Jump to content

Export! :D :D


jenky

Recommended Posts

Poremeceno trziste, nerealne cene, Srbija

Ovde kod nas su cene nerealne, ali jako

Ponuda je Ogromna, Potraznja srednje jadna

ok ovde imas da nadjes full epic lvl 80 za fazon 150 - 200 e. Zar ne? a zasto kad bi mi mali crnac iz francuske obio tati sef za takav acc

... tako mi jedni drugima prodajemo ove vrh akauntove u koje smo puno ulozili i tako sve u krug, a realno svi samo gube.

napravio sam ovaj post cisto da pitam, a i da podelim mishljenje sa vama, da li neko zna za neki sajt (mojne e-bay) ko klan rur samo za evropu?

http://www.buymmoaccounts.com/ je samo za ameriku. ( jedan zdrav acc sa 80tim tamo ide za fazon 600$ )

Mora da postoji nacin da se taj trade uradi regularno, misim realno... :P

:)

Aj da vidim sta vi mislite

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

300eur =/= 600 $

pitao sam za sajt a ne vezu. al hvala u svakom slucaju

300eur >> cena koju dobijas ovde :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

pa to je na nivou ljudi koji idu na auto pijacu i onda gledaju kola i pitaju detalje a nemaju pare da kupe

nase wow trziste je nikakvo, ponuda zajebanih acc je velika, potraznja je mala, a i onaj ko hoce da da pare nece da da 1000 eur za end-game pve/pvp gear...

ali ovo za autopijacu je lol, nisi valjda prodavao svoju krntiju u bubanj potoku?

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam i MD. Cena jednog full epic character-a se krece izmedju 230-350e

(znaci morate da uzmete sebi acc a to je nedje 60 jevra ako ne gresim)

ljudi, ovde je to za 0-100e

Pa zato postoje posrednici.Da se ugrade u nasu lenjost i omaste evrica.Sada je to jos i manje nego sto je bilo..Ja sam licno cuo od lika koji se time nekad bavio da je za kratko vreme , 2-3 meseca bio dobar 8k e.Bez zezanja.Tu je bilo i scama i prodaje i svega..Ljudi su kupovali prejake racunare,kola,letovanja .. sta ne ..

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

chisto da napomenem da zaboravljate jednu veoma vaznu stvar oko WoW-a atm i WoW-a u proshlosti.

sada sedite u Dalaranu i svaki drugi, ali bukvalno je tako, shetka svog 4/5 t7.5 charactera i to je 4/5 jer mu 5. deo t7.5 skuplja prashinu u banci jer ima bolji head ili chest nego shto je tier item.

wow je postao toliko retardiran shto se tiche pve epika da full t7.5 lik i ne treba da vredi preko 100e.

ceo Wotlk content (evo da kazemo da je samo 3D Sar stvarno tezak, ali vetj 2D Sar je piece of cake) do sada je toliko retardiran da casual igrach u casual/irl friends gildi farmuje KT-a i 2D Sara a pritom mu je 3. alt skoro full 25 men epic radetji svake nedelje PUG 25 men.

nije vishe wow ono shto je bio, da trchish mejn sitijem i naletish par puta dnevno na stvarno prepucanog lika koji ima opremu zbog koje ti bale kretju na usta i znash da je chovek 1337 i da mu char vredi mini-bogatstvo.

:(

ja dajem josh jednu shansu igri i chekam Ulduar, ako nastave ovo retardirano 12y mongoloid sranje od pve-a samo tju da uradim kkthxbyenore.

Link to comment
Share on other sites

chisto da napomenem da zaboravljate jednu veoma vaznu stvar oko WoW-a atm i WoW-a u proshlosti.

sada sedite u Dalaranu i svaki drugi, ali bukvalno je tako, shetka svog 4/5 t7.5 charactera i to je 4/5 jer mu 5. deo t7.5 skuplja prashinu u banci jer ima bolji head ili chest nego shto je tier item.

wow je postao toliko retardiran shto se tiche pve epika da full t7.5 lik i ne treba da vredi preko 100e.

ceo Wotlk content (evo da kazemo da je samo 3D Sar stvarno tezak, ali vetj 2D Sar je piece of cake) do sada je toliko retardiran da casual igrach u casual/irl friends gildi farmuje KT-a i 2D Sara a pritom mu je 3. alt skoro full 25 men epic radetji svake nedelje PUG 25 men.

nije vishe wow ono shto je bio, da trchish mejn sitijem i naletish par puta dnevno na stvarno prepucanog lika koji ima opremu zbog koje ti bale kretju na usta i znash da je chovek 1337 i da mu char vredi mini-bogatstvo.

:(

ja dajem josh jednu shansu igri i chekam Ulduar, ako nastave ovo retardirano 12y mongoloid sranje od pve-a samo tju da uradim kkthxbyenore.

upravu si, WoW je spusten na nivo da SVAKO moze da ga igra! mogli bi da skinu ono 12+ sa kutije realno... :)

svako igra => svako ima dobar gear => svako je srecan => Blizz ima vise igraca! => $$$

ja misim da tako oni razmishljaju

po meni bi se merila vrednost accounta po broju charova na 70+ i ono epik fly profesije kurac palac

realno najvise se vremena izgubi u levelovanju. mora da bude bar 10 dana played do 80

ma u stvari ne znam... bolji je bio Vanilla WoW... samo da ima Achivmente, fly muntove i novi interface... sve ostalo je kurac

Link to comment
Share on other sites

ima stabilnih i realnih vanilla privatnih servera dosta... dobijes starter blue gear, lv60, pa pichi u raidove , pvp arenu, bg... sve kao u stare dane.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...