Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

Mrzme da se cimam toliko, sad čitam teknikal saport, ima kao uputstvo kako instalirati sa diska (to je to, jebem li ga).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema druge, probao sam ovo uputstvo, ali izgleda da je igra steam install only. I jel moguće da imaju takav servis koliko već godina, i da ne može da se ljucki bira putanja???

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Serem

im

se

u

sistem.

Posle

se

čude

što

ljudi

skidaju

pirate...

Do

sada

bih

pola

igre

prešao

sa

piratskom

verzijom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je krajnje prosto.

Ako nemaš Steam, instaler sa diska ga instalira, upali ga, pusti instalaciju iz njega i onda Steam vuče podatke sa diska, a potom sa interneta da se apdejtuje (i taj poslednji korak traje sto godina :S )

Ako imaš Steam, instaler sa diska ga upali, pusti instalaciju iz njega i onda vuče podatke sa diska, a potom sa interneta da se apdejtuje.

Ono što je bitno je da ne mešaš original Steam nalog sa piratskim Steam igrama koje se oslanjaju na Steam klijent, kao što su recimo pojedine verzije Half-Lifea 2, Razorov Modern Warfare 2 i slično, jer Valve oće da banuje legalne naloge kad provali da se nešto muti. Ako igraš obične krekovane Steam ripove koji se samo raspakuju i igraju, onda ništa.

Link to comment
Share on other sites

Ma kapiram ja to u potpunosti, samo mi je suviše mi to one-klick-no-hedejk-friendly rešenje, mislim, kome tako odgovara nemam ništa protiv, ali trebali su da ubace i klasičnu opciju za instalaciju (kad se taj Steam već trpa gde ne treba, ako imam original diskove, normalna instalacija i onda bezbolno dodavanje igre u Steam, za download igara je sasvim ok). Ovo za naloge znam, ovo je prvi original koji imam za steam (imam i orange box, kupio u Merkatoru lol, al ga još nisam turio), thanx anyway.

E, i pitanje: Piše u igri da bih trebao da otvorim nekakav NAT na ruteru, evo i sajta (koji ne objašnjava ništa, naravno)

http://www.infinityward.com/nat.php

Kako se to radi?

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

E, i pitanje: Piše u igri da bih trebao da otvorim nekakav NAT na ruteru, evo i sajta (koji ne objašnjava ništa, naravno)

http://www.infinityward.com/nat.php

Kako se to radi?

Morash portove da otvorish na ruteru, tako da ces se jebati sa time ko ja ako ne znash kako se to radi

Idi negde na pocetak ovog topica i pogledaj one screen-ove sto sam ja stavio, i te parametre unesi u settings-u rutera

Link to comment
Share on other sites

* UDP 1500 (outbound only, no forward needed)

* UDP 3005 (outbound only, no forward needed)

* UDP 3101 (outbound only, no forward needed)

* UDP 28960 (inbound/outbound, must forward to act as a multi-player host, but no forward or inbound traffic needed to find and join games)

http://portforward.com/ - ovde nađi uputstvo za forwardovanje za tvoj ruter

Link to comment
Share on other sites

Hvala, probaću ovo kad dođem kući. Juče sam nešto prčkao po ruterovim podešavanjima, jebem li ga, tamo nemam nikakvu NAT opciju (a pratio sam i uputstvo za isti model samo drugu verziju rutera (moj je V2, a za taj ne prave firmwareove više, izgleda)), probaću sa ovim.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da to znači da si ti na njihovoj listi, a kad ti pošalju invite na četovanje, onda ostaju i kod tebe registrovani (valjda). Meni se dešava da prilikom prvog meča koji pokrenem u toku dana, cela igra jednostavno stane na par minuta i posle se otkoči i radi normalno nadalje, valjda skrnavi steam apdejtuje nešto "na suvo", dok traje igra, not cool.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne kapiram ovaj steam, svaki put kada se ulogujem dobijem poruku kao popup da su me tri prijatelja addovala, a ja na listi imam samo eyela... kako to :)

ahah desni klik na steam pa ides community pa ce ti izbaciti tamo invites. :D ili kad te dodaju klikni na prozorcic taj :D

a uskoro cu duzmem orig pa se igramo :D, jbg nadao sam se da moze coop sa piratskom verzijom xd

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ahah desni klik na steam pa ides community pa ce ti izbaciti tamo invites. :D ili kad te dodaju klikni na prozorcic taj :D

a uskoro cu duzmem orig pa se igramo :D, jbg nadao sam se da moze coop sa piratskom verzijom xd

to je to, mogli su to i jednostavnije :) fala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako smo pipboy i ja juce opeglali spec ops, totalni smo specijalci [8D]

Ne da smo peglali, nego nisu znali gde su... Jednom predator raketlom 10 terorista, ihhaaaa

Da igra ima samo Spec Ops bila bi vredna kupovine originala, mnogo dobro urađeno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...