Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krukice osh na Frushkogorski maraton 9. maja ? pichimo bajsevima ofc, nista hevi trka ili nesto, samo hardcore pedalanje dok ne umremo, ipak smo i mi penzioneri ko ti ^_^

zar to nije fazon u avgustu? [:0] ne verujem da cu biti u ful formi dotle :(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Krukice osh na Frushkogorski maraton 9. maja ? pichimo bajsevima ofc, nista hevi trka ili nesto, samo hardcore pedalanje dok ne umremo, ipak smo i mi penzioneri ko ti ^_^

mogu da zamislim kakav ti je bajs kad znam kakvi su ti roleri :))))))

e da,jel moze da mi da neki torent za Sex at six,da se ne bih pravdao kako mi treba za ortake,reci cu samo da mi treba,a ne mogu da nadjem :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Do jaja, nema skole sutra, delim neke letke haahahahahaha....strasno...ako podelim 10..

Sad pijem kocu, sredjujem muziku na ipodu koji deluje kao da je riknuo i sad tako....zgazicu ga izgleda...jebo im ja mater appleovsku !! :)

@leisure

obavezno "isprobaj" lazy bag pre nego sto kupis jer ima dojajnih a i sranje nekih neudobnih u koji moze samo dupe da ti stane...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Danas sam otishao od kutje u 9 ujutro i doshao pre pola sata.

Kakav dan. Ofarbao sam 200 jaja u crveno, na reshou. \o/

Posle ishao na pitje s nekim drugarima i gledao utakmicu i tako.

Sad bukvalno jedva gledam, al doshao sam ovo da podelim sa vama. :*

Link to comment
Share on other sites

Sto volim ove gajbe piva utorkom \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mmm vruca pica rano izjutra \o/

Ovo mi se dopada na toliko nacina. |o/

elem dobro jutro, lepo vreme nema frke : D

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...