Jump to content

Domaci dota portal!


Mare

Dota Portal  

77 members have voted

  1. 1. Da li bi redovno posecivali ovaj portal, forum i vesti?

    • Da, redovno.
      43
    • Da, s'vremena na vreme.
      25
    • Ne, medjutim dopada mi se ideja.
      4
    • Ne i ne dopada mi se ideja.
      5
  2. 2. Da li bi ucestvovali na ladder-u/VIP-u?

    • Da, svaki put kad imam slobodnog vremena.
      55
    • Da, ali kad u drugim ligama ne bi bilo igara.
      13
    • Ne, ne bi.
      9
  3. 3. Da li bi ucestvovali u dota divizijama sa vasim timovima? (5v5)

    • Da, definitivno.
      53
    • Da, ukoliko bi bilo nagrada.
      12
    • Ne, ne bih.
      12


Recommended Posts

Zasto je neko glup ako se ne razume u dotu ?

Da se vratimo na temu ,ako u srbiji niko nema dovoljno dobar net odnosno upload da bude host moze da se nadje neki strani host iz Svedske Nemacke Danske ili neke druge zemlje,ionako dosta vas ima friendove koji su dobri hostovi. a sto se tice zabadanja garene moze da se save-uje partija posle bitnijih pegli za svaki slucaj kao sto rade profiji.Neko rece da neke igraone nemaju garenu(15 mb download-sto nije mnogo) mogu da instaliraju opusteno, a iako nece ima dosta igraona sa garenom posebno u Beogradu.Ne znam kakva su pravila i organizacija ali mozda bi neke ekipe ako bas preferiraju bnet mogle da odigraju mec na bnet hostu.

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BIG SUPP!!! ja sam za ovo bio jos od ranije samo sto... a i nisam siguran u trajnost srpskim clanova ali vredi probati ofc :D

kakvu diskusiju o doti mzoes da vodis sa osobom koja smatra da je bnet bolji od garene...jeste da garena ima dosta crashova i to ali je bolja u odnosu na bnet u svakom slucaju...

ja se slazem ako obe ekipe zele da igraju na nortu sto da ne ali da default platforma bude garena ofc...

Edited by -eXeCUt0r-
Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHAHAAHHAHHAHAHAHHAHHAAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAH

Isao si na garenu usao u public game u koji moze da udje bilo ko ko ima warcraft i bio je ocajan game wow, idi na bnet u dota apem no noobs i odigraces identicnu partiju, poenta zasto je gareni bolja dota je jer bolje radi i zato sto ima mnogo kvalitetnijih liga/inhouse partija, i stalno moze da se nadje fw/cw, upadni u neku ligu pa uporedi kvalitet igre, uostalom daj ti meni neki pro replay dota apem no noobs

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Prestao sam da citam dreadlordove postove i stavio ga na ignore, dakle ili stvarno trollujes kao debil ili stvarno ne razumes dotu.

Imam strpljenja za svakakve ljude koji post-uju svakakve stvari ali za tebe stvarno nemam.

Samo razmisli malo, zasto bi C-E-O S-V-E-T igrao na gareni klanske mecheve i najbolji inhousi S-V-E-T-A se igrali na gareni, zasto bi se svi klanski mechevi u 1v1 ladder partijama igrali tamo, AKO je bnet tako dobar i ako su igraci na bnetu bolji? Imas 10 ljudi koji pokusavaju da te ubede da nisi u pravu, 10 ljudi koji su sigurno imali vise uspeha od tebe u doti, a ti i dalje teras svoju pricu. To jedino moze ili forum troll, ili stvarno nedokazani -insert random flame here-.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ok ljudi DreadLord vas zeza celo vreme

Ja ne zivim u Srbiji al sam srbin i jeli ce se moci igrati tu ako nisi iz Srbije?Glupo pitanje al cisto onako da pitam.

U nasem gradu imaju 3 igraone u jednoj igraoni (Gagarin) ima garena u drugoj(Portal) isto garena al tu samo djeca dolaze ne vjerujem da se dota igra ,a u trecoj igraoni (CT) svi igraju dotu al retosi nikad nisu posjetili nijedan site nikad nisu culi za 4gl ili tako neshto i ubjedljivo govore da je eurobattle.net bolji od garene jednom sam tu usho i vise nikad igraju sdem mode odma mi se place i govore kako su pro i galame na mene shto nisam uzeo cizmice na lvl 1 i tako to.Likovi tamo ulaze u partije na eurobattle,netu u 3v3 pro game apem no nabz!I 2v2 i tako to ,ako mozete vi ikako to da sredite da oni ne igraju po tim fanjarama ?Hostbot je dobar na eurobattle.net-u al ti svi likovi igraju i na gareni shto igraju i na hostbotu.

Evo dajem support al glupost je da srpske sobe imaju ladder bar meni ladder me nikad nije interisovo

Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da nas dreadlord zajebava ili su njemu vrhunac dote: pt, buriza, monkey, butterfly, desolator i divine.

HAHA FALI MU AEGIS JER KAD GA UBIJU ISPASCE MU RAPER! KOJI NUB

E nece vam ovo uspeti, vec ste se iznapusavali a niste nista ni krenuli :)

Na kraju ce admini da kikuju sve koji im se zamere, da sejflistuju drugare i tako....svi koji ste napusavali dreada ste isti kao on ;)

Inace super je ideja

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mare za preCednika :D

da se chovek lepo kandiduje,napravi neku preCednichku kampanju sa programom " obavezan predmet Defense Of the Ancients od 1. osnovne do 4.tog srednje " ,ima da drzi mandat do kraja zivota :D

izv ako spammujem,dodje mi inspiracija,nadam se da se ne vredjash,il neshto Silent...

Edited by Rallphy
Link to comment
Share on other sites

Ok ljudi DreadLord vas zeza celo vreme

Ja ne zivim u Srbiji al sam srbin i jeli ce se moci igrati tu ako nisi iz Srbije?Glupo pitanje al cisto onako da pitam.

U nasem gradu imaju 3 igraone u jednoj igraoni (Gagarin) ima garena u drugoj(Portal) isto garena al tu samo djeca dolaze ne vjerujem da se dota igra ,a u trecoj igraoni (CT) svi igraju dotu al retosi nikad nisu posjetili nijedan site nikad nisu culi za 4gl ili tako neshto i ubjedljivo govore da je eurobattle.net bolji od garene jednom sam tu usho i vise nikad igraju sdem mode odma mi se place i govore kako su pro i galame na mene shto nisam uzeo cizmice na lvl 1 i tako to.Likovi tamo ulaze u partije na eurobattle,netu u 3v3 pro game apem no nabz!I 2v2 i tako to ,ako mozete vi ikako to da sredite da oni ne igraju po tim fanjarama ?Hostbot je dobar na eurobattle.net-u al ti svi likovi igraju i na gareni shto igraju i na hostbotu.

Evo dajem support al glupost je da srpske sobe imaju ladder bar meni ladder me nikad nije interisovo

Bice svima dozvoljen pristup, dakle iz celog sveta, (dok god razume srpski, i bice na latinici, a mozda i na cirilici, mada iskreno ne verujem) ja mislim da sam cak napisao na prvom postu o tome. Ali ce isto tako biti i stroga pravila protiv bilo kakvih nacionalistickih prozivki i verovatno ce najvece kazne upravo biti za to...

Dota.fr admini ce biti administratori sajta, unknownplayer i ja cemo biti glavni moderatori, dakle necemo imati pristup sorce code-u, sto je bio i uslov od strane dota.fr sajta, i to je naravno razumljivo.

Hvala na pohvalama, do kraja nedelje bi treba da dobijem prevod sa francuskog na engleski, mada sam vec lagano krenuo posto francuski znam dovoljno da prevedem vecinu...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Posto ja malo kada posjecujem ovaj forum pa ako mozete kad to dobijete na gareni srpskoj sekciji da javite sa novim treadom

evo link od srpske sekcije Click Here!!!

Edited by SerbFromKrajina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...