Jump to content

BElf Hunter 80


Kenchan

Recommended Posts

WTS/WTT Blood Elf Huntera lvl 80 na Mazrigos PvP , Lik ima skinning 450 i Minning ( low ).Ima dobar PvE Gear . 2/5 Valorous , epici iz NAxx25/10man.Nema neki pvp GEar , nesto Deadly i Hatefull , 300g na Charu.

Zainteresovani PM ili preko MSN-a : bole-kezman@hotmail.com

Imam sq,sa,e-mail,ID.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da me lik zajebo,Account nije na njegovo ime vec na ime Italijana .. Kontaktirao sam ga da mu vratim lika i doplatim to sto je on aktivirao moj account a ja njegovog hunta da vratim.

Malo prije dok sam igrao nekoliko lvl 1 likova mi je pisalo nesto da sam lopov

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nikoga hackovao...kao prvo, dao sam svoja 2 accounta za taj jedan tako da...nemam razlog da bilo koga hackujem, evo i kreator zna da ne bih nikog zajebao,vec sam od njega kupovao acc,mada sada mi se ne isplati da vratim druida kada sam odradio transfer,uplatio game card i sutra sam planirao re-customization....

Link to comment
Share on other sites

Ljudi se uvek zalete za nesto iako (znaju ili ne znaju) da ne mogu da ispune sve njihove duznosti oko akaunta.. I onda tako nesto urade i kad hoces nazad account jer ta osoba nije ispunila svoje uslove.. i posle se bune, pa ne ide to tako..

Tako ja jurim vec neko vreme jednog lika :) Doci ce on, a onda ce da plati pare za acc koji mi je sjebao ^^

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...