Jump to content

Blizzard Authenticator


rhaegar

Recommended Posts

Ljudi znate li ima li kod nas da se kupi Blizzard Authenticator??? da li neko to nabavlja? zvao sam ComputerLand ( oni su generalni zastupnik za wow ) i javila mi se neka zena i u fazonu: sta?? nikad cula!

zvacu ja opet u slucaju da me ova nije razumela , ali mislim da ipak nemaju.

nabavlja li to neko kod nas, gde i kako?

blizzard store ne vrsi slanje proizvoda u srbiju, zvao sam i proverio :C

inace Blizzard Authenticator kosta 6evra i mnogo je zgodna stvar

Ko ne zna sta je to je onaj security token ( malo plavo cudo) koje vam daje sifru, i vi ga vezete za acc i posle kita ce neko da vas hackuje itd.

e da i ovaj post nije za wow oglasi posto pretpostavljam da ce neki admin odma da mi napise da sam ovo trebao u oglase da stavim. ali ovo je generalno interesovanje za ovaj proizvod koji je SVEOPSTE svima potreban i koristan, i vrlo bih zeleo da znam da li to kod nas neko ima ili moze da nabavi

Edited by rhaegar
Link to comment
Share on other sites

Ja sam licno narucio za sebe i videcu kojom brzinom isporucuju pa cu da javim sta je i kako je proslo. Ako budem u prilici narucivacu i drugima, u paketu po 5 moze max. da ide tako da ako i budem organizovao nesto bice ture 5 po 5.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako, stiglo konacno blizu mene (nije jos do mene, prokleti vikend) i ono, ocekujem u ponedeljak da cu konacno dobiti. Moje licno misljenje i iskustvo - previse cimanja da bi nekome porucivao tako da morate da se snadjete sami [xx(] Ne isporucuju u Srbiju i to je osnovni uzrok svih problema. Takodje, sami uredjaji rade kod nas bez ikakvih problema (jer sam software apsolutno ne interesuje gde si ti lociran, moz' biti na Marsu ako oces, dok god se kacis na Blizz server [:D]) pa ih toplo preporucujem svima koji imaju sumnji u sigurnost svog acc-a. Toliko za sad od mene, pozdrav svima.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Od sledeceg ponedeljka (23. marta) u Beogradu cu imati 5 komada authenticatora. Cena jednog authenticatora je €15. Zainteresovani: saljite PM

Bez trolla i whinovanja tipa "a zasto kosta 15 evra kada je u Blizz jeftinija", kome se ne svidja neka preskoci topic :)

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ima da se naruchi i hteo sam to, zato shto mi je password jednom bio promenjen sam od sebe, al sreca nishta nije dirano, ali na kraju se ispostavi da ti "poshtarina" bude tridesetak evra a ovo je 6 tako da sam odustao

Zanima me da li jos mogu da se naruce ti autheticatori?

ps. izvinjavam se ako ozivljavam "dead" topic.

Link to comment
Share on other sites

evo ovako, ja sam imao, ukraden mi je novchanik sa tokenom ofc, chekao sam 15 dana da mi vrate acc, toplo NE preporuchujem... i zao mi je shto nisam doshao do momenta kad se isprazni baterija na istom... inache da blizz nas ne voli i ne shalje ovde, ja sam preko drugarice nabavio jer sam imao problema sa accountom...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...