Jump to content

Empire: Total War


brue

Recommended Posts

Ja sam josh gori:

sempron 3200+

7300gt 256

2 GB RAM

:(

Ja isto samo josh buljashkiji procesor :D Javite kad probate, da znam da li da se cimam ili ne [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam probao jedan fajt (malih dimenzija), sve na low, i ima milion fps, medjutim, ne znam nista vise za sada da ti kazem, zato sto igra ima neki trip sa zabadanjem, ne znam da li je bila slucajnost, ali mi se desilo dva puta, ocu u meni i on krene u meni i crkne.

stvarno moram da nabavim bolju makinu ako bih ovo da igram, ono izgleda vise nego uzasno na najgorem podesavanju:) ajde da je neki europa, al ovo je tw, ovo mora da bude pimped:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon, zato i ja kontam da ni ne probam dok ne nabacim novu makinu =(

No, videcemo...smorio sam se od DLV-a i SS-a i ostalih modova za M2TW.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, ali znam da cu igrati:) a onda cu da odem, lupam, kod ortaka sa zverinom od kompa i da gledam dvaes minuta neke 3d cikice koji se dernjaju, pucaju i trce u opstem frenziju i onda cu da odem kuci i da se upucam, ko sto sam radio i sa shogunom i sa mtw i sa rtw i sa m2tw:) jebiga kad kasnimo sa konfiguracijama:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Thx :). Odlican je ovaj link, i ove informacije shto si dao. Nadao sam se da ce Srbije biti barem kao emerging faction, ali izgleda da je ipak nema nego je kao "Slavic Rebbels" generalizacija uradjena.

U svakom slucaju, igra deluje odlicno i kao veoma plodno tle za gomile modova. Jedini bedak shto je necu igrati josh neko duze vreme, dok ne kupim nov komp poshto mi je ovaj krshina =P.

Da koji bedak ... ne mogu da verujem da im smeta da stave srpski pobunjenici ili kako vec nego kao slovenski ... a jedini znacajan jeste bio srpski pokret ... o jebote ovakva govna i u igrama ¬_¬ fefese

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

danas sam opet uvatio da igram 15 minuta (posto je opet crklo odjednom) i ono, zbunjen sam malo, koncept gradnje je izgleda drugaciji, da ne pominjem da mi je monitor gej, a slova mala u picku materinu, pa me i mrzelo da skontavam stvari:) da imam jaci komp i gotivan monitor, mozda me i ne bi mrzelo:) u prevodu, jedva cekam tutorijal neki, ostarilo se, nemam taj mladalacki plam za otkrivanjem stvari by myself:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Postoje Serbian Rebbels :), ali nismo emergent frakcija. Potvrdjeno je :).

then its ok ... a kao sto rekoste dobra je podloga za pravljenje modova tako da ako bog da bice kvalitetnih radova da se sigraju :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Probao sam kod burazera koji ima high-end mashinu, sve-na-max detalji, na monitoru 24 incha 1900x1200 rezoluciji. Predobro je naravno. Sada mi ostaje samo da plachem kuci :)))

Igrao malo sa Rusima...jako mi se svidja novi koncept gradnje. Odlichno je shto je sve mnogo kompleksnije...

Link to comment
Share on other sites

poz svima, ja sam nov ovde.

inace igram total war od prvog shoguna i uvek igram na very hard. imao sam velikih problema u romu da zavrsim i kingdoms ekspanziji sa krstasima ali uspeo sam. :)

jedva cekam da igram, moj brat je skinuo ali ne radi mu nesto. sacekacu jos koji dan.

nadam se da cu moci da igram. imam intel dual core na 2 gigaherca, 2 giga rama, gf 8800 gts 312 rama, i 17" monitor.

procitao sam ono za podesavanja grafike, senke vam ne trebaju, trava i drvece minimum, voda zbog bitki na zlatnu sredinu,

naravno planiram da igram sa max brojem jedinica po ceti da se tako izrazim, ako ne cekacu da kupim bolju graficku :)

imam original M2TW i kingdoms, ali me jako nervira taj steam, posto necu da uvodim net ustan, imam ga na poslu :)

neko je spominjao westeros mod. prilicno sam razocaran, knjiga je odlicna, ali momci se bas nisu potrudili.

sicilian vespers mod je odlican. inace smatram da smo mi prejaki u tom modu, imamo neke strelce pesake i konjanike moze samo snjima da se igra.

izvinjavam se na malim slovima i ako ima gresaka u pravopisu imam novu apple tastaturu. mnogo je fenci :)

sto se tice nas nemoj da te to iznenadi, svuda smo slabo zastupljeni, u Prvom svetskom ratu nas spominju samo kao krivce

necu da zalazim u politiku, napravice neki ljudi mod, mozda isti ovi sicilijanci :)

ja se raspisah ali prvi mi je post :)

Link to comment
Share on other sites

a bugari?

Pa jbg nisam skinuo igru ne mogu da kazem sta ima sta nema ... i bugari i grci al i bugare i grke stavljati u slavic rebels je glupo ako su ih stavljali. Koliko ja znam iako Bugari su poreklom juzni sloveni ta svest im nije razvijena toliko i dosta su i pomesani sa Avarima itd. Trebali su da naprave Bugare Srbe i Grke kao sto verujem da imaju i Turke sto je realno.

sto se tice nas nemoj da te to iznenadi, svuda smo slabo zastupljeni, u Prvom svetskom ratu nas spominju samo kao krivce

necu da zalazim u politiku, napravice neki ljudi mod, mozda isti ovi sicilijanci :)

ja se raspisah ali prvi mi je post :)

Hehe a o tome da i ne govorimo secam se kada sam pre par meseci video na history chanelu emisiju o "ludaku" srbinu Gavrilu Principu koji je zapoceo prvi svetski rat a koga je seljacka srpska vlada podrzavala da to ucini ... T_T

no jos 7gb :( jebeni net

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Postoje Serbian, Croatian i Bulgarian rebbels a emergent frakcije koje se nalaze pod Otomanskom vlashcu su valjda Grcka, Mameluci i josh tako neki. Video sam negde listu, ali sam sad zaboravio gde...ako naletim opet iskopiracu je ovde.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

@ sting:

postovao sam ja na 2. strani topica chini mi se :)

@ nemi zmaj:

osnovni problem tog patcha kao shto mozesh da primetish je taj shto se skida isqljuchivo putem steama, tako da sachekaj malo da ga se gusari domognu pa tek onda... tada ce verovatno biti odradjen i crack, za sada ga nema josh..

@ topic:

hrvati su pod austrijom (tj pod madjarskom) bili od 1102. (ako se ne varam moguce da sam malo permutovao) kao deo sastavne unije, da bi valjda negde u 16. veku izabrali Ferdinanda od Habzburga za svog vladara itd. Bosna je bila pod Turskom do samog kraja 19. veka dok je svima valjda poznato do kada smo mi bili pod Otomanima. Elem otuda taj raspored teritorija. Btw lol mi je za Croatian rebels oni se nikada nisu bunili (koliko ja znam) protiv Austrijanaca u tolikoj meri. Shteta bi bila ako nema recimo Haiduci jedinica kao rebel troops u srbiji bila bi bash dobra fora... jbga bice verovatno na exp-u. Nagadja se (100%) Napolen exp... ali josh je rano da se nagadja o svemu tome.

poz!

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Shteta bi bila ako nema recimo Haiduci jedinica kao rebel troops u srbiji bila bi bash dobra fora...

U Srbiji i Bosni mozes da regrutujes pandure, hit and run su jedinica dobri za smaranje protivnika.... Zavrsio sam danas kampanju sa Rusima sad cu da probam sa Francuzima ili Englezima hocu sad da probam neku naciju gde bas puno treba koristi mornaricu jer je kod Rusa glavni akcenat na kopnenim jedinicama.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...