića su generali JNA, koji su rukovodili Partizanom, pozivali dva puta na služenje vojnog roka, da bi tokom tog perioda morao da nastupa za njihov klub... Mislim, svega je bilo i ostvariti tako jedan veliki uspeh kakvo je osvajanje titule je za respekt, makar za one timove koji se nisu ubrajali u veliku četvorku jugoslovenskog fudbala. I zato su ovakve manifestacije potrebne, da se ne zaboravi to vreme i da se mlađima pokaže da i protiv današnjih magova postoji pravi put u toj borbi. Naravno, dok se mnoge stvari u državi ne srede, teško će biti opčekivati sličan uspeh timova osim beogradskih blizanaca, pa tako i rešavanje pitanja lokalnih mafioza koji haraju klubovima (pa i klubom za koji ja navijam) i ne dozvoljavaju dalje napredovanje zbog ličnih interesa.

Jel duvao vetar u leđa i Mrđi i Đurovskom kad su protiv zvezde mašili prazne golove ove jeseni? Pusti me tih priča, Bata Kan Kan pošten, a svi ostali kriminalci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ono što je uočljivo jeste da nisi uopšte pročitao ono što sam napisao. Imao si nešto da kažeš i slepo si se tome rukovodio. Kako drugačije da objasnim da si na moj prethodni tekst:

"Naravno, dok se mnoge stvari u državi ne srede, teško će biti opčekivati sličan uspeh timova osim beogradskih blizanaca, pa tako i rešavanje pitanja lokalnih mafioza koji haraju klubovima (pa i klubom za koji ja navijam) i ne dozvoljavaju dalje napredovanje zbog ličnih interesa."

... odgovorio ovim rečima?

Jel duvao vetar u leđa i Mrđi i Đurovskom kad su protiv zvezde mašili prazne golove ove jeseni? Pusti me tih priča, Bata Kan Kan pošten, a svi ostali kriminalci

Mislim, ako ne želiš da čuješ moje mišljenje, niko te na to ne tera, ali ako ulaziš u diskusiju i pokušavaš da isteraš svoje, onda je valjda osnovni red da pročitaš ono što je pre toga napisano. Ovako nipodaštavaš moje reči, a uz to mi prebacuješ nešto van kontaksta i dodaješ reči totalno suprotne od onoga što sam napisao, a što je najbolje isticanjem svog mišljenja na ovakav način druge (u ovom slučaju mene) ne smatraš za sagovornika. Ne znam samo na koga misliš da utičeš svojim tekstovima kada imaš taj odbojan stav, jer pokazuješ da nemaš poštovanja prema sagovorniku.

Jagodina – Vojvodina 2:2

Opširnije uz fotografije sa meča

fk_vojvodina_48.jpg

Rezultati 11.kola:

Jagodina - Vojvodina 2:2 (2:0)

Metalac - Partizan 0:2 (0:2)

OFK Beograd - Javor 0:0

Rad - Spartak 1:3 (1:1)

Napredak - BSK 1:2 (0:1)

Smederevo - Čukarički 1:0 (1:0)

Mladi radnik - Borac 2:1 (1:0)

Crvena zvezda - Hajduk 1:0 (1:0)

Link to comment
Share on other sites

nemam poštovanja prema svima koji imaju kompleks od Beograda, ili tog čuvenog dueta zvezda-partizan kojima svi ostali poklanjaju bodove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...