Jump to content

Prison Break - nastavak...... ?


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Веровао ти мени или не, ја сам током (гледања) друге сезоне навијао да он изађе из приче и да се среди баш онако како је он желео - да ради у канцеларији исл. Шта знам...

Link to comment
Share on other sites

rumors - not actual facts ->

oziljak na sarinim ledjima? cuo sam da je ona bila u tvorzi zbog ubistva majklove keve ili tako nesto mada opet, exoneration... @@

cuo sam takodje da majkl zapravo nije mrtav, nego da su ga samo sklonili od... nekih.. ljudi... ovo sto sam napisao iznad toliko nema smisla da je zapravo mozda i tacno

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

znači Mahone druka Majkla, ovaj gubi dobru priliku da se oboje izvuku, i na kraju zbog plana B mora da umre radi višeg cilja. Taj isti čovek mu posle posećuje grob i prijatelj je sa ovima, ma pali.

Osim ako ovaj nije predvideo, to bi bilo još i logično kako su se nalupali u ovoj epizodi.Pokušaje glume ne bih da komentarišem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam film, mnogo toga je objašnjeno, odnosno razjašnjeno pre svega što se tiče Michael'ove smrti. Možda je serija trebala mnogo ranije da se završi, ali dobro ipak je to FOX. Jedino mi je glupo to što smo se smarali nekoliko epizoda dok se Michael operiše, i sada na kraju se ispostavilo da je to bilo uzaludno, iako je njegova majka bila u istoj situaciji i preživela takav tretman. Sve u svemu odlična serija koja je imala uspone i padove, ali su na kraju uspeli nekako da opravdaju iste.

Edited by salenzi
Link to comment
Share on other sites

znači Mahone druka Majkla, ovaj gubi dobru priliku da se oboje izvuku, i na kraju zbog plana B mora da umre radi višeg cilja. Taj isti čovek mu posle posećuje grob i prijatelj je sa ovima, ma pali.

Osim ako ovaj nije predvideo, to bi bilo još i logično kako su se nalupali u ovoj epizodi.Pokušaje glume ne bih da komentarišem.

E stvar je shto kad je drukao za avion Majkl je to znao, jer mu je Mahone rekao.

Odnosno kad vidi cd, Mahonu neshto se prelomi u glavi (malol) i onda se odjednom okretje protiv biroa, kazhe Majklu da je drukara i da otje u stvari njemu da pomogne a ne fbiu. Oni prave plan da im bace fejk sa avionom, i tu Mahone javlja onom zajebanom baji da tje da iskochi iz aviona da bi im odvukli pazhnju.

Inache nije da mi se neshto preterano film svidja. Jednostavno ribu je izbavio iz zatvora za 24h s planom koji je pravio usput. Dok je brata iz jednako obezbedjenog zatvora vadio pola godine. Opushteno su se popishali i po dobrom delu serije. Ma lol ...

Isto tako mi se chini i da su cela tretja i cela chetvrta sezona u stvari odugovlachenje da bi nashli pravi nachin da Majkl umre, pa se nisu setili, pa napravili pauzu, pa onda uklopili. Smijeshno ...

Prizn Brejk je u celosti obrisan sa mog kompa ...

I ako sam nekome sada spojlovao shta se dogadja, sam je kriv kad prvo chita topik pa onda gleda seriju.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali njima je to jedan zaplet i preokret vishe, shto je ochigledno producentima serije kul. Da svako radi za svakoga i da svako radi Majklu iza ledja i da on to sve zna i savrsheno uklapa u svoje planove.

Al opet bi umro od raka bla bla ...

Link to comment
Share on other sites

ne da nije mogao, nego nije ni hteo. od starta je hteo da ih ubije, pokushavao je to sve vreme, a u trenutku kada je majklu trebala operacija, njemu je bila ukradena scila, pa mu je "pomogao", taman toliko da ovaj mozhe da mu je vrati. sjebala ga je samo njegova odluchnost.

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

to ti je alavost... alavi za parama, grabe, grabe, grabe, i onda bukvalno grabe i trce iznad litice, i trce u vazduhu dok ne pogledaju dole (da vide ono sto su napravili) i onda kad treba da padnu... jebiga.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

znaci jeo sam govna skinuo do 17te epizode odgledao nekako vremenom, onda skino do 22ge pre neki dan

znaci jebena serija i ko me je jebo u dupe da je gledam. U nekoj 19toj epizodi, pored svega sto se desilo(pojavljivanja keve i ostalih sranja), onaj momenat gde ona namesta ubistvo i razgovor sa kao caletom ubijenog (ambasador/presednik indije sta li je vec), i kad on kaze da ce da jebe kevu Kini sto su mu ubili sina i oce kupi scilu LOLOL

znaci momentalno sam ustao, ugasio, i obrisao sav prizn brejk sto sam imao ikada, FUJ. Znaci zgadio sam se sam sebi sto sam uopste i gledao ffs

GLEDAJTE ENTOURAGE LJUDI!

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

pa iako je sranje valjda hoces da znas kako se prica zavrsava

mislim da ovaj topic treba sad lockovati

ili ostaviti da trune

umri, glupi topiche.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...