Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako u Braun stane 300 ljudi, veceras je bilo 500. Sluzili su Tiki Stajsic, Gru i Redzi Frimen. Bilo full. Drolja na bacanje. Zilja - beskonacno.

Jel si ushtekao neki "zilj" za kasnije? xD

E da, bio je i mrtav pijan ovaj lik iz Fajront republike :-)) I DZEJ! (ozbiljno)

Vau, druzio si se sa domatjom elitom. xD

Link to comment
Share on other sites

MARE ZA PREDSEDNIKA OOOOOO!!

Dakle sprdacina.

Video ja izbori na faxu i sad svi neki kandidati kao profesionalni politicari, ovo ono drz ne daj,pisu plan shta bi radili da su predsedavaju tim studentskim telom (SGA), i svi su ozbiljni imaju campaign managers i tako dalje.

i mare odluci da napravi grupu u kojoj ce da se sprda, i napisem ja kako ukidam sve pare za sve studentske klubove, investiram novac da pretvorim ulicu u kosarkaski teren, kupujem sebi bubrege... i shta se vec nisam nalupao. i prikljuci se vise clanova toj mojoj sprdacina grupi nego pravoj grupi. A nema jedna ozbiljna recenica...

i jedan od pravih kandidata mi salje poruku jutros

Bratko! I just saw your group and I love it! You bring up so many issues that I totally agree with. Can I speak with you about it this week?

call me or text me.

remember, I'm the outsider of SGA, I'm the rebel, the one who defines the system. SGA doesn't do anything. That's why I'm running. Please speak with me. Together we can change a lot of things.

____________________

LOL sad kad dovede neke tabadzije da me izlome da izadjem iz trke! MARE CHOVEK IZ NARODA! OOO!!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

MARE ZA PREDSEDNIKA OOOOOO!!

Dakle sprdacina.

Video ja izbori na faxu i sad svi neki kandidati kao profesionalni politicari, ovo ono drz ne daj,pisu plan shta bi radili da su predsedavaju tim studentskim telom (SGA), i svi su ozbiljni imaju campaign managers i tako dalje.

i mare odluci da napravi grupu u kojoj ce da se sprda, i napisem ja kako ukidam sve pare za sve studentske klubove, investiram novac da pretvorim ulicu u kosarkaski teren, kupujem sebi bubrege... i shta se vec nisam nalupao. i prikljuci se vise clanova toj mojoj sprdacina grupi nego pravoj grupi. A nema jedna ozbiljna recenica...

i jedan od pravih kandidata mi salje poruku jutros

Bratko! I just saw your group and I love it! You bring up so many issues that I totally agree with. Can I speak with you about it this week?

call me or text me.

remember, I'm the outsider of SGA, I'm the rebel, the one who defines the system. SGA doesn't do anything. That's why I'm running. Please speak with me. Together we can change a lot of things.

____________________

LOL sad kad dovede neke tabadzije da me izlome da izadjem iz trke! MARE CHOVEK IZ NARODA! OOO!!

to je zato sto su ti rurovci usli u grupu!1...budalo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

to je zato sto su ti rurovci usli u grupu!1...budalo:)

pa i to su ljudu konju :D

ma i bez njih, ovaj lik ima 11 clanova!! alo!!!!!1 :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kasnim u skolu i naletim na margija u basu \o/

Juce istrcao samo na 5 minuta da iskopiram nesto i produva me ona vetrina. Celo jutro sam proveo na relaciji krevet <-> klonja.

On the upside, matorci obecali da ce da otpale negde na par dana posle uskrsa, ajea!

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

a u kurac, resio sam da kupim novi bajs, sere mi se vise da budem mastan do lakata :| starom cu da odradim generalku, promenim delove, i ostavim ga buducim pokolenjima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...