Jump to content

Empire: Total War


brue

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nek mi duvaju kurac ovi iz razora, opet nece da patchuje, pola fajlova kaze da nema, a drugih pola kaze da nisu ti sto treba da budu nego da se samo isto zovu, jedino odradi famozni sound_sfx i to onaj nemenjani. i nemam exe posle pacovanja uopste u folderu od igrice lol. lepo ja kopiram onaj razorov uz patch sto se dobija i krene kao da se ucitava i izleti na desktop. pa pusite mi kurac, jebem se vec tri dana.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kupi original! [:D]

hehe, pa mozda i kupim, nije u tome problem, nego nek cute ako nisu jos razbili. mada, pokusavam ponovo, moguce je vrlo usled moje rasejanosti da sam sjebo neki od koraka.

vudu:

jebiga, bilo bi sjajno da nema onog povratnog 'se' u izjavi:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uspeo sam, verovatno sam prvi put ja nesto sjebo.

da, stinze i kompanijo sa kantama, ako vam se igra, instalirajte slobodno, fajt je bezobrazno optimizovan.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nisam preterano eksperimentisao, uglavnom, imas da biras shadere oces li 2, 3(low) ili 3(high). u 2 nemojte da igrate, posto je stvarno gadno. na 3(low) stavljam 80% stvari na medium (sto je max na tim shaderima) i igrivo je full stack vs full stack i izgleda sasvim solidno. tj nije igrivo nego radi onako kako bi covek zeleo:)

probacu da igram na high shaderima da vidim, ako radi okej, mozda moze nesto i na high da se tutne:O

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e ljudi imam problem

sto vise poteza odigram to mi duze traje kad stisnem end turn. kontante me

pogotovo kad dodje do onog mughal empire znaci ubija, poslednji put mislim da je bilo lapo sata

inace sve mi je an high i ne koci igrica

i stavio sam patch da je godina 4 poteza i sad ne mogu da startujem novu kampanju

krene da ucitava i izbaci mi onaj majkrosoft error

jel neko zna sta i kako mogu da uradim?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...