Jump to content

Cs turnis u Backoj Topoli


zlaj44

Recommended Posts

Nema placanja na dan turnira jer mi pravimo u petak raspored i kad ne budu dosli koji su rekli da 100% dolaze onda cemo mi ispasti debili.

Danas se jos moze uplatiti na ziro racun ili licno u klubu.

Necemo ispisati ekipe dok traje prijava jer ih ima dosta koji su javili ali jos nisu uplatili.

Sutra cemo ovde i na nasem sajtu koji je u pripremi da izbacimo grupe i raspored.

Posle uplate samo posaljite na mail: dnoobs@gmail.com ili klub@nadlanu.com ime tima i ime svih igraca.

Oni koji to jos nisu uradili sad je vreme.

Ovo je direktan MSN sa klubom, klub@nadlanu.com

Za vise informacije nazovite 024/712-000

onda ste vec debili kako pravite grupe pre turnira???

zljeb treba da bude na dan turnira !!! ovako kao sto vi radite mislice da se namestaju grupe !!! sto i ja mislim !??

a to da li ce vam neko dati pare na ruke to netreba da je uopste probllem jer ti ljudi dodju i 100% ti da pare pre pocetka tura tako da samim tim ce i da igraju zato i treba da se grupe prave na dan tura kad su ljudi prisutni!!!

da li ste ikad pravili tur ranije ???

zbog ovog vaseg pravila cete imati jadan tur zato sto imate svega 7 ekipa i to tur ??!@!!! a kladim se da ima bar 10 koje bi dosli samo da moze da se uplati na dan tura tako da bolje uvedete to pravilo i ovde postaviti

pa prva vam 4gl nece uplatiti znam kako je bilo kod nas na turu

sto pre stavite ovde topik da se moze uplatiti na dan tura pa cete videti prijave !!!

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o bodze sto mi duplirao topik ????

izgleda da organizatori ovo ne citaju :P [xx(]

Gledamo,samo te ignorisemo.

Prvo: znaci javi se 30 ekipa i dodje na dan turnira,pa izvlacimo ekipe,pa 30 timova bleje pa posle kad pravimo raspored pa opet timovi bleje ...

Drugo:dodje ekipa iz BG i sad ceka zdreb pa na kraju ispadne da ce igrati tek u 13h ili u 15h,sta ce dotle da radi?!

Trece:turnir se nece zavrsiti taj dan pa ce ovi iz BG i ostalih mesta ici kuci pa sledeci dan opet doci

E pa malo sutra,ako ti se ne dopada nemoj se ni javljati.

I jos nesto ovo nam nije prvi turnir.

Posetite Internet Klub BT,imate timove tamo. (sajt jos nije gotov pa ako neko fali bice dodat sutra ili malo kasnije)

I ako mislite da cemo da mutimo nesto sa grupama onda cemo da snimamo kamerom.

I da umalo da zaboravim,lokalna TV ekipa ce biti tamo za vreme turnira. [:D]

Edited by WillyW
Link to comment
Share on other sites

zelis da kazes da ti je samo 10 ekipa uplatilo ? i oces da kazes da ce neko da putuje za topolu u subotu pa da se vraca kuci uvece pa da opet ujutru dolazi za topolu ???

sto bi se vracao? bice gotovo isti dan,ima jos ekipe samo jos nismo stavili

gore sto sam pisao je primer sta bi bilo ... lol [:D]

Edited by WillyW
Link to comment
Share on other sites

<KOD>

GUERILLA METHOD

Gam!nG

Cyber Bunnies

coNfig

PokerFace

Cyber Gamers

Ragazzi

ESS

Left 4 Death

Poodroom Gaming

Clan +

DigiTal-Cs.

4gl.kgb

jos +2 ekipe ali nisam dobio ime posto su vec svi zaspali [:D]

Timovi koji ucestvuju.Grupe i raspored u toku dana.

Good Luck & Have Fun! [:D]

Edited by WillyW
Link to comment
Share on other sites

http://internet-klub.com/csgrupe.php

daj bre kakva je ovo satnica dodjem u 9 odigram mech pa ladim 4 mecha (3 sata) da se odigra sledeci ? omg stavi lepo prvo se igra a grupa od 9-12 od 12-15 b od 15-18 c od 18 - 21 d i poz.

a ne ovo jebote dodjem stavim opremu sednem odigram ustanem ladim da odigra pera iz c grupe mech pa djoka vs mike iz a pa drugi pera iz c pa onda opet ja .... nidje veze ...

ako ocesh da ostavish ovo zbog nekog svog razloga onda gm zeli da igra sto kasnije necu da krecem iz ns u 5:09 da bi stigao na mech u 9 posto voz izmedju 5 i 9 ne postoji ....

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

mislim realno sad iz moje koze pogledash taj dan. ustajem u 4 da bi stigao na voz koji krece u 5 stizem tamo u pola 7 blejim sat ipo odigram mech blejim 3 sata odigram mech blejim sat ipo odigram mech blejim ko zna koliko do 1/4 .... :/ nemam nista protiv da ustanem u 4 dodje tamo u pola 7 al daj bate kad sednem grupu da igram da sedim i odjednom da odigram celu grupu i onda blejim koliko god a ne da moram konstantno da sam tu oko igraonice jer se nece znati kad ko igra :/ na ovom tvom nacinu gubish jedno 2 sata samo na skidanje opreme i stavljanje :/ a da ne pricam da se peca namesti sa mouse fixom ...

a sigurno ima i gorih slucajeva od mog.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...