Jump to content

Da se predstavim:)


Coolio1

Recommended Posts

Nisam igrao Huntera, ali kapiram da su BoH statsi ono shto svaki Hunter playa zeli - ali da sam raid leader/ML ne bi mi ni jedan Hunter uzeo to, chisto iz nekog "klinachkog" inata i hejta prema toj klasi i ol' skul "HUNTAR ITAM" proseravanja. Da, radije bih ga DE-ovao nego dao Hunteru, treba matsa za Ulduar gear enchanting.

Link to comment
Share on other sites

POzdrav Drugari !

Prvi put sam ovde pa da se predstavim.

Sonichny-Twilight Vanquisher, Troll hunter

http://eu.wowarmory.com/character-achievem...&n=Sonichny

Ghostlands server

Igram Wow 2 godine i Izrejdovao sam sve shto postoji..Razmishljam o transferu na neki server gde postoji neki nash jak raid guild, jer su mi malo dosadili ovi englezi:)

eto:)

Zdravo, evo da se i ja predstavim.

Serbandsteel: The Immortal, The Undying, The Twilight Vanquisher, Of The Nightfall, The Exalted etc etc

Ukratko sto bi Killygor rekao: Pozdrav od mog retardiranog zmaja:

wowscrnshot032909141849.jpg

(da, vrlo mi je dosadno :< )

/sarcasm off

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Good old days =( Moje najlepse vreme provedeno igraju wow je bilo samo uz guild TT

Sad sam jedini Srbin u rumunsko / arapskom guildu =(

Imam zelju tolku da odem na Frostmane, al ne mogu da ostavim ovu ekipu iza sebe s'kojom sam godinu mozda i dve.

Pitanje je kolko se isti podnose medjusobno, zato i nema tog pro gilda.

Nemoj biti lud, samo ti brate sa arapima se druzi kaki crni srbi i bakrachi... Braca arapi sami naftashi djumle para game cardova kolko pozelis za neki mizeran gold:) Budi pametan:)

Zdravo, evo da se i ja predstavim.

Serbandsteel: The Immortal, The Undying, The Twilight Vanquisher, Of The Nightfall, The Exalted etc etc

Ukratko sto bi Killygor rekao: Pozdrav od mog retardiranog zmaja:

wowscrnshot032909141849.jpg

(da, vrlo mi je dosadno :< )

/sarcasm off

A brate pa kod njih je mozda retkost ta titula... Nije on jadan kriv sto igra tamo na nekom serveru, a kod nas svaki polu retardiran tipus nosi The Twilight Vanquisher... Brat bratu sad napravim pug za 3d 25...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

A brate pa kod njih je mozda retkost ta titula... Nije on jadan kriv sto igra tamo na nekom serveru, a kod nas svaki polu retardiran tipus nosi The Twilight Vanquisher... Brat bratu sad napravim pug za 3d 25...

Nije to bila poenta mog posta. Inace na bilo kom realmu je smesno to odraditi, sve sto ti treba su 3 tenka koji mogu da koriste 2 ruke, 5 healera i dps koji zna svoj posao.

Ja sam bas veceras pravio pug Malygos 10man. DK u grupi, koji je full Valorous (7.5 jel`te , i ima armageddon) je pravio ISTI DPS i MANJE DMGa nego ja kao tenk na istom bossu (on je konstantno imao 2x spark). Ubij 3d25 sa pugom takvih ljudi i svaka ti chast. To sto je i dalje popularan trend da se "nose" ljudi, to nije nista cudno. Mi imamo npr lika u guildi koji nosi titulu "VOID ORC", sta mislis zasto je zasluzio? :)

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja imam vecu pishicu od zheggy-a meni je pao shtit od Malygosa 10 man ^^ posle 4tog run-a a on to juri 3 meseca :P

Ti paladini sa tog chata na screenshotu sam ustvari ja :( samo nije smeo da kaze :(( i nemoj da lazes magove imam ja shtit nije to toliko tesko dobiti samo skilled ppl to mogu ;))))

I uspeo sam da napravim bolji pug od zheggya za 7 ljudi sam odradio 8man achiv :PPP nja nja

Hihih shalim se malko, dobri smo, realno ako se neko trudi, pomaze i igra dobro to je zheggy, thumbs up! (ps. iako ponekad failuje na vatrici u os, ja ga zamenim na voidima ^^

Zheggy moze jedan rumenko? :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja imam vecu pishicu od zheggy-a meni je pao shtit od Malygosa 10 man ^^ posle 4tog run-a a on to juri 3 meseca :P

Ti paladini sa tog chata na screenshotu sam ustvari ja :( samo nije smeo da kaze :(( i nemoj da lazes magove imam ja shtit nije to toliko tesko dobiti samo skilled ppl to mogu ;))))

I uspeo sam da napravim bolji pug od zheggya za 7 ljudi sam odradio 8man achiv :PPP nja nja

Hihih shalim se malko, dobri smo, realno ako se neko trudi, pomaze i igra dobro to je zheggy, thumbs up! (ps. iako ponekad failuje na vatrici u os, ja ga zamenim na voidima ^^

Zheggy moze jedan rumenko? :D

Errr, da nisi ti taj koji je UMRO od voida posto su 2 drakea crkla, pa ja morao tenkam drake i da jurim addove svuda naokolo? :D

l2p kkthxbye

kad smo vec kod toga zheggy daj hleb, mleko i rumenka ofc

Coravi nemoj da te najedem snega :D

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tuzna je to prica:)Kod nas shammani nosaju taj shild chisto radi smekerskoga smeka;) I da jadna braca sto farmuju 3 meseca placu... Jos 25 intelekta lupe ench:)

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Errr, da nisi ti taj koji je UMRO od voida posto su 2 drakea crkla, pa ja morao tenkam drake i da jurim addove svuda naokolo? :D

l2p kkthxbye

Coravi nemoj da te najedem snega :D

Umro jesam ^^ od voida jer ga nisam video :(( A imao sam oko 6-8k hp-a jer su healeri SLAKOVALI

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...