Jump to content

Rezultati


Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

serveri 3 i 4 polufinale

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

*** ENTITY.OHRID helius killed neWave.3D salE[oth] ne-mo-cni with a headshot from m4a1 ***

ENTITY.OHRID helius killed neWave.3D Nisde with m4a1

*** ENTITY.OHRID helius killed neWave.3D kgr@sleepmode with a headshot from m4a1

kljucni trenuci za newave za malo da uzmu eco rundu

izgubio newave

^.^

Link to comment
Share on other sites

hahhahahahahahahahahhah sace prvo da dodju dezurni koji ce i dalje tvrditi da su ovi likovi onlajneri...a onda ce doci konf i napisati nesto u fazonu "ajde sto su oni onlajneri nego sto smo mi lose igrali, svi vi veze nemate!"...i naravno nece izostati ni "lokalsramotazasrbijubacitesesmostajaprolivamkrvzavasavitako" patriote...i tako u krug...a onda dodju likovi i popisaju vam se u oko hahahahhahahaha...ako samo kenjajte a ni prstom nemojte mrdnuti...uostalom na recima smo najjaci...ajpoz

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

hahhahahahahahahahahhah sace prvo da dodju dezurni koji ce i dalje tvrditi da su ovi likovi onlajneri...a onda ce doci konf i napisati nesto u fazonu "ajde sto su oni onlajneri nego sto smo mi lose igrali, svi vi veze nemate!"...i tako u krug...a onda dodju likovi i popisaju vam se u oko hahahahhahahaha...ako samo kenjajte a ni prstom nemojte mrdnuti...uostalom na recima smo najjaci...ajpoz

ja ovo potpisujem samo nemam muda da kazem. go entity!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...