Jump to content

Cs turnis u Backoj Topoli


zlaj44

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grupa A

Guerilla Method

KOD

Cyber Gamers

Gam!ng

9:00 de_dust2 GM vs KOD

9:00 de_dust2 CG vs Gam!ng

9:45 de_inferno GM vs Gam!ng

9:45 de_inferno KOD vs CG

10:30 de_nuke GM vs CG

10:30 de_nuke KOD vs Gam!ng

Grupa B

Cyber Bunnies

Subliminal

ESS

L4D

11:00 de_dust2 CB vs Subliminal

11:00 de_dust2 ESS vs L4D

11:45 de_inferno Subliminal vs ESS

11:45 de_inferno CB vs L4D

12:30 de_nuke CB vs ESS

12:30 de_nuke Subliminal vs L4D

Grupa C

VB

config

PodRoom Gaming

Clan +

13:00 de_dust2 VB vs coNfig

13:00 de_dust2 PG vs Clan +

13:45 de_inferno coNfig vs PG

13:45 de_inferno VB vs Clan +

14:30 de_nuke VB vs PG

14:30 de_nuke coNfig vs Clan +

Grupa D

Ragazzi

Digital_cs

Pokerface

4gl.kgb

15:00 de_dust2 Ragazzi vs Digital-cs

15:00 de_dust2 Pokerface vs kgb

15:45 de_inferno Digital-cs vs kgb

15:45 de_inferno Ragazzi vs Pokerface

16:30 de_nuke Ragazzi vs kgb

16:30 de_nuke Digital-cs vs Pokerface

Edited by WillyW
Link to comment
Share on other sites

Ko dolazi autoputem kada se iskljuci sa autoputa pici samo pravo do prvog semafora i produzava dalje i sa leve strane je banka inteza a ispred inteze je zuta tenda na kojoj pise jelen pivo tu je mali prolaz za kafic i igraonicu mi smo na prvom spratu.Ko dolazi starim putem treba da dodje isto do prvog semafora i na semaforu treba da skrene desno i sa desne strane ce naleteti na prvu zutu tendu na kojoj pise jelen pivo a mi smo iznad te tende.Ako se neko izgubi neka pita gde je kafic HRAM svi ce vas uputiti kod nas ili nas nazovite 065/621-6474.Ko dolazi iz pravca subotice na semaforu skrece levo i trazi zutu tendu.Ako nesto nije jasno slobodno nas kontaktirajte

POZDRAV I SRECNO SVIMA !!!!!!!!!!! [8D]

Edited by WillyW
Link to comment
Share on other sites

Gledamo,samo te ignorisemo.

Prvo: znaci javi se 30 ekipa i dodje na dan turnira,pa izvlacimo ekipe,pa 30 timova bleje pa posle kad pravimo raspored pa opet timovi bleje ...

Drugo:dodje ekipa iz BG i sad ceka zdreb pa na kraju ispadne da ce igrati tek u 13h ili u 15h,sta ce dotle da radi?!

Trece:turnir se nece zavrsiti taj dan pa ce ovi iz BG i ostalih mesta ici kuci pa sledeci dan opet doci

E pa malo sutra,ako ti se ne dopada nemoj se ni javljati.

I jos nesto ovo nam nije prvi turnir.

Posetite Internet Klub BT,imate timove tamo. (sajt jos nije gotov pa ako neko fali bice dodat sutra ili malo kasnije)

I ako mislite da cemo da mutimo nesto sa grupama onda cemo da snimamo kamerom.

I da umalo da zaboravim,lokalna TV ekipa ce biti tamo za vreme turnira. [:D]

mmmm da, pa cekanje je neizbezno kakve veze ima sto cekaju boze pa turnir se i pravi da bude sto veci,kod nas je tur trajao 2 dana i bilo vrh ... [:o)] (4gl je osvojila tur :P)

neka traje dugo kakve veze ima bitno da je sto bolji i veci samim tim neizvesnost veca .. dobro sad putovanje je problem ali jbg to je zrtva tura :P no ok ako ste tako zamislili ...

pitanje: da li je moguce uplatiti na dan tura ?? ne zbog mene nego informativno jer znam ekipe koje su u mogucnosti da plate bas taj dan pa ono... da znaju ljudi da li da dolaze ili da se netrose bez potrebe ??

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

mmmm da, pa cekanje je neizbezno kakve veze ima sto cekaju boze pa turnir se i pravi da bude sto veci,kod nas je tur trajao 2 dana i bilo vrh ... [:o)] (4gl je osvojila tur :P)

neka traje dugo kakve veze ima bitno da je sto bolji i veci samim tim neizvesnost veca .. dobro sad putovanje je problem ali jbg to je zrtva tura :P no ok ako ste tako zamislili ...

pitanje: da li je moguce uplatiti na dan tura ?? ne zbog mene nego informativno jer znam ekipe koje su u mogucnosti da plate bas taj dan pa ono... da znaju ljudi da li da dolaze ili da se netrose bez potrebe ??

S'vatili smo da si pravio tur.

Link to comment
Share on other sites

S'vatili smo da si pravio tur.

mmmm da nisi dobro shvatio ja tur nisam pravio nego bio ucesnik na domacem terenu i bio sam sudija pa znam kako je funkcionisalo ...

no nije u tome poenta uopste samo kazem kako bi mozda funkcionisalo da je malo drugacije ..toliko

puno srece na turu !!!!!

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

@2x bam whatever

Ne mozes da kazes "to je zrtva tura bla bla"...sto da se ljudi cimaju toliko, ako ne moraju i ako je to samo zbog lose organizacije? Nije fond turnira 100000dolara pa da kazes to je zrtva tura ffs...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

e ovako sad sam sa tura ...

ok igraonica kolika-tolika je,onaj tip sto "brije" glavu da nekazem organizator [:D] je ok lik skroz iako to preko ovih topika nisam mislio [:D] dao nam je da bodrimo nase "vrbasane" iako je druge terao napolje... znaci ispostovao si nas svaka ti dala [8D]

e imam samo zamerku a to je da sudije ,zbog takvog raspodela kompova, su morale da budu aktivnije sto se tice igraca znaci liku ekran BLACK a on svom igracu "crta" gde je protivnik e sad bar sam ja shvatio da su to bile sudije pocev od samog organizatora koji je bio i sudija (ali njemu cemo oprostiti "pritisak je cudo")

sve u svemu nije lose samo eto sad steta zbog prostora pa samim tim i rasporeda ali trud se vidi tako da OK je bilo!!!

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

4gl - GM - 2 : 0 u mapama ,glorija u finalu ...

gg svima !

<3 cfg <3 gm

pozdrav drugari vidimo se na nekom turu sledecem :)

AJMOOOOOOO BREEEEEEEEEEE

i vhala kladionici soccer na ukazanom poverenju sto su odlucili da ostave pare kod mene !

VERITAS - PRE SVEGA SMO DRUGARI :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...