Jump to content

Turnir u Mladenovcu


Recommended Posts

counter22.jpg

Konfiguracije (skoro) sve iste...

CPU: 2000+

GPU: Ati Radeon 9550

Mouse: Logitech

Keyboard: Genius, Logitech, MS...

Monitor: Asus 19" Wide, Samsung 920Nw 19" Wide, Philips 19" Wide...

RAM: 1024 Mb DDR1

Ovo je prvi turnir koji se organizuje u ovoj igraonici! Prostor nije veliki, ali je pogodan za odrzavanje malih turnira! Ukoliko se pokaze da je sve ispalo kako treba verovatno ce se ponoviti...

DOBRO NAM DOSLI!!!

Budite slobodni da nam se za dodatna pitanja i informacije obratite na email : office@bitinfo.co.rs

ili na brojeve telefona: 061 / 11 75 620 i 011 / 8240 - 101

Edited by srdjan klacar
Link to comment
Share on other sites

jel to moze da zakuca 100 fps?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne moze ni u ludilu :) 2000 mhz si lood :) i plus malo seche kad prolazis pored teksture zato sto je ati u pitanju

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ma bio sam siguran, ali da se ne javi neko da me ne napusi, lol to 100fps ko iz picke itd :/

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

1. 50% od ukupne uplate ekipa

2. 30% od ukupne uplate ekipa

3. 20% organizatorima turnira

Igrace se u lan-u, na 10 kompova. Izmedju kompova je zid tako da nece moci da se gleda.

Reinstaliran je CS na svim racunarima, tako da je sve sredjeno i nece biti problem u vezi fps-a i seckanja.

Trenutno su prijavljene oko 10 ekipa. Za sve ostale informacije ima email office@bitinfo.co.rs i brojevi telefona 061 / 11 75 620 i 011 / 8240 - 101

U petak ce biti objavljene koliko ekipa ucestvuje na turniru, a u subotu u 12h ce biti postavljen raspored grupa.

Bice ogranicen broje ekipa, zato vas molimo da se zainteresovani prijave u najkracem mogucem roku. Planirano je do 20 ekipa.

Mole se ekipe da ponesu svoju opremu (tastature, miseve, slusalice, podloge).

Nadamo se da ce biti sto vise ekipa, jer ce pri tome i nagrada biti veca!!! DOBRO NAM DOSLI!!!!

Link to comment
Share on other sites

hahahha kako bre ima 100 fps sa tom konf , imam istu kuci fps ocajan :) , u dim ne daj boze se udje :) .

20 ekipa na 10 kompa to bez 2 dana ne ide :) , ma boli vas pache xD , cek a 3 nagrada ide organizatorima xD

Edited by Tixo
Link to comment
Share on other sites

Racunari su tiha jeza, nisu reinstalirani 3god, pola igara baguje. "Organizatori" su klinci koji su napali gazdu da organizuju turnir, sad ne znam da li gazda uzima 20% (sto me ne bi cudilo) ili oni. Inace je skuceno, ne moze ni tastatura lepo da stane ispred monitora a o prostoru za mis da ne govorim :(

Ko je daleko i cimanje mu je prevoz ne preporucujem da se ne bi razocarao. Naravno uvek utociste moze da se potrazi u pabu 30m od igraonice ;)

Edited by gsi
Link to comment
Share on other sites

pazi ako vas ne zanima da idete na tur posto je sranje, na koji ionako niko nece ici, ne morate ni da komentarisete i da dajete jako glupe izjave tipa ima zid i ovo i ono.nego jednostavno ignore topic... njegovo je da napravi topic sa objavom turnira i to je to.... zasto uvek morate da se userete od glupih postova....

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

pazi ako vas ne zanima da idete na tur posto je sranje, na koji ionako niko nece ici, ne morate ni da komentarisete i da dajete jako glupe izjave tipa ima zid i ovo i ono.nego jednostavno ignore topic... njegovo je da napravi topic sa objavom turnira i to je to.... zasto uvek morate da se userete od glupih postova....

Dobrodoso u Srbiju :D

Link to comment
Share on other sites

Racunari su tiha jeza, nisu reinstalirani 3god, pola igara baguje. "Organizatori" su klinci koji su napali gazdu da organizuju turnir, sad ne znam da li gazda uzima 20% (sto me ne bi cudilo) ili oni. Inace je skuceno, ne moze ni tastatura lepo da stane ispred monitora a o prostoru za mis da ne govorim :(

Ko je daleko i cimanje mu je prevoz ne preporucujem da se ne bi razocarao. Naravno uvek utociste moze da se potrazi u pabu 30m od igraonice ;)

a pazi ovog glasa razuma sto se registrovao i postovao svoj 1.post da ih okalja :)

Ti mora da drzis igraonu na drugom kraju sela sa 5 kompa? Mislim jadno je to sto radis, i ako su deca neka se trude da to izgleda sto bolje ako uspe da se organizuje.

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

e bas to.... mada i igraonica u pancevo nije nesto.... pustite decka da da informacije o tur u, a ko hoce da ide neka ide... a ostali postovi da se izbrisu od strane admina...pozz

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

pa dobro nije problem...pa sve su se sredili kompovi tako da nece biti problema i sve je se sredilo..ja sam uzo link od marije awp da okacim ovde reklamu...

a i mislim da ce da bude 16 ekipa jel tako najbolje i ko zeli moze da dodje,a ovaj sto prica da se nije sredilo 3 godina moze da prica sta god zelis..a i samo zbog turnire je se sredilo sve i sve radi kako treba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...