Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja mislim da je u kosturu pisalo 4gl.mix, tako da, eto ti odgovora

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Samo sto sam doso iz Nisa bio sam da gledam tur. i nisam zadovoljan,bukvalno su nas isterivali iz igraone,jebano(Odnosi se na GF igraonu),posle sam iso u Whyben i tamo je extra bilo,moglo da se gleda neWave vs urbanExp 16 : 10 (dzo prodo dosta),unki najbolji bio,a kako i ne bi kada ima tastaturu kao moju od 500din(haha),dakle nije bio HLTV,u kaficu,msm bio je ali ono kazem gde je kafic,on mi kaze ime kafica,jebano ko da ja zivim u Nisu! Gledao sam mec Biseri vs BB (Kobrica menager n1,motivisao ove likove,sabili),Gore u Whybin,igrao CTK.gaming,oni su izgubili od GM i urban! Ali preporucujem da gledate demo meca GM vs Urban ,klanje je bilo ali ipak dobili novosadjani! Hteli smo da ostanemo jos da gledamo nego nas dbl istera iz igraone,i otisli smo! Poz Hvala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...