Jump to content

Lvl 80 full T7 25 man orc shaman


Otpisani

Recommended Posts

Poz svima

Prodajem lvl 80 Orc shamana na maghteridonu.Shaman ima full tier 7 iz 25 man raidova osim head imam bolji head od harvestera iz 25 man naxxa ali je set bonus tu.

Shaman je na najboljem horde PvE realmu tako da mozete da pagujete sve i nakupite extra gear ako necete guild(tako sam ja radio :D)

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Otpisani

Za informacije zovite na telefon 064 353 40 48 ili pisite na marko_bradic@hotmail.com

Account ima i lvl 70 human prista na frostmane

Posto je shaman najbolje nagirovan necu da prodajem acc ispod 200 eura uglavnom zovite pa cemo videti

Ovaj PvP poeni su mali zato sto MRZIM pvp tako da ga nisam igrao ali PvE gear je odlican

Edited by Otpisani
Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce ga neko kupiti ovde za 400e, pokusaj preko Nebre, verujem da ce ti pomoci za ovakvo gearovanog shamana u inostranstvu da prodas a i preko njega ti je 100% sigurno.

A i 400e ti je realno mnogo, koliko god ti char bio dobro gearovan, vidi se po reputaciji da je relativno nov i da ti je played time mali, samo 1570 achievment poena, statistika se gleda znaci vidi se da si jurio samo gear, a mnogi gledaju i ostale stvari za te pare.

Moje glediste, naravno ne znaci da ce se neko sloziti.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...