Jump to content

Nesto novo od Blizzarda


DestroPC

Recommended Posts

1. Topic bi trebao ici closed, posto je pointless i siri dezinformaciju

2. Blizzard Hackuje accounte ? :)

3. Istina postoji u menjanju IP Adresa, ali to je tipa Jedan IP je iz Srbije, drugi iz Rumunije, a treci iz Dubaia, pa posle dobijem ja od GM poruiku "WTF You guyz doing" ?

4. Mogu da banuju account ili ga suspenduju ali ne trajn u slucaju da vide da su IP adrse razlicitih zemalja, iz cistoh principa da zastite korisnika naloga.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Decko je imao najbolju nameru.Mozda se malo vise zajebao ali vise mi idete vi na kurac sto ga tovarite nego on.Njegovi motivi su bili da pomogne a vasi da praznite svoje komplekse nad tudjim greskama.I ko u stvari treba da se tovari ovde?

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

tbh svi komentari napisani mogu se svrstati u "average rur hate" nista specijalono, niko njega nije vredjao ili napisao nesto ruzno. Decko je stvarno lupio glupost ali je imao dobru nameru to stoji. Malo su se ljudi nasalili i pokusali da mu objasne da nije upravu i to je to

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

3. Istina postoji u menjanju IP Adresa, ali to je tipa Jedan IP je iz Srbije, drugi iz Rumunije, a treci iz Dubaia, pa posle dobijem ja od GM poruiku "WTF You guyz doing" ?

Sto je najgore, ja kad dobije ip 94... google je citao kao da je to rumunski ip, ali nemam vise tih problema :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

e chuj sad kako znam.. pa dolazio je on kod nas u igraonicu :P

Moze malo pojasnjenje o kakvoj igraonici je tacno rec?Ko se sa kim tu igra?Jel se ti igras ili se sa tobom igraju?

tbh svi komentari napisani mogu se svrstati u "average rur hate" nista specijalono, niko njega nije vredjao ili napisao nesto ruzno. Decko je stvarno lupio glupost ali je imao dobru nameru to stoji. Malo su se ljudi nasalili i pokusali da mu objasne da nije upravu i to je to

Ma mene nervira sto su ljudi tako spremni da nekog omalovazavaju na osnovu ocigledne greske.I to nije prvi put i ti to znas.

Ali u pravu si da nije big deal.Onda ni moja kritika nije big deal.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Realno ovo sto je on lupio pa ostao ziv nema smisla. Drugi problem je recimo sto meni na mail na koji mi ide wow acc STALNO (primer 1 mesecno barem) tokom poslednjih godinu ipo dana stizu scam mailovi. E sad, fora je u tome sto taj mail ja cisto logujem povremeno da se ne deaktivira, i JEDINA stvar za koju mi on sluzi je wow acc. Nista subscriptiona, nigde linkovan, a glasi previse cudno da bi ga neko ubo samo tako.

Isti je slucaj sa jos par ljudi koje znam, sto moze znaciti samo jednu "logicnu" stvar. Da u Blizzardu postoje likovi koji odaju podatke tipa email adresa i ko zna jos chega za irl $$ "third party"-ima. Svako ima cenu, samo je pitanje koju. I da, osoblje iz blizzarda moze da vidi SVE PODATKE koje vi imate ukucane vezano za acc.

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao sledeci slucaj.Doista zvuci besmisleno, ja ne vidim kakva veza tu postoji ali ipak cinjenica je da se desilo i to vise puta.

U nekoliko navrata kada sam gledao filmove na YouTube-u vezane za farmovanje golda, ili dok sam citao neke sajtove koji se time bave iste veceri,nekad cak i u nekoliko sledeci minuta, sam dobijao po 3-4 maila sa scamom/reklamama ili nesto treceA inace ih mesecima nisam dobijao.Ako ja nisam kucao nigde moj mail a ne koristim ga cesto ne vidim kako su mogli znati.Ipak mozda je rec o slucajnosti.Doista mala verovatnoca ali opet .. To sto Mozzila pamti moj mail ne bi trebalo da ima veze .. Ali posto se u to bash ne razumem ne bi me iznenadilo.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Realno pricao sam sa Gmom in game i kaze da ne banuju ili hackuju zbog razlicitih IP adresa lol ne znam samo gde ti to pade napamet... fail ovo je besmisleno :D

______________________________________________________________

Heaven Doesn't Want Me, And Hell Is Afraid Il Take Over...

Link to comment
Share on other sites

loggin msg:

"Please be cautious with links you receive by chat or mail in-game, even if they appear to come from someone you know. They may link to programs designed to take control of your account."

Sad se i ja pitam ....u kom chuchu grmi zec?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

tbh svi komentari napisani mogu se svrstati u "average rur hate" nista specijalono, niko njega nije vredjao ili napisao nesto ruzno. Decko je stvarno lupio glupost ali je imao dobru nameru to stoji. Malo su se ljudi nasalili i pokusali da mu objasne da nije upravu i to je to

ako se ne ume lepo postaviti prema osobi koja nije lepo skapirala neku informaciju i pokusala da podeli nesto korisno sa drugima.. to nije razlog da se odma hejtuje ista .. jedino sto mi pada na pamet jeste da takva osoba ima gadan kompleks i da treba da se leci

(govorim uopstneo,nikoga nisam uzeo za zub,ako se neko nadje u ovome... jbg nek ide da se leci) :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Da ja vama sve pojasnim :) Blizzard jeste hacker, on drzi svih 11.5 miliona accounta. Kako ?

Pa lepo u EULA stoji da je to njihovo vlasnistvo.

Sad kad ovo pogledam i procitam sta pisu za ban i hack, kapiram da je njim ban = hack i da je to legalno jer je Blizzard vlasnik nasih naloga.

Eto misterija vanzemaljaca i piramida je resena.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...