Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i konacno udjoh u kucu.. od 2h nocas do sada 07.55 smo putovali jebeno , bila neka saobracajka kod Smedereva usrali smo se 1h u mestu. Turnir je bio do jaja, losa organizacija oko hltv-a slotova i sto se sve baziralo samo na igraonicu Kum i na kraju velika rasprava oko polufinala ali jbg, desava se.. bice bolje nadam se! Svaka cast mojoj braci koje mnogo volim GM koji su nas dobili u polufinalu i na dobrim mecevima na sve tri mape,<3 peco debeli karacu te :)

Mrtav sam, gg 4gl koji su dobili GM i uzeli turnir, gg i za iNation ubio sam ih nogom ! salji MAXU KUCI! :) gg za newave koji nas je dobio za trece mesto.

Over and out, sleep mode

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

hoce li biti slika?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro :)

Prvo zelim da se zahvalim svim ekipama shto su doshle na turnir i shto su isposhtovale satnicu. Dalje shta da vam kazem, kao pomocnik na ovom turniru dao sam sve od sebe da turnir prodje shto bolje, odgovarao sam za igraonicu GF i odatle sam se snashao za HLTV prenos (kakav-takav). kachio sam ovde rezultate itd. Mislim da u sushtini turnir nije loshe proshao, jer sam satnicu uz pomoc ekipa uspeo da isposhtujem do polufinala :) , kada je ispao poveci nesporazum i onda mi je vec puko film :/ Uglavnom ceo dan sam leteo i pomagao i mislim da u igraonici nikom nishta nije falilo i rachunari su odradili svoje kako treba. Neka potvrde ljudi :D

E sad shto ima ljudi kao shto je ovaj Maca, boze moj takvih ce uvek biti, nije ni uchestvovao, a zali se na turnir, strashno.

Ukratko ja ne mogu da se pozalim ni na jednu ekipu, svi su po meni bili super, vidimo se na nekom drugom lan tuniru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...