Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Naravno, hemija uvek pomaze. I ne hemija za teru vec neke 'sleeping pills'.

Ja sam nesanicu od zimus poceo da lechim pivom. Jes da ce dodatno da me transformise u totalnog alkoholicara, al sta da radim.

Lepo ako mi se ne spava, uz vecernji filmski maraton odvojim 3-4 limenke, i taman me lepo uspavaju.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mi pravili 5 godina velike, malo je reci da sam oslepeo...idem sad stvarno da spavam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

fin basket bio...3 sata

sad mi smrde noge.jako.

idem da se plaknem

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lol neka devojka iz osnovne mi javlja da hoće da prave okupljanje povodom 10 godina male mature. Jao al ću da se napijem pred ljudima koje nisam video sto godina i videću ih ponovo verovatno nikad (oo)

mi to nismo pravili, a trebalo je kao, al naravno organizacija nula...a bas mi se islo na tako nesto...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

svaki dan lezem sve kasnije. cirko pivo sa ortakom na klupi, nije mi se islo gajbi, ustajem za manje od 6 sati -_-

brate, to sam bio ja!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je psihijatar rekao da koliko god fizicki bio aktivan, ako te nesto muci, i razmisljas o necemu tebi vaznom, nema pomoci nesanici!

Naravno, hemija uvek pomaze. I ne hemija za teru vec neke 'sleeping pills'.

eto provalio me daki... jeste

al ne bi nikakve pilule ne znam koje valjaju bojim se da se ne komiram i ujutru kad treba na posao da idem

Ja sam nesanicu od zimus poceo da lechim pivom. Jes da ce dodatno da me transformise u totalnog alkoholicara, al sta da radim.

Lepo ako mi se ne spava, uz vecernji filmski maraton odvojim 3-4 limenke, i taman me lepo uspavaju.

to je i meni pomagalo... do pre 2 nedelje

oO

 

Link to comment
Share on other sites

eto provalio me daki... jeste

al ne bi nikakve pilule ne znam koje valjaju bojim se da se ne komiram i ujutru kad treba na posao da idem

Konsultuj se sa lekarom ili poslushaj mene, starog tabletomana xD... Lendormin = win! Posle gutanja ko zna kakvih sranja naleteo sam na Lendormin koji mi je promenio zivot, na bolje xD, sada zapravo mogu da spavam. Takodje lek ne radi na foru da te komira, vetj pomaze (ali veoma efektivno) da lakshe zaspish... takodje nikada nisam imao problema da se probudim ni "mamurluk" kada ustanem posle korishtjenja Lendormina. Preporuka! xD

Link to comment
Share on other sites

eto provalio me daki... jeste

al ne bi nikakve pilule ne znam koje valjaju bojim se da se ne komiram i ujutru kad treba na posao da idem

to je i meni pomagalo... do pre 2 nedelje

e probaj bonisan, na bazi valerijane, grunes dve pola sata pred kunt. moze i sa alkoholom da se kombinuje, ne smeta :)

ah, petak. jos 6 sati i paljba u pravi zivot, ne ovo kancelarijsko sviranje kurcu =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kako ne volim kada navijem alarm,on lepo zvoni,a ja ga ugasim tom brzinom da se ni ne secam da je zvonio... :\

sad imam pola sata(umesto 2 sata) da ponovim ovo za kolokvijum,pa palim...KAMAN! :))

To mi se konstantno deshava :D

@tema: Sjajan dan :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Jutros gledam jedan od onih retardiranh kvizova,trebalo je da se navede naše muško ime bez A za 30k dinara.

I naravno,voditeljka odbrojava 300 puta,smara za enormnu sumu,jedva čeka da se neko javi,javlja se žena i kaže "Gojko",na šta voditeljka kaže "žao mi je,Vojislav ima slovo a,niste dobili nagradu" [roflmao]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Peglira mi se bez razloga vec nedelju dana.

Poslednjih 10 godina cale ubedjuje babu i dedu da batale slavu jer su previse matori i sebi da spremaju, a kamo li nesto vise. Ima da se izbedacim kad ih budem video. Retardirana rodbina i matorci koji pricaju iste price svake godine included. Izgubicu ceo vikend.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...