Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pojeo sam 200 grama integralnih grisina, gore mi ushi :)

haha koje si krme.... to su one kao ZDRAVE a ostavljaju na novinama MASNE TUFNE \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Teska zaraza , jos kada se setim da su ljudi praktikovali neke dijete sa njima i bunili se sto im ne ide xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

pojeo sam 200 grama integralnih grisina, gore mi ushi :)

Uff te integralne kako pasu uz pivo...

@topic: Josh se sakupljam koliko sam shuntav od sinoc...

ps. I shvatio sam da Zrenjaninci ne znaju za rec "shuntav" , lol

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa jeste, al bolje ide peceni kikiriki, slaniji je...konacno sam se smorio od jebenog piva i presao na pravu varijantu:

JelenPivo.jpg = 150 din

banatski%20rizling.jpg + c136_p1462m.jpg + lemon2.jpg = 150 din

win

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jao, samo ne Banatski...napio sam se na maturi Banatskog rizlinga i dolazio sam svesti nedelju dana...:(

:(

:(

Ta mucnina, ta glavobolja...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobar je za shvajs (mada preferiram smederevku), a ovako, samo muskat otonel ^_^

@ vudu

fu :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije to vino igi, to je spricer. bolji je ukus moze i sa limunadom da se pravi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije to vino igi, to je spricer. bolji je ukus moze i sa limunadom da se pravi.

a rizling je sta? sok od zove? :) mislim, znam ja sta je spricer, ali nikada nisam voleo da mi se dodaju raznja sranja u vinu. Jedino sto volim da dodajem uz vino jeste riba, u svakom obliku te rechi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa ok, tvoj trip, ali ja spricer gledam kao totalno drugacije pice od vina :) banatski rizling bez vode ne bih pio ni mrtav, a sve sto sam zeleo da kazem je da je spricer do jaja alternativa pivu, ne skucava i lepo gasi zedj, osvezavajuce je. od piva dehidriras kao car.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

tu se slazemo... bela vina su odlichna za ispijanje po danu, dok josh ima sunca

belo vino nocu mi je vec hiper gej, valjda zbog onih "metro" likova iz Plaje koji piju belo vino iz casa za sampanjac, kao da niko ne zna

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...