Jump to content

Cs turnis u Backoj Topoli


zlaj44

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imas 2 puta po 2 reda racunara paralelno postavljeno sve, onako kao na wcg-u sto je bilo jedni na spram drugih samo mozes da vidis protivnike... mislim da je to lose malo ali mozemo da vidimo da se to resi nekako... da se prebace negde tih drugih 10 jer je to mislim na spratu i velik je prostor... ali za sad je taj raspored kolko ja znam

Link to comment
Share on other sites

imas 2 puta po 2 reda racunara paralelno postavljeno sve, onako kao na wcg-u sto je bilo jedni na spram drugih samo mozes da vidis protivnike... mislim da je to lose malo ali mozemo da vidimo da se to resi nekako... da se prebace negde tih drugih 10 jer je to mislim na spratu i velik je prostor... ali za sad je taj raspored kolko ja znam

pa ne bi bilo lose da se to malko promeni :)

znam brate to je svima u interesu :D ja cu da se cujem s deckom sto org sve to pa cemo da vidimo sta moze da se uradi povodom toga :)

Link to comment
Share on other sites

Moguce da Subliminal dolazi..

Kada otprilike pocinje turnir, da znam zbog prevoza i to...??

Ziro racun da trazim na msn il ?

Ziro racun trazis na msn.... Satnice tju objaviti dan , dva pre turnira ;)

Organizatori vidite da to barem dan pre turnira napravite satnice ko kada igra da nebih ekipe dolazile pre vremena i slicno.

Bitje :D

Link to comment
Share on other sites

Daj produzite rok bre , ili dajte da se donesu pare na ruke ima ekipa koje su tek danas saznale a dosle bih na turnir ...

Sto vise ekipa to bolje ...

Ovako ce uolatiti 10 ekipa ,a ovako bih jos 10 ekipa donelo pare na ruke ...

Brate ja nisam organizator, pa ne mogu nista da radim :S Jbg videtju sta mogu.....

Link to comment
Share on other sites

Nema placanja na dan turnira jer mi pravimo u petak raspored i kad ne budu dosli koji su rekli da 100% dolaze onda cemo mi ispasti debili.

Danas se jos moze uplatiti na ziro racun ili licno u klubu.

Necemo ispisati ekipe dok traje prijava jer ih ima dosta koji su javili ali jos nisu uplatili.

Sutra cemo ovde i na nasem sajtu koji je u pripremi da izbacimo grupe i raspored.

Posle uplate samo posaljite na mail: dnoobs@gmail.com ili klub@nadlanu.com ime tima i ime svih igraca.

Oni koji to jos nisu uradili sad je vreme.

Ovo je direktan MSN sa klubom, klub@nadlanu.com

Za vise informacije nazovite 024/712-000

Edited by WillyW
Link to comment
Share on other sites

Nema placanja na dan turnira jer mi pravimo u petak raspored i kad ne budu dosli koji su rekli da 100% dolaze onda cemo mi ispasti debili.

Danas se jos moze uplatiti na ziro racun ili licno u klubu.

Necemo ispisati ekipe dok traje prijava jer ih ima dosta koji su javili ali jos nisu uplatili.

Sutra cemo ovde i na nasem sajtu koji je u pripremi da izbacimo grupe i raspored.

Posle uplate samo posaljite na mail: dnoobs@gmail.com ili klub@nadlanu.com ime tima i ime svih igraca.

Oni koji to jos nisu uradili sad je vreme.

Ovo je direktan MSN sa klubom, klub@nadlanu.com

Za vise informacije nazovite 024/712-000

onda ste vec debili kako pravite grupe pre turnira???

zljeb treba da bude na dan turnira !!! ovako kao sto vi radite mislice da se namestaju grupe !!! sto i ja mislim !??

a to da li ce vam neko dati pare na ruke to netreba da je uopste probllem jer ti ljudi dodju i 100% ti da pare pre pocetka tura tako da samim tim ce i da igraju zato i treba da se grupe prave na dan tura kad su ljudi prisutni!!!

da li ste ikad pravili tur ranije ???

zbog ovog vaseg pravila cete imati jadan tur zato sto imate svega 7 ekipa i to tur ??!@!!! a kladim se da ima bar 10 koje bi dosli samo da moze da se uplati na dan tura tako da bolje uvedete to pravilo i ovde postaviti

pa prva vam 4gl nece uplatiti znam kako je bilo kod nas na turu

sto pre stavite ovde topik da se moze uplatiti na dan tura pa cete videti prijave !!!

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...