Jump to content

HELP


Recommended Posts

Kreatore, to stoji ako ti je drug kompletni retard koji samo i kupuje opremu da bi tesio sebe kako ima pro opremu. I tu sve staje. Ti nikada neces biti bolji sa tom opremom od ok igraca koji ima dobru opremu. :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

uopste nista nepametno kreator nije rekao. Skroz je u pravu.

Kupovina besmisleno skupe opreme ide iskljucivo u svrhe "e brate platio sam sluske 150e",i (ne morate vi da verujete),ali deca stvarno misle da ce zato bolje da igraju.

Sve je počelo sa onim kurciranjem da treba 120 Hz na monitoru za Kanter...

Link to comment
Share on other sites

Kreatore, to stoji ako ti je drug kompletni retard koji samo i kupuje opremu da bi tesio sebe kako ima pro opremu. I tu sve staje. Ti nikada neces biti bolji sa tom opremom od ok igraca koji ima dobru opremu. :/

vlado poceo si da preterujesh! ne pushtaj sebi te price da lik sa nekom opremom , dajem sebe za primer koji igram na x7 podlozi i x7 nekom neobicnom misu i slushkama nekim pleomax a da ne pricam o kompu kidam likove koji imaju 3 puta bolje mashine kao i opremu ! JA PREDPOSTAVLJAM DA TI I NE ZNASH NA SHTA SI MISLIO !

Edited by Tixo
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, ja govorim o njegovoj konstataciji da ce bot sa opremom uvek biti bot...a ja kazem da dobar igrac vs dobar igrac, tu bi se videlo da jedan ima addera a drugi geniusa raspalog nekog...Tixo, x7 uopste nije los....to je medium otprilike...ali kreator kaze da mozes sa najobicnijim misem i podlogom da igras dobro bla bla bla

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...