Jump to content

SINNICAL LOPOV


Kenchan

Recommended Posts

kako naslov kaze , ukrao mi je lika , tako sto je znao SQ , iskoristio je da bi promjenio na njegov mail i promjenio pass i nemam vise pristup mom accountu , ocu da mi da Admin ili Moderator njegove podatke gde stanuje na PM ... hvala puno

i da , mozete da okrenete hitnu za svaki slucaj

Link to comment
Share on other sites

skull93 mu je ime ovde i molio bi za njegove podatke .

mi smo uradili trade , ja sam mu dao mog druida a on meni tog huntera KOJI JE NAKON 2 dana POSLE Sto sam mu trazio da mi vrati druid BIO SCAMMOVAN jer je bilo ime na nekog italijana.

sad posto je znao da koji je mail meni DRUId i znao je moj SQ .. srecom mu nisam i CD key dao on je iskoristio to preko one nove opcije da promeni mail bez konfirmacije i uradio to.

decka sam fino pitao a i vidim da je dijete 93' god. da fino sve to vrati da nebi bilo problema nije htio i morace ovako da se zavrsi ,hvala.

Link to comment
Share on other sites

skull93 mu je ime ovde i molio bi za njegove podatke .

mi smo uradili trade , ja sam mu dao mog druida a on meni tog huntera KOJI JE NAKON 2 dana POSLE Sto sam mu trazio da mi vrati druid BIO SCAMMOVAN jer je bilo ime na nekog italijana.

sad posto je znao da koji je mail meni DRUId i znao je moj SQ .. srecom mu nisam i CD key dao on je iskoristio to preko one nove opcije da promeni mail bez konfirmacije i uradio to.

decka sam fino pitao a i vidim da je dijete 93' god. da fino sve to vrati da nebi bilo problema nije htio i morace ovako da se zavrsi ,hvala.

Hm, mislim da mogu da nadjem njegov broj, zato sto je i mene zvao jos pre 2-3 nedelje i navodno je hteo da kupi lika od mene. Kad mi dodje listing od telenora javljam ti broj

Link to comment
Share on other sites

Hm, mislim da mogu da nadjem njegov broj, zato sto je i mene zvao jos pre 2-3 nedelje i navodno je hteo da kupi lika od mene. Kad mi dodje listing od telenora javljam ti broj

ok , hvala.

Mislim nije meni sad hitno jer cu ja svakako vratiti account, jer mu nisam dao CD key srecom i imam Pasos i Licnu Kartu tako da sam to odma poslao i cekam da mi vrate acc a decko nece vise ovo nikad uradit.

Link to comment
Share on other sites

skull93 mu je ime ovde i molio bi za njegove podatke .

mi smo uradili trade , ja sam mu dao mog druida a on meni tog huntera KOJI JE NAKON 2 dana POSLE Sto sam mu trazio da mi vrati druid BIO SCAMMOVAN jer je bilo ime na nekog italijana.

sad posto je znao da koji je mail meni DRUId i znao je moj SQ .. srecom mu nisam i CD key dao on je iskoristio to preko one nove opcije da promeni mail bez konfirmacije i uradio to.

decka sam fino pitao a i vidim da je dijete 93' god. da fino sve to vrati da nebi bilo problema nije htio i morace ovako da se zavrsi ,hvala.

pa podatke bas i ne gajimo nismo bia na kraju (dobro neki jesu)

ali pre svega trade se uvek radi oci u oci u REALNOM ZIVOTU i bilo koja priodaja/kupovina bilo cega

da bi znao sa kime imas posla i slicno

a isto tako si treba da znas da ako ti ne daje licnu kartu ili sve podatke i da se ne vodi na njega nego nekog levo da tu nesto ne valja

vidim isto tako da zivis negde drugde izgleda odakle nije klinac o kome se prica pa je to i glavni problem

ono sto ovde moze da se uradi je da vidimo dal ce da se javi optuzeni da se odbrani na neki nacin o cemu se radi ali je ocigledno ko je sta uradio

i ako se ne javi ili prizna sta se desilo da dobije ban sa foruma i da tebi pozelimo srecu u njegovom nalazenju

Link to comment
Share on other sites

pa podatke bas i ne gajimo nismo bia na kraju (dobro neki jesu)

ali pre svega trade se uvek radi oci u oci u REALNOM ZIVOTU i bilo koja priodaja/kupovina bilo cega

da bi znao sa kime imas posla i slicno

a isto tako si treba da znas da ako ti ne daje licnu kartu ili sve podatke i da se ne vodi na njega nego nekog levo da tu nesto ne valja

vidim isto tako da zivis negde drugde izgleda odakle nije klinac o kome se prica pa je to i glavni problem

ono sto ovde moze da se uradi je da vidimo dal ce da se javi optuzeni da se odbrani na neki nacin o cemu se radi ali je ocigledno ko je sta uradio

i ako se ne javi ili prizna sta se desilo da dobije ban sa foruma i da tebi pozelimo srecu u njegovom nalazenju

pa Neca mi je rekao da ce mi dati njegov broj telefona tako mogu da saznam gde zivi.

Hvala u svakom slucaju

Link to comment
Share on other sites

Neka lik ne sere puno...acc jeste scamovan(hunter),ali ja nemam nikakve veze sa njegovim druidom,ja sam svoj acc dao panti za game card,i nisam ga scamovao tako da ... ja neam vremena da slusam kako on place...neka vrati account mene se to uopste ne tice!

Link to comment
Share on other sites

decko ne sere uopste.

ti si jedini koji je ikad imao pristup mom accountu , bolje receno jedini koji mi je znao na koji je mail account registrovan i koji MI JE SECRET ANSWER i ako se sjecas ti si stavljao mail na mom accountu tako da ti nije bilo tesko ovo uradit.

Link to comment
Share on other sites

jel si 100% siguran da si skenirao komp sa antivirusom i antispywerom koji su updejtovani i da nisi nista nasao ?

ma mali lopov bre , sad sam mu iznenada uletio dok je igrao , oce da prebaci lika pa sam na vreme pozvao GMa , pravio mi se tamo kao da je bugar ja lepo pozvao GMa

sutra ce oni da vide podatke sto sam im poslao i da mi se jave.

EDIT : mala lopuza , ukrao je i huntera i shamana i warriora . sada sam saznao mnogo o njemu.

koristi jedan sajt koji sam slucajno vidio i stavio je na rpodaju moja lika, znaci ne verujem evo ako mozete regujte se da vidite.

http://www.markeedragon.com/forums/ubbthre...CHE#Post2392241

kakav jem ali lopov , eto samo da znate da ubuce nemate nikakav kontakt s njim.

Edited by Kenchan
Link to comment
Share on other sites

ako treba da se bije skamer.. PM me

kako naslov kaze , ukrao mi je lika , tako sto je znao SQ , iskoristio je da bi promjenio na njegov mail i promjenio pass i nemam vise pristup mom accountu , ocu da mi da Admin ili Moderator njegove podatke gde stanuje na PM ... hvala puno

i da , mozete da okrenete hitnu za svaki slucaj

nemoj da pretis ako nije sigurno.. al ako jeste ..zovi i mene slobodno

Edited by kickass
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...