Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Sranje je kraj u DS2, tj zadnji boss, baš sranje. I još sam prvi put pokušavao jedno sat vremena da ga sjebem i nema šanse. Seo sledeće veče i iz prve, lol.

Elem, davaj slike iz Bulletstorma crni sine, željni smo, a download neće do prekosutra ujutru :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sa kojim rilizom ima najmanje cimanja oko pokretanja, pet puta krećem sa skidanjem i svaki čas iskrsne neko sranje (ili ne čuva poziciju, ili ne može da se pokrene, ili ne pamti podešavanja...)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odmah skinuo FTL i radi mi sve tj. radi save za ostalo me bas zabole. Ako pod podesavanja misle na video/audio i to radi. Jedino sto ne pamti, a to mozda i ne treba, je koliko si nekih *da ne spoilujem* stvari unistio recimo. To sam sad primetio. Svaki checkpoint mi je radio do sad. Sto najverovatnije znaci da nece vise ni jedan posto sam ovo napisao. [:D]

Instalacija je ista i kod FTL i kod SKIDROW likova, samo je crack razlicit, znaci moze SKIDROW crack na FTL. Ako bude bilo problema cu javim i kazem kako radi. Sto se igre tice ... dobijam epi napade koliko sljasti i seva.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Lol, upalim jutros komp, pravac pajretbej gde je izašao još jedan torrent za FLT riliz i sad mi zakucano skida na full speedu :)

To se valjda dešava jednom godišnje, AAA igra dva dana nakon pojavljivanja na pajratu da šiba punom brzinom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nije nešto Bulletstorm. Adrenalinsko mačo izdrkavanje bez normalne priče, ali ima dva plusa: Nema previše municije za rasipanje, i skillshot sistem gde pravljenjem atraktivnih ubistava u kombinaciji sa šutiranjem i lasom skupljate poene koje ulažete u jača oružja i municiju.

Link to comment
Share on other sites

Znaci cela igra je super jer te dve stvari i jesu cela igra :) koji si ti mapet. Elem presao sam, ceka se nastavak plus ne vuce me nikako da igram jos jednom da uzmem ono sto sam propustio ... mozda da mogu da igram mp pa da ostavim na kompu ovako pada uninstal i igra se novi Man of War :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ahahhahahahahahhahahahahhahahahahha......hahahahhahahaha......ahahhahahahahahha

Znači jebote! Pa ovu igru su i pravili tako što su došli na rur, videli tvoj topik i rekli "saće opravimo nešto baš po meri ovog simpatičnog dječarca..."

Ahhahaahahhaha, strašno, šta je sledeće, počećeš da igraš Civ 5? :P

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa vidiš da ga to više ne dotiče, ako nečega ima u Bulletstormu to je ogromni epi potencijal za izbijanje očiju iz glave sveopštim vatrometom na ekranu.

Ahaha, gde je dođavola ta hipster mačketina kad ti zatreba, sad je prava prilika :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...